ŪKIO BANKAS vs TEO LT (62:61)Įmonių lyga » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2008 sausio 19 d., Šeštadienis, 16:30 val. @ Kauno energijos sporto salė, Raudondvario pl. 84, Kaunas LT-47179

Po atkaklios kovos ''Ūkio banko'' pergalė

2008 sausio 19 d., Šeštadienis, 18:57 val., peržiūros: 4997
Šį vakarą ''Įmonių'' lygoje vykusiame sustikime tarp ''Ūkio banko'' ir ''Teo LT'' triumfavo bankininkai (62-61).

Pirmosiomis minutėmis kova klostėsi taškas į tašką. ''Teo LT'' mesti tolimi metimai nepasiekė tikslo, priešingai nei šeimininkų. Pastarieji pataikė 2/4 tritaškių, tačiau pralaimėjo kėlinį 4-iais taškais 18-14.

Antrasis ketvirtis prasidėjo 6-iais svečių taškais, po kurių fronte stojo mirtina tyla. Po keletos akimirkų ''Ūkio bankui'' pradėjo šypsotis sėkmė ir pro šalį skrieję metimai pradėjo kristi į krepšį. Pelnyti 12 taškų be atsako privertė sukrusti M.Markevičių. Šis vesdamas ''ryšininkus'' paskui save pelnė 5 taškus, po kurių ėjo bankiniko T.Kipišo atsakas. Pirmoji varžybų dalis baigėsi 31-29 šeimininkų naudai.

Trečias kėlinys klostėsi apyligiai. Išsekę žaidėjai daug metė pro šalį ir darė klaidų. Tačiau ketvirtis buvo sėkmingesnis ''Teo LT'' krepšininkams nors šie prasižengė net 10 kartų. Po begalės netaiklių baudos metimų šeimininkai prarado pranašumą ir kėlinį pralaimėjo 17-13.

Paskutiniajame kėlinyje pirmavo tai viena tai kita komanda, kol galiausiai iš žaidimo iškrito E.Blauzdžiūnas. Toliau ''Teo LT'' paleido vadžias iš rankų, o su jomis ir pergalę. Beveik paskutiniosiomis sekundėmis pataikytas T.Kipišo dvitaškis išvedė ''Ūkio banką'' į sunkią pergalę rezultatu 62-61.

''Teo LT'' krepšininkai buvo labai nepatenkinti teisėjavimu.

Laimėtojų kapitonas teigė: ''Neblogai sulošėm, geriau nei tikėjomės, nors buvome be dviejų lyderių. Teisėjams pritrūko kontrolės, nors skyrėme daug komentarų jiems, tai neturėjo daug įtakos. Švilpimą vertinsime 8 balais.

Permainingoje kovoje nugalėjo "Ūkio bankas" (2007 gruodžio 04 d., antradienis, 20:49 val.)"Kauno tiltai" iškovojo dar vieną pergalę (2008 sausio 12 d., šeštadienis, 18:12 val.)Penktoji iš eilės "Puskarininkių" pergalė (2007 gruodžio 03 d., pirmadienis, 20:41 val.)"TEO LT" svečiuose po atkaklios kovos įveikė "Ecobaltic" (2008 sausio 08 d., antradienis, 22:19 val.)Pirmasis "Puskarininkių mokyklos" pralaimėjimas (2008 sausio 07 d., pirmadienis, 21:02 val.)"Ūkio bankui" dėl pergalės teko atiduot nemažai jėgų ir pakovot (2007 lapkričio 26 d., pirmadienis, 22:43 val.)Žaidėjų trūkumas neleido "Ūkio Bankui" iškovoti pergalės (2008 vasario 12 d., antradienis, 00:39 val.)"Teo LT" po gražios kovos pripažino "Kauno Tiltų" pranašumą (2008 kovo 03 d., pirmadienis, 23:08 val.)"AKS Prosatas & Nekturtas" namuose įveikė "Ūkio banką" (2007 lapkričio 30 d., penktadienis, 21:00 val.)Po įspūdingo ketvirto ketvirčio galo "Omegai" pratęsime pritrūko jėgų (2007 lapkričio 16 d., penktadienis, 20:33 val.)