BANGOS ENERGETIKA & DIREMTA vs ENERGIJOS SISTEMŲ SERVISAS (107:76)"AUKSO+" LYGA » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2008 kovo 27 d., Ketvirtadienis, 21:00 val. @ VDU sporto centras, Draugystės g. 19, Kaunas LT-51230

Triuškinanti "Bangos energetika & Diremta" pergalė

2008 kovo 27 d., Ketvirtadienis, 22:46 val., peržiūros: 5426
VDU sporto centro salėje įvyko "Aukso+" lygos varžybos, kuriose susitiko "Bangos energetika & Diremta" (šeimininkai) ir "Energijos sistemų servisas" (svečiai) komandos. Pirmąją tarpusavio akistatą vos 4-ių taškų skirtumu (75:71) laimėjo "Bangos energetika & Diremta" krepšininkai, tad laukė įdomi dvikova. Visgi svečiai rungtynėms registravo vos 5-is žaidėjus, kuriems intrigą pavyko išlaikyti tik du kėlinius – vėliau galingą krepšinį demonstravę šeimininkai iškovojo įtikinamą pergalę rezultatu 107:76.

Pirmuosius 5-is taškus šiose rungtynėse pelnė
"Bangos energetika & Diremta" komanda ir tik tada taikliu dvitaškiu atsakė "Energijos sistemų servisas" ("ESS"). Visgi šis dvitaškis šeimininkų nesustabdė – jie ir toliau rengė sėkmingus mini spurtus (6:0, 4:0, 5:0, 6:0) ir vis didino atotrūkį nuo priešininkų. Po pirmųjų dešimties minučių kovos gana apčiuopiamą persvarą turėjo "Bangos energetika & Diremta" komanda (26:9).

Antrojo kėlinio pradžia buvo daug sėkmingesnė "ESS" komandai: 6-i "sausi" jų taškai privertė
"Bangos energetika & Diremta" komandos trenerį paprašyti minutės pertraukėlės, tačiau ir ji nelabai ką padėjo – svečiai ir toliau sėkmingai atakavo ypač iš toli (pataikyti net 6-i tolimi metimai) ir vis mažino skirtumą. Šį ketvirtį rezultatu 28:16 laimėjo "ESS", o bendrą atsilikimą jie sumažino iki 5-ių taškų (37:42).

Nors po didžiosios pertraukos "ESS" vyrai skirtumą buvo sumažinę iki minimumo (43:44), visgi persverti rezultato jiems nepavyko, o
"Bangos energetika & Diremta" komanda spurtavo 11:3 ir daugiau iniciatyvos iš savo rankų nepaleido. Puikiai įžaisdami kamuolį ir gerai atakuodami, jie laimėjo šį ketvirtį rezultatu 34:19 ir padidino savo pranašumą iki 20-ties taškų (76:56).

Ketvirtasis kėlinys buvo tik formalumas, nes be keitimų žaidusiems "ESS" žaidėjams pradėjo trūkti jėgų, o
"Bangos energetika & Diremta" ir toliau sėkmingai atakavo. Laimėję ir paskutinį ketvirtį rezultatu 31:20, jie iškovojo 6-ąją pergalę iš 13-os galimų.

Nugalėtojų komandoje puikiai rungtyniavo D.Naudžiūnas (24 taškai, 10 atk. kam.), L.Lukoševičius (23 taškai, 15 atk. kam.) ir K.Rainys (22 taškai).

"ESS" komandoje išsiskyrė dvigubus dublius atlikę M.Gailiūnas (20 taškų, 16 atk. kam.), S.Skužinskas (20 taškų, 10 atk. kam.) ir P.Valentukonis (14 taškų, 14 atk. kam.).

"Bangos energetika & Diremta" komandos treneris Š.Liesis teigė, kad buvo lengvos rungtynės – kai tik komanda protingiau sužaidžia, iškart atsiranda ir skirtumas. Strategas apgailestavo, kad trūko vieno aukštaūgio, mat buvo proga išbandyti įvairius variantus prieš rimtas varžybas. Kadangi buvo lengvos varžybos, tai ir teisėjams buvo lengva – treneris jų darbą įvertino dešimtukais.

"ESS" komandos žaidžiantis treneris E.Sliežauskas sakė, kad "kol galėjom, tol laikėmės – du kėlinius žaidėme lygiai, o vėliau pavargom". Strategas teisėjams skyrė po devynis balus.
"Kauno KM - 89" nesugebėjo pasipriešinti "Bangos energetikai & Diremtai" (2008 kovo 13 d., ketvirtadienis, 19:23 val.)"Bangos Energetika & Diremta" metus užbaigė gražia pergale (2007 gruodžio 27 d., ketvirtadienis, 22:58 val.)"Bangos energetika - Diremta" patyrė trečiąją nesėkmę iš eilės (2008 kovo 07 d., penktadienis, 22:57 val.)"Bangos Energetika & Diremta" nušlavė savo varžovus (2007 lapkričio 08 d., ketvirtadienis, 22:45 val.)"Bangos Energetika & Diremta" dramatiškose rungtynėse išplėšė pergalę (2008 sausio 13 d., sekmadienis, 20:56 val.)"Bangos Energetika & Diremta", kiek netikėtai, nugalėjo "BMS" (2007 gruodžio 17 d., pirmadienis, 19:58 val.)Rungtynių pabaigoje "Lietuvos dujos" išplėšė pergalę iš "Bangos energetika & Diremta" rankų (2008 kovo 16 d., sekmadienis, 13:06 val.)"Bangos energetika & Diremta" neatsilaikė prieš "Top Sport" (2007 lapkričio 12 d., pirmadienis, 22:30 val.)"BMS Megapolis" po itin sunkios kovos laimėjo prieš "Bangos Energetika - Diremta" (2008 kovo 30 d., sekmadienis, 21:25 val.)Lengva "Topsport" pergalė (2008 kovo 30 d., sekmadienis, 19:11 val.)