ENERGIJOS SISTEMŲ SERVISAS vs KAUNO VANDENYS (84:80)Laikinoji sostinė M » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2007 gegužės 13 d., Sekmadienis, 18:00 val. @ J.Dobkevičiaus vidurinės mokyklos sporto salė, Aleksotas, V.Čepinskio g.7

Sunki "Energijos sistemų serviso" pergalė

"Energijos sistemų servisas" turnyre iškovojo pirmąją pergalę
2007 gegužės 13 d., Sekmadienis, 20:55 val., peržiūros: 3630

Savo namuose žaidę "Energijos sistemų serviso" krepšininkai po labai atkaklios ir įtemptos kovos šventė nelengvą pergalę, nugalėję "Kauno vandenų" ekipą rezultatu 84:80. Vos penkiese susirinkę svečiai rungtynių pradžioje tvirtai laikė iniciatyvą savo rankose, tačiau dvikovos pabaigoje pavargo ir turėjo pripažinti varžovų pranašumą.

Susitikimas prasidėjo taikliu Karolio Meiliūno („ESS“) tolimu metimu. Tačiau „Kauno vandenis“ į tai atsakė spurtu 16:1 ir išsiveržė į priekį 16:4. Šeiminikai žaidė padrikai ir darė ne vieną apmaudžią klaidą, kurią taškais paversdavo varžovai. Po pirmojo kėlinuko svečiai turėjo net 15-os taškų persvarą.

Antrajame ketvirtyje tarsi iš lėtargo miego prabudo „Energijos sistemų serviso“ žaidėjai. Jų žaidimas tapo daug geresnis tiek puolime, tiek gynyboje. Ir klaidų skaičius nebuvo toks didelis kaip pirmajame kėlinyje. Nesulaikomas po krepšiais buvo Donatas Pugžlys, sėkmingai kovojęs dėl atšokusio kamuolio tiek po savo, tiek po varžovų krepšiu. Prieš ilgąją pertrauką šeimininkai beveik panaikino savo deficitą ir pralaiminėjo tik penkiais taškais – 36:41.

Po pertraukos žaidimas išsilygino ir komandos keitėsi taikliais metimais. Svečiai vienu metu buvo vėl atitolę 51:40, tačiau „ESS“ vėl sėkmingai priartėjo. Ketvirtis pasibaigė visiškai lygiu rezultatu 18:18 ir viskas turėjo spręstis paskutinioje rungtynių dalyje.

Lemiamajame kėlinyje šeimininkai spurtavo 8:0 ir jau jie buvo priekyje – 62:59. Sužaidus keturias minutes 5-ąją pražanga gavo Tadas Matulevičius ir „Kauno vandenis“ liko žaisti keturiese. Šeimininkai pradėjo dominuoti po krepšiais. Nesulaikomas buvo Kęstutis Sakalauskas, pelnęs 12 taškų. Svečiai bandė gelbėtis tolimais metimais ir tai jiems neblogai sekėsi. Tačiau jų veiduose ryškiai matėsi nuovargis. Rungtynes įspūdingu dėjimu iš viršaus pabaigė Kęstutis Sakalauskas, įtvirtindamas savo ekipos pergalę rezultatu 84:80.

Po rungtynių abiejų ekipų strategai teisėjams skyrė po 9 balus.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidė 23 taškus pelnęs Kęstutis Sakalauskas. Taip pat jis dar pridėjo 13 atkovotų kamuolių ( 31 naud.kfc.). Donatas Pugžlys įmetė 20 taškų ir atkovojo net 19 kamuolių ( 29 naud.kfc.).

„Kauno vandenų“ ekipoje išsiskyrė Tadas Matulevičius, surinkęs 25 taškus ir atkovojęs 11 kamuolių ( 24 naud.kfc.). Levas Iljonskis ir Donatas Sujeta atitinkamai pelnė 22 ir 18 taškų.

"Energijos sistemų servisas" turėjo vargo iki pat rungtynių pabaigos (2007 gegužės 28 d., pirmadienis, 23:12 val.)Lengva "Kauno vandenų" pergalė (2007 gegužės 10 d., ketvirtadienis, 21:10 val.)"Laikinosios sostinės" Mažoji taurė "Energijos Sistemų Serviso" rankose (2007 birželio 19 d., antradienis, 22:15 val.)Levas Iljonskis atvedė "Kauno vandenis" į pergalę (2007 gegužės 18 d., penktadienis, 22:05 val.)"Energijos Sistemų Servisas" sugebėjo palaužti jaunuosius "Tornado-90 & Rustedos" krepšininkus (2007 gegužės 20 d., sekmadienis, 22:53 val.)"Energijos sistemų serviso" krepšininkai jau laukia varžovo "Laikinosios sostinės" Mažosios taurės pusfinalyje (2007 birželio 03 d., sekmadienis, 22:55 val.)"Kauno energija" savo žygį "Laikinojoje sostinėje" baigė pergale (2007 birželio 19 d., antradienis, 21:00 val.)Tomo Janušausko 40 taškų ir užtikrinta "ESS" pergalė (2007 gegužės 23 d., trečiadienis, 23:06 val.)"Kauno Vandenys" pergalę išplėšė tik po pratęsimo (2007 gegužės 24 d., ketvirtadienis, 22:50 val.)"Kauno vandenis" iškopė į "Laikinosios sostinės" Mažosios taurės ketvirtfinalį (2007 gegužės 31 d., ketvirtadienis, 21:35 val.)