TOPO CENTRAS vs LIETUVOS DUJOS (60:91)ĮMONIŲ+ LYGA » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2008 spalio 21 d., Antradienis, 19:00 val. @ Varpo gimnazija, Varpo g. 49, Kaunas LT-51309

"Lietuvos Dujų"ekipa pergalingai pradėjo sezoną

Kamuolį atkovojo rezultatyviausias susitikimo žaidėjas Giedrius Pečiulionis
2008 spalio 21 d., Antradienis, 22:15 val., peržiūros: 6030

Šiandien (10:21) "Varpo" gimnazijos sporto salėje įvyko pirmosios "B" pogrupio varžybos tarp "Topo Centras" (šeimininkai) ir "Lietuvos Dujos" (svečiai) ekipų. Pirmoje varžybų pusėje abi komandos demonstravo lygų žaidimą. Tai atspindi ir prieš ilgąją pertrauką buvęs rezultatas 28:28. Po pertraukos iniciatyvą į savo rankas perėmusi svečių komanda iškovojo pergalę rezultatu 60:91.

Pirmasis kėlinukas prasidėjo svečių atkovotu kamuoliu ir klaida puolime. Pirmosios minutės abiem ekipom buvo nerezultatyvios. Kėlinuko antroje pusėje viduryje aikštės suklydęs svečių ekipos žaidėjas P.Minajevas bandydamas taisyti savo klaidą užsidirbo nesportinę pražangą. Likęs laikas praėjo be didesnių incidentų ir tik nežymiais rezultato pakitimais 13:15.

Antrame kėlinuke ir toliau abi komandos demonstravo vienodo lygio žaidimą. Rungtynių tempas buvo nedidelis , todėl ir šis kėlinys rezultatyvumu nesužibėjo 28:28 (15:13).

Po ilgosios petraukos svečiai suaktyvino žaidimą abiejuose aikštelės pusėse. Jau per pirmąsias minutes jie įgijo septynių taškų persvarą. Šeimininkų komandos gynyba kiekvienoje varžovų atakoje birėjo į šipulius. Tai ir lėmė žaibišką "Lietuvos Dujų" persvaros kilimą. Po pirmųjų trijų kėlinių rezultatas buvo 43:60. (15:32).

Paskutinio ketvirčio pradžioje svečiai galutiniai sužlugdė varžovus, laimėdami atkarpą 5:1įgydami 30 taškų persvarą (48:78). Turėdami tokį deficitą šeimininkai nuleido rankas ir pradėjo atvirai rodyti emocijas. Už vieną iš tokių nepasitenkinimų šeimininkų ekipos žaidėjas A.Dervinskas buvo nubaustas technine pražanga. Rungtynių pabaigoje svečiai šiek tiek sumažino tempą ir rungtynes pabaigė švęsdami pergalę 31 taško persvara 60:91 (17:31).

"Lietuvos Dujos" nesunkiai nugalėjo "Lytagra" (2009 kovo 22 d., sekmadienis, 15:36 val.)"Lietuvos dujos" nugalėjo "Araušos" ekipą (2009 vasario 24 d., antradienis, 22:58 val.)Graži „Lietuvos Dujos“ ekipos pergalė (2009 kovo 08 d., sekmadienis, 17:18 val.)"Lietuvos Dujos" toliau žengia be pralaimėjimų (2008 gruodžio 11 d., ketvirtadienis, 22:45 val.)"Lietuvos Dujos" laimėjo prieš "Arauša" (2009 sausio 11 d., sekmadienis, 16:04 val.)„Lietuvos dujos“ nepasigailėjo varžovų (2009 vasario 11 d., trečiadienis, 01:27 val.)"Lietuvos dujos" ir toliau žengia be pralaimėjimų (2008 gruodžio 07 d., sekmadienis, 16:47 val.)"Lietuvos Dujos" iškovojo dar vieną nesunkią pergalę (2008 lapkričio 09 d., sekmadienis, 16:55 val.)"Lietuvos Dujos" iškovojo dar vieną užtikrintą pergalę (2008 spalio 26 d., sekmadienis, 14:55 val.)"Lietuvos dujos" grupės varžybas užbaigė dar viena pergale (2008 gruodžio 21 d., sekmadienis, 15:25 val.)