VAIDOTĖNAS vs ELEKTROMONTUOTOJAS (117:102)Įmonių lyga » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2011 kovo 03 d., Ketvirtadienis, 18:00 val. @ MPB

Lenktynes - "Kas daugiau primes" laimėjo "Vaidotėnas" ir E.Eidikio pelnytas 51 taškas!

2011 kovo 03 d., Ketvirtadienis, 21:32 val., peržiūros: 4543

Kovo 3 dieną, 18val., Ruklos "Geležinio vilko" sporto salėje įvyko "Įmonių lygos" "Top sport" pirmenybių varžybos, kuriose aikštės šeimininkai "Vaidotėnas" priemė svečius "Elektromontuotoją". Rungtynės buvo itin rezultatyvios bei įdomios. Tačiau svečių ekipa atvažiavo su per trumpu suoleliu ir rungtynių pabaigoje pritrūko jėgų, kas ir lėmė varžovų pergalę, rezultatu 117:102.

Rungtynes daug sėkmingiau pradėjo "Elektromontuotojas". Svečių ekipa pataikė iš toli, surengė keletą greitų atakų bei išsiveržė į priekį – 2:9. Tačiau tai buvo tik sėkminga pradžia, nes iniciatyvos aikštelės šeimininkų gretose ėmėsi Edvardas Eidikis. Vien per pirmąjį kėlinuką jis pelnė 17 taškų ir nei nemėgino sustoti. Jo vedama komanda sugebėjo išsiveržti į priekį ir laimėti pirmąjį kėlinuką, rezultatu 29:24.

Antrojo ketvirčio metu vaizdas aikštelėje nesikeitė. Komandos ir toliau žaidė žaidimą pavadinimu "Bėk, mesk – dėl gynybos nesijaudink". Svečių ekipoje pirmuoju smuiku ėmė griežti beveik visą pirmąjį kėlinuką pratylėjęs Aurimas Tamošiūnas. Per šias dešimt minučių jis sugebėjo surinkti net 19 taškų. Tačiau net to nepakakako, kad pavyktų sustabdyti vos ne skraidantį "Vaidotėną". Aikštelės šeimininkai ir šio kėlinuko metu primetė daugiau bei padidino skirtumą iki 7 taškų – 64:57.

Po ilgosios pertraukos komandos ir toliau nemažino tempo. Aikštelėje emocijos liejosi per kraštus – Mingaudas Giedraitis ("Vaidotėnas") už savo karštas emocijas užsitarnavo netgi techninę pražangą, kuria svečiai puikiai pasinaudojo bei sugebėjo išsiveržti į priekį – 77:81. Tačiau kėlinuko pabaigą daug tiksliau sužaidė aikštelės šeimininkai (jau minėtasis E.Eidikis pataikė pora labai svarbių tritaškių) ir vėl perėmė vadžias į savo rankas – 91:85.

Finalinis rungtynių kėlinukas labai greitai tapo be intrigos, nes "Elektromontuotojo" komandos vidurio puolėjas Laimonas Putrimas gavo penktąją asmeninę pražangą. Be jo svečių ekipos baudos aikštelėje atsivėrė didelė skylė, kuria naudodamiesi aikštelės šeimininkai pasiekė pergalę, rezultatu 117:102.

Po rungtynių "Vaidotėno" treneris Valdas Kačerauskas sakė : " Antroje rungtynių pusėje jie mus pasivijo – jų lyderis nr. 15 (Aurimas Tamošiūnas) labai gerai sužaidė, kaip visąlaik prieš jį neapsiginam. Nu aišku, mes laimėjom, bet gynyba galėjo būt geresnė. Labai gerai kad laimėjom daugiau, nei buvom pralošę."

"Elektromontuotojas" nugalėjo "Vaidotėną" (2011 vasario 01 d., antradienis, 21:27 val.)"Lietuvos Dujos" įveikė "Vaidotėną" (2010 lapkričio 30 d., antradienis, 20:45 val.)"Elektromontuotojas" nepasigailėjo "Sweco Hidroprojektas" ekipos (2010 lapkričio 30 d., antradienis, 20:55 val.)"Projektų gama GTV & Mobiringas" ketvirtame kėlinyje įveikė "Vaidotėną" (2011 sausio 20 d., ketvirtadienis, 21:15 val.)"Kauno grūdai & SRG" sutriuškino "Vaidotėną" (2011 balandžio 11 d., pirmadienis, 21:29 val.)"Elektromontuotojas" nugalėjo "Bangos Energetika - Diremta & STP" (2011 kovo 08 d., antradienis, 21:06 val.)"Bangos Energetika - Diremta & STP" be didesnių problemų susitvarkė su "Vaidotėnu" (2011 vasario 03 d., ketvirtadienis, 23:34 val.)"Vaidotėnas" nušlavė "Agavos & ASS" penketuką (2010 lapkričio 22 d., pirmadienis, 23:53 val.)Po atkaklios kovos "Kamesta-KK/PDDF" namuose įveikė "Elektromontuotojas" ekipą (2011 sausio 17 d., pirmadienis, 22:20 val.)"Elektromontuotojas" nesunkai nugalėjo "Vėjų liniją & Garliavos duoną" (2010 gruodžio 14 d., antradienis, 21:58 val.)