SIMPLE vs VILNIAUS UNIVERSITETAS KHF (68:71)C lyga » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2011 vasario 20 d., Sekmadienis, 20:45 val. @ Rasos gimnazijos sporto salė, P. Lukšio g. 40, LT 49294

"Simple" po atkaklios kovos nusileido "Vilniaus Universitetui KHF"

2011 vasario 20 d., Sekmadienis, 22:26 val., peržiūros: 4816

Šiandien (02.20), Rasos gimnazijos sporto salėje, įvyko "C" lygos, "Baltik Sport" pirmenybių, "iššukio" taurės rungtynės, kuriose susitiko "Simple" (šeimininkai) ir "Vilniaus Universitetas KHF" (svečiai). Po atkaklios kovos, rezultatu 68:71 (18:24, 25:13, 13:13, 12:21) pergalę šventė svečiai.

Rungtynes geriau pradėjo svečiai, kurie neilgai trukę išsiveržė į priekį (3:7). „Simple“ sunkiai sekėsi rinkti taškus ir tai pavykdavo padaryti tik baudų metimais. Visdėlto antroje kėlinio pusėje „Simple“ atsigavo. Iš pradžių sustygavo puolimą ir pradėjo rinkti taškus iš žaidimo (8:13), o vėliau puikiai rungtyniavo gynyboje, bei išsiveržė į priekį (16:13). Tačiau kėlinio pabaigoje „VU KHF“ spurtavo ir po pirmojo kėlinio pirmavo 6 taškais – 18:24.

Antrajame kėlinyje „Simple“ persverė rezultatą (25:24), tačiau svečiai greitai susigrąžino persvarą (29:32). R.Malakas pataikė tritaškį, o dvitaškį pridėjo D.Rožkov ir „Simple“ vėl susigrąžino dviejų taškų persvarą (34:32). Rungtynes ir toliau išliko permainingos. „VU KHF“ baudų metimais išlygino rezultatą, tačiau „Simple“ puikiai sužaidė kėlinuko pabaiga ir per ilgąją pergalę galėjo džiaugtis 6 taškų pranašumu – 43:37.

Trečiasis kėlinys kaip ir prieš tai buvę du pasižymėjo inirtinga kova. Svečiai sumažino skirtumą per pus (45:42), o vėliau priartėjo iki dviejų taškų (48:46). Skirtumas vėl išaugo iki 6 taškų (52:46) ir būtent toks išsilaikė iki kėlinuko pabaigos – 56:50.

Ketvirtajame ketvirtyje sprendėsi rungtynių nugalėtojas. „Simple“ prarado iniciatyva ir „VU KHF“ krepšininkai išsiveržė į priekį (58:61). Šeimininkai greitai sumažino skirtumą iki minimumo (60:61). Likus dviems minutėms rezultatas buvo lygus (66:66). Visgi „VU KHF“ pelnė viena tašką ir prieš pat lemiamą minutę buvo priekyje vienu tašku (67:66). Likus 48s. M.Malinauskas pataiko svarbų dvitaškį ir išveda „Simple“ į priekį (67:68). Ir nors „Simple“ sugebėjo apsiginti ir likus pusei minutės turėjo kamuolį savo rankose, tačiau šeimininkai perėmė kamuolį ir pelnė du taškus su pražanga. M.Grušauskas prametė baudos metimą, o „Simple“ atkovojusi kamuolį nuskubėjo į puolimą, tačiau D.Rožkov nepataikė dvitaškio. „Simple“ buvo priversti prasižengti, o T.Žirgulis pataikė abi baudas (68:71). Šeimininkai dar turėjo šansą laimėti,tačiau tas pats D.Rožkov nepataikė tritaškio ir palaidojo šansus iškovoti pergalę.

"Simple": M.Malinauskas ir T.Čepkauskas po 17, R.Malakas 12 (6 rez.perd.), D.Rožkov 11 taškų.

"Vilniaus Universitetas KHF": T.Žirgulis 24, M.Grušauskas 15, M.Bareikis 7 taškai.

Po pergalės nugalėtojų treneris teigė, jog pavyko susikaupti ketvirtajame kėlinyje. Taip pat pasakė, jog didelę reikšmę rungtynių rezultatui turėjo Pijaus Imbraso taškai ketvirtajame kėlinyje, bei atkovoti kamuoliai.

"Ekodora & FSM" nepasigailėjo "Vilniaus Universiteto KHF" (2010 lapkričio 28 d., sekmadienis, 20:22 val.)"C" lygos "Iššūkio" taurės finale po varginančios kovos triumfavo "Vilniaus Universitetas KHF" (2011 balandžio 30 d., šeštadienis, 16:21 val.)Šiandien nugalėjo "Akis", bet toliau kovose dalyvaus "Vilniaus universitetas KHF" (2011 balandžio 07 d., ketvirtadienis, 23:28 val.)"KK Snaiperiai" palaužė ir nugalėjo savo varžovus "Vilniaus universitetą KHF" (2010 gruodžio 02 d., ketvirtadienis, 23:41 val.)"Libora" palaužė "Vilniaus Universiteto KHF"pasipriešinimą (2010 gruodžio 19 d., sekmadienis, 21:47 val.)Puikus ketvirtasis kėlinys leido "Vilniaus universitetas KHF" komandai iškovoti pergalę (2010 lapkričio 21 d., sekmadienis, 16:46 val.)"Ragai" įstatė ragus ir "Vilniaus universitetas KHF" komandos krepšininkams (2010 gruodžio 16 d., ketvirtadienis, 23:54 val.)Po permainingos kovos nugalėjo "Grizliai" (2011 vasario 03 d., ketvirtadienis, 23:21 val.)"Vilniaus universitetas KHF" įveikė "Spartą" (2011 vasario 17 d., ketvirtadienis, 23:43 val.)"Simple" lengvai nugalėjo "Spartą" (2011 vasario 13 d., sekmadienis, 23:18 val.)