KLAIPĖDOS LEMMINKAINEN vs KAUNO BANGA (78:75)Lietuvos krepšinio lygų "SUPER" Taurė 2012 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2012 gegužės 19 d., Šeštadienis, 12:30 val. @ Šiaulių arena, J. Jablonskio g. 16, Šiauliai, LT-78162

Dramatiškose rungtynėse Kauno atstovai turėjo pripažinti klaipėdiečių pranašumą

2012 gegužės 19 d., Šeštadienis, 14:26 val., peržiūros: 1904

Pirmasis kėlinukas tarp Klaipėdos ir Kauno atstovų klostėsi atkakliai ir permainingai. Komandos keitėsi sėkmingomis atakomis, o kauniečių gretose nesulaikomas buvo Aurimas Karbauskas. Daugiausiai pastarojo žaidėjo taškai padėjo svečių teisėmis rungtyniavusiems kauniečiams po pirmųjų dešimties žaidimo minučių išlikti priekyje (20:23).

Antrojo kėlinio metu atkakli kova tęsėsi toliau, o Aurimas Karbauskas tęsė savo puikų pasirodymą puolime. Vis tik, ketvirčio antroje pusėje Klaipėdiečiai ėmė demonstruoti kiek užtikrintesnį žaidimą ir ketvirčiui baigiantis persvėrė rezultatą savo naudai (43:40).

Trečiojo kėlinio metu ir toliau ėmė ryškėti Klaipėdos čempionų pranašumas. Kur kas patikimiau ir šaltakraujiškiau rungtyniaudami šeimininkai sparčiai krovėsi savo pranašumą, o kėliniui baigiantis ekipas jau skyrė dviženklis taškų skaičius. Paskutinėmis sekundėmis Kauno „Banga“ savo atsilikimą sumažino iki dešimties taškų (64:54).

Lemiamo kėlinio pirmosiomis minutėmis „Banga“ susitelkė ir ėmė artėti prie varžovų, o sužaidus kiek daugiau nei tris minutes komandas jau skyrė tik 4 taškai (66:62). Likus žaisti keturias su puse minutės ekipas skyrė jau tik du taškai (68:66). Komandoms rungtyniauti likus tris minutes ekipas skyrė vos vienas taškas, bet Klaipėda ir vėl atitrūko. Tačiau svarbiu metu Aurimas Birgelis pelnė tris taškus, o Aurimas Karbauskas realizavo vieną baudą iš dviejų (75:72). Nors Autimas Karbauskas likus žaisti penkias sekundes „įsmeigė“ tritaškį, bet Eurelijus Žukauskas savo komandos pergalę įtvirtino dėjimu (78:75).

Klaipėdą į pergalę vedė: Paulius Žurna 17 taškų, Rokas Danielius 14 taškų, Dainius Rupšys 13 taškų

Kauno gretose išsiskyrė: Aurimas Karbauskas 35 taškai, Aurimas Birgelis 15 taškų, Mindaugas Kalvelis 14 taškų

Klaipėdos "Lemminkainen" nepaliko vietos intrigai rungtynėse su Alytumi (2012 gegužės 19 d., šeštadienis, 17:27 val.)Kauno "Bangai" nepavyko trinktelėti durimis (2012 gegužės 24 d., ketvirtadienis, 10:35 val.)Kaunas reabilitavosi už nesėkmę pirmose rungtynėse (2012 gegužės 19 d., šeštadienis, 19:48 val.)Panevėžio "Bangenė - Aivera" antrą kartą tapo čempionais (2012 gegužės 24 d., ketvirtadienis, 10:55 val.)