Rimo & Patikima linija vs KKL NGST (85:96)Vasaros lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2024 birželio 16 d., Sekmadienis, 20:30 val. @ Kauno technologijų mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

Vasaros lygoje „KKL NGST“ įveikė „Rimo & Patikima liniją“

2024 birželio 16 d., Sekmadienis, 21:43 val., peržiūros: 70

Sekmadienį, birželio 16 dieną, Kauno technologijų mokymo centras vyko Vasaros lygos susitikimas tarp „Rimo & Patikima linija“ ir „KKL NGST“.

Pirmajame rungtynių kėlinyje „KKL NGST“ laikė vienženklį pranašumą ir „Rimo & Patikima linija“ teko vytis jau nuo pirmųjų minučių. Antrajame kėlinyje A. Plintausko vedami „Rimo & Patikima linija“ išsiveržė į priekį. Dažnai gynyboje klydę „KKL NGST“ atsilikinėjo po dviejų kėlinių 38:41.

Antroje pusėje „KKL NGST“ išėjo su kitokiu veidu ir pradėjo spausti šešiese likusius savo varžovus. Taip jie kėlinį laimėjo 17 taškų skirtumu ir prieš paskutinį kėlinį rezultatu 71:57 pirmavo. Ketvirtajame kėlinyje „Rimo & Patikima linija“ nepasidavė ir mažino skirtumą iki 6 taškų, bet „KKL NGST“ sužaidė geresnę pabaigą ir laimėjo rezultatu 85:96 (18:23, 23:15, 16:33, 28:25).

„KKL NGST“ įtikinamai įveikė „Šauktinius“ (2024 birželio 17 d., pirmadienis, 23:57 val.)„KKL NGST“ lengvai įveikė „Kauną Mayhem“ (2024 birželio 04 d., antradienis, 22:03 val.)„KKL NGST“ lengvai nugalėjo „Batniavos seniūniją“ (2024 birželio 06 d., ketvirtadienis, 22:53 val.)Vasaros lygoje ‒ sėkmingas „KKL NGST“ startas. (2024 birželio 03 d., pirmadienis, 22:30 val.)Po permainingos kovos pergalę pasiekė „Rimo & Patikima linija“ (2024 birželio 26 d., trečiadienis, 21:46 val.)„Vasaros“ lygos čempionais tapo „KKL NGST“ krepšininkai (2024 liepos 04 d., ketvirtadienis, 22:31 val.)Vasaros lygoje į finalinį ketvertą pateko „KKL NGST“ (2024 liepos 01 d., pirmadienis, 21:13 val.)Visas rungtynes pirmavę „Rimo & Patikima linija“ nugalėjo „Krepsiniofanai.lt“ ekipą (2024 birželio 27 d., ketvirtadienis, 19:47 val.)Antroje rungtynių pusėje „Rimo & Patikima linija“ įrodė pranašumą prieš „Potencialas“ (2024 birželio 12 d., trečiadienis, 21:23 val.)Vasaros lygoje paaiškėjo paskutinis pusfinalių dalyvis. (2024 liepos 02 d., antradienis, 23:43 val.)