S.RAŠTIKIO PUSKARININKIŲ MOKYKLA vs CLUB 9 & PIZZA CLUB (48:63)Įmonių lyga » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2011 vasario 23 d., Trečiadienis, 20:15 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas LT-50155

"S. Raštikio puskarininkių mokykla" turėjo pripažinti "Club 9 & Pizza club" pranašumą

2011 vasario 23 d., Trečiadienis, 22:43 val., peržiūros: 4095

Vasario 23 dieną, 20 val. 15 min., "Kauno technikos kolegijos" sporto salėje įvyko "Įmonių" lygos "Top sport" pirmenybių varžybos, kuriose aikštės šeimininkai "S. Raštikio puskarininkių mokykla" priemė svečius "Club 9 & Pizza club" krepšininkus. Aikštelės šeimininkai sugebėjo priešintis tik pačioje rungtynių pradžioje, o vėliau oponentai vis tolo ir tolo, ir tik sėkmingai sužaistos 3 paskutiniojo kėlinuko minutės leido sumažinti skirtumą iki padoraus – 48:63.

Pirmąjį kėlinuką geriau pradėjo aikštelės šeimininkai. Jie pataikė pora tolimų metimų iš eilės bei surengė greitą ataką. Po pirmųjų 2 minučių "S. Raštikio puskarininkių mokykla" turėjo 6 taškų pranašumą – 8:2. Tačiau netrukus ir svečių ekipa pradėjo pataikyti iš toli, po trijų tolimų šūvių jie išsiveržė į priekį – 11:15. Ketvirčio pabaiga taipogi geriau sekėsi "Club 9 & Pizza club", kurie po pirmųjų 10 minučių įgijo 8 taškų persvarą – 14:22.

Antrajame kėlinuke abi komandos puikiai gynėsi, kas nepasakytina apie puolimą. Per pirmąsias 4 minutes svečių ekipa buvo pelniusi vos 2 taškus, tuo tarpu aikštelės šeimininkai tik 1. Per likusią ketvirčio dalį komandos žaidė taškas į tašką ir tik sėkmingiau sužaista paskutinioji atkarpa (0:5) leido svečiams įgyti dviženklę persvarą – 23:34.

Po ilgosios pertraukos "Club 9 & Pizza club" ekipą ėmė jautį už ragų ir spurtavo 2:16. Po tokio šalto dušo aikštelės šeimininkai turėjo rekordinį 23 taškų deficitą – 28:51. "S. Raštikio puskarininkių mokykla" trečiąjį kėlinuką sužaidė tragiškai – pelnė vos 8 taškus, o į savo krepšį leido įmesti 17. Tačiau visa tai galima lengvai paaiškinti – šiandien komandoje žaidė tik 5 žaidėjai. Prieš finalinį kėlinuką komandas skyrė 20 taškų – 31:51.

Ketvirtajame ketvirtyje svečių ekipoje pradėjo siausti rezultatyviausias šių rungtynių žaidėjas Tomas Daranda, šiandien pelnęs net 26 taškus (10 taškų per 4 kėlinuką). Skirtumas buvo šoktelėjęs net iki triuškinamo (35:63), tačiau rungtynių pabaigą aikštelės šeimininkai sužaidė stulbinamai gerai, laimėjo atkarpą 13:0 ir sumažino deficitą iki padoraus 15 taškų skirtumo – 48:63.

Po rungtynių "Club 9 & Pizza club" komandos treneris, paklaustas apie silpną rungtynių pradžią, sakė : " Čia mėgėjų lyga – kartais vieniems geriau sekasi, kartais kitiems. Šiandien mums labiau pasisekė, kitą kartą gal jie laimės."

"S.Raštikio Puskarininkių mokykla" po nuožmios kovos įveikė "Best 4 You NN & Kmu IT" ekipą (2011 vasario 16 d., trečiadienis, 20:27 val.)"S.Raštikio puskarininkių mokykla" patyrė skaudų pralaimėjimą "World Couture & Florvita" ekipai (2010 lapkričio 14 d., sekmadienis, 20:30 val.)Užtikrinta "Club 9 & Pizza club" pergalė (2011 kovo 06 d., sekmadienis, 20:58 val.)"S.Raštikio puskarininkių mokykla", antrojoje rungtynių pusėje, tritaškiais subombardavo "GB United" gynybą (2011 vasario 14 d., pirmadienis, 20:13 val.)Pergalės skonio neragavusių komandų akistata baigėsi užtikrinta "Club 9 & Pizza Club" pergale (2010 lapkričio 16 d., antradienis, 22:07 val.)"S.Raštikio Puskarininkių Mokyklos" penketukas vos nenubaudė atsipalaidavusių varžovų (2010 gruodžio 27 d., pirmadienis, 18:47 val.)"Kauno Grūdai & SRG" nugalėjo "Club 9 & Pizza Club" (2010 spalio 27 d., trečiadienis, 22:00 val.)"Bangos energetika - Diremta & STP" krepšininkai pratęsė "Club 9 & Pizza club" nesėkmių seriją (2010 lapkričio 11 d., ketvirtadienis, 23:15 val.)Gerai sužaistas trečiasis kėlinys leido "S.Raštikio puskarininkių mokykla" ekipai nugalėti (2011 sausio 21 d., penktadienis, 23:39 val.)Visą rungtynių laiką pirmavę laimėjo "Club 9 & Pizza Club" (2011 vasario 04 d., penktadienis, 23:16 val.)