ATLETAS vs TEO LT (72:62)„Laikinosios sostinės“ taurė » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2008 gegužės 13 d., Antradienis, 20:30 val. @ V.Kudirkos vidurinė mokykla, Trakų g. 39, Kaunas LT-44327

"Atletas" parklupdė "Teo LT"

2008 gegužės 13 d., Antradienis, 23:27 val., peržiūros: 5406
Šiandien "Kudirkos" vidurinės mokyklos salėje susitiko "Atletas" (šeimininkai) ir "Teo LT" (svečiai). Antrojo kėlinio pabaigoje perėmę iniciatyvą pergalę rezultatu 72:62 (23:13, 19:15 , 17:15, 13:19) iškovojo "Atletas".

Rungtynės prasidėjo ramiai , bet komandos aktyviai atakuodamos krepšį demonstravo rezultatyvų žaidimą. Rezultatas svyruodavo tai į vieną tai į kitą pusę. Ryškiau skirtumas išaugo kėlinuko viduryje po laimėtos šeimininkų atkarpos 10:0. Iki kėlinuko pabaigos komandos dar apsikeitė keliomis sėkmingomis atakomis , o rezultatas buvo 23:13.

Antrasis ketvirtis buvo permainingas. Svečiams pavyko deficitą sumažinti iki dviejų taškų. Tada
"Atleto" komanda, pradėję gintis zonine gynyba, išmušė iš vėžių varžovus ir šie pradėję daryti klaidas vėl atsilikinėjo 10 taškų skirtumu. Kėlinio pabaigą geriau sužaidę šeimininkai atotrūkį padidino iki 14 taškų. Rezultatas buvo 42:28 .

Po ilgosios pertraukos rungtynių scenarijus nepakito. Ir toliau
"Atletas" sėkmingai valdė varžybų ritmą bei tolo nuo varžovų. Po šio kėlinuko jų persvara siekė jau 16 taškų. Prieš paskutinį ketvirtį rezultatas buvo 59:43.

Ketvirtame kėlinuke svečių komanda parodė ko ji verta , tačiau varžovų persvara buvo per didelė , kad ją būtų galima panaikinti . Kėlinuko pirmoje pusėje deficitas siekė jau 20 taškų. Pritrūkę jėgų šeimininkai leido varžovams priartėti. Pergalę rezultatu 72:62 iškovojo "Atleto" ekipa.

Po varžybų pakalbintas "Atleto" treneris teigė, kad jo ekipa šiandien buvo stipresnė. Teisėjams skyrė 8 balus.

"Teo LT" treneris buvo kitokios nuotaikos. Nors komandos žaidimu liko patenkintas. Teisėjams palinkėjo tobulėjimo ateityje.

"AG Group" palaužė "Teo LT" (2008 gegužės 27 d., antradienis, 22:18 val.)"Atletas" nesugebėjo atsilaikyti prieš Vilkijos "Ecowood-Tarp gėlių" komandą (2008 gegužės 07 d., trečiadienis, 22:21 val.)Permainingoje kovoje stipresni buvo "Atletas" (2008 gegužės 11 d., sekmadienis, 21:35 val.)"Vilkijos Ecowood & Tarp Gėlių" "Laikinąją sostinę" pradėjo įspūdinga pergale (2008 balandžio 21 d., pirmadienis, 20:52 val.)"Teo LT" neatsilaikė prieš "Kauno vandenys & ONN" komandą (2008 gegužės 09 d., penktadienis, 22:00 val.)Vilkijos "Ecowood & Tarp Gėlių" po atkakalios kovos palaužė "Atletą" (2008 gegužės 28 d., trečiadienis, 23:20 val.)