Brolis Timber vs Hollister (107:96)LEZ 2 taurė 2024 » Atkrintamosios rungtynės, Mažasis finalas
2024 liepos 04 d., Ketvirtadienis, 18:00 val. @ Krepšinio mokykla „Žalgiris“ (II salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

LEZ 2 Taurės 2024 trečiąją vietą iškovojo „Brolis Timber“ ekipa

2024 liepos 04 d., Ketvirtadienis, 19:31 val., peržiūros: 21

Krepšinio mokyklos "Žalgiris" centre įvyko LEZ 2 taurės 2024 rungtynės dėl trečiosios vietos, kuriose susitiko "Brolis Timber" ir "Hollister".

Rungtynes "Brolis Timber" pradėjo tolimais metimais ir greitai atitolo nuo varžovų. Po minutės pertraukėlės "Holiister" atsigavo tiek puolime, tiek gynyboje ir sumažino skirtumą iki minimalaus ( 17:15). Per likusį laiką šeimininkams pavyko atstatyti turėtą pranašumą ( 32:25). Antrame kėlinyje "Brolis Timber" toliau demonstravo stabilų žaidimą ir išlaikė susikrautą pranašumą - 58:47

Po ilgosios pertraukos "Hollister" įjungė aukštesnę pavarą ir pradėjo lipti varžovams ant kulnų ( 68:63). Vis dėlto, "Brolis Timber" atsigavo po šalto dušo, kur pasiekė rekordinį pranašumą ( 86:71). Lemiamas kėlinys buvo tik formalumas "Brolis Timber" atsilaikė prieš "Holiister" ekipą ir laimėjo mažąjį finalą bei pasidabino bronzos medaliais. Galutinis rezultatas – 107:96 (32:25, 26:22, 28:24, 21:25)

19 taškų

LEZ 2 taurės 2024 starte „Hollister“ pergalė prieš „Fitsout“ ekipą (2024 birželio 05 d., trečiadienis, 18:22 val.)„Continental“ iškovojo pergalę prieš „Brolis Timber“ ekipą (2024 birželio 10 d., pirmadienis, 18:42 val.)„Hollister“ antroje rungtynių pusėje įrodė savo pranašumą prieš „Brolis Timber“ ekipą (2024 birželio 27 d., ketvirtadienis, 22:46 val.)LEZ taurėje „Hella Lithuania“ įtikinamai įveikė gausiai palaikomus „Brolis Timber“. (2024 birželio 17 d., pirmadienis, 18:26 val.)„Brolis Timber“ turėjo pripažinti „Continental“ pranašumą (2024 liepos 02 d., antradienis, 19:23 val.)„Hollister“ turėjo pripažinti „Hell Lithuania“ ekipos pranašumą (2024 birželio 10 d., pirmadienis, 20:13 val.)Po atkaklios kovos „Hella Lithuania“ įveikė „Holiister“ ekipą ir žengią į LEZ 2 taurės finalą (2024 liepos 02 d., antradienis, 20:49 val.)