KAUNO TILTAI vs KAMESTA (59:79)ĮMONIŲ LYGA » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2010 vasario 23 d., Antradienis, 20:00 val. @ Jachtklubo sporto salė, M. Gimbutienės g. 35, Kaunas LT-52337

"Kamesta" iškovojo pergalę, svečiuose įveikusi "Kauno tiltų" komandą

2010 vasario 23 d., Antradienis, 22:08 val., peržiūros: 4429
Antradienį, Vasario 23 dieną, Jachtklubo sporto salėje, įvyko „Įmonių“ lygos D grupės varžybos. Jose aikštės šeimininkai „Kauno tiltai“ priemė svečius „Kamesta“. „Kauno tiltai“ iki šių varžybų šioje grupėje buvo patyrę visas aštuonias nesėkmes, o „Kamesta“ savo sąkaitoje turėjo penkias pergales ir du pralaimėjimus. Pirmas šių komandų susitikimas baigėsi įtikinama „Kamestos“ pergale rezultatu 87:40. Rungtynių pradžioje nei vienai komandai nepavyko atitrūkti. Kiek vėliau „Kauno tiltai“ spurtavo ir įgijo septinių taškų pranašumą (18:11), bet kėlinio pabaigoje geriau sužaidė „Kamesta“ ir po pirmo ketvirčio rezultatas buvo lygus (20:20). Antras kėlinukas vyko ne taip rezultatyviai kaip pirmas. Nei vienai komandai žymiai atitrūkti nepavyko – sužaidus pusę varžybų rezultatas buvo 32:35 „Kamestos“ naudai. Nuo pat trečio ketvirčio pradžios iniciatyvą perėmę „Kamestos“ krepšininkai nutolo ir didino persvarą, kuri po trijų kėlinių buvo 19 taškų (42:61). Ketvirtas ketvirtis vėl vyko lygiai, „Kauno tiltai“ varžovų nepasivijo ir intrigos neatkūrė. Rungtynės baigėsi „Kamestos“ pergale rezultatu 59:79. Tai buvo šešta „Kamestos“ pergalė D grupėje, o „Kauno tiltai“ pralaimėjo devintą kartą iš eilės.

Rungtynes dviem taikliais dvitaškiais pradėjo „Kauno tiltai“, išsiveržę į priekį rezultatu 4:0. Netrukus „Kamesta“ rezultatą išlygino, o baudos metimu I.. Bataitis ir persvėrė svečių naudai (4:5). Sužaidus tris minutes, jau vienu tašku pirmavo „Kauno tiltai“. Tada tris dvitaškius iš eilės pataikė „Kamestos“ kapitonas T.Zakarauskas ir komandas skyrė penki taškai (6:11). Vėliau iniciatyvą perėmė „Kauno tiltai“. Jiem pavyko apsiginti nuo kelių svečių atakų, o tuo metu M.Urbonavičius pelnė dvitaškį, M.Mažeika du dvitaškius ir du tritaškius. Šis spurtas padėjo šeimininkam atitrūkti. Sužaidus šešias minutes, 18:11 pirmavo „Kauno tiltai“. Visgi šeimininkam persvaros išsaugoti nepavyko. Kėlinio pabaigoje „Kamesta“ spurtavo rezultatu 0:9, bei išsiveržė į priekį (18:20). „Kauno tiltų“ žaidėjas M.Urbonavičius dar spėjo pelnyti taškus – rezultatas tapo lygus (20:20).

Antrą kėlinį geriau pradėjo „Kamesta“. Sužaidus dvi minutes, jie turėjo trijų taškų persvarą (21:24). Vėl geriau arkarpą sužaidę „Kauno tiltai“, pelnė šešis taškus be atsako ir persvėrė rezultatą savo komandos naudai (27:24). Sužaidus keturiasm inutes, tritaškį pataikė „Kamestos“ žaidėjas M.Rutkauskas ir rezultatas tapo lygus (27:27). Komandos žaidė lygiai, nei vienai komandai nepavyko įgyti didesnės persvaros. Sužaidus septynias minutes 30:31 pirmavo „Kamesta“. Po I. Bataičio („Kamesta“) dvitaškio ir dviejų taiklių M. Karpičiaus („Kamesta“) baudų metimų, penkių taškų persvarą įgijo svečiai. Paskutinę kėlinio minutę M.Mažeika („Kauno tiltai“) pataikė abu baudų metimus. Tai buvo paskutiniai taškai šiame kėlinyje. Sužaidus pusę varžybų trim taškais pirmavo „Kamesta“ (32:35).

Prasidėjus trečiam ketvirčiui du tritaškius iš eilės pataikė „Kamestos“ žaidėjai (32:41). Netrukus dviem taškais atsakė „Kauno tiltai“ (34:41). Po šio metimo 10 taškų be atsako pelnė svečiai ir susikrovė ne mažą persvarą (34:51). Komandos buvo sužaidusios penkias su puse minutės šiame ketvirtyje. M.Mažeika („Kauno tiltai“) pataikė dar vieną tritaškį šiose varžybose, šiek tiek sumažindamas varžovų pranašumą (37:51). Tada puikiai sužaidė M.Rutkauskas („Kauno tiltai“), pataikęs tritaškį ir dvitaškį (37:56). Paskutinės trys kėlinio minutės vyko lygiai, persvara išliko ta pati. Sužaidus tris ketvirčius rezultatu 42:61 pirmavo „Kamesta“.

Prasidėjus ketvirtam kėliniui dvitaškiu metimu T.Zakarauskas („Kamesta“) dar dviem taškais padidino svečių persvarą (42:63). Vėliau „Kauno tiltam“ pavyko šiek tiek sumažinti varžovų persvarą (47:63). Nelaukdami, kol varžovai dar labiau priartės, „Kamestos“ žaidėjai pelnė penkis taškus be atsako ir vėl padidino persvarą iki 21 taško (47:68). Ketvirto kėlinio antra pusė vyko lygiai, svečiai išlaikė didesnę nei 15 taškų persvarą. Rungtynės baigėsi rezultatu 59:79. Ketvirtame kėlinyje 13 iš 17 „Kauno tiltų“ taškų pelnė M.Urbonavičius, o „Kamestai“ 13 iš 18 komandos taškų pelnė M.Karpičius.

Po rungtynių „Kamestos“ treneris sakė: „daug traumuotų žaidėjų, daug nebuvo. Truputį fiziškai pavargę buvom. Lankai salėje nelabai kokie. Vienoje pusėje belekaip krenta, kitoje nelabai. Nelabai įvertinom varžovus. Nestiprūs varžovai, bet atsipalaidavę žaidėm ir paskui pastebėjom, kad reikia susiimti.“

„Kamesta“: M.Karpičius 32, T.Zakarauskas 12, M.Rutkauskas 11
„Kauno tiltai“: M.Mažeika 22, M.Urbonavičius 21 (10 atk. Kam.)

"Mikrovisata" nesunkiai nugalėjo "Kauno tiltų" komandą (2010 sausio 28 d., ketvirtadienis, 21:59 val.)"Kamesta" namuose įveikė "Omega" ekipą (2009 spalio 26 d., pirmadienis, 23:43 val.)"Kamesta" lengvai palaužė "Kauno tiltai" ekipos pasipriešinimą (2010 sausio 04 d., pirmadienis, 22:22 val.)"Minordija" vos išnešė sveiką kailį iš po "Kauno tiltų" (2010 sausio 12 d., antradienis, 19:13 val.)"Kamesta" iškovojo triuškinamą pergalę (2009 gruodžio 21 d., pirmadienis, 23:39 val.)Netikėtas pirmasis "Kauno Tiltų" kluptelėjimas (2009 lapkričio 29 d., sekmadienis, 20:10 val.)"Kamesta" po dramatiškos kovos įveikė varžovus (2010 vasario 08 d., pirmadienis, 22:50 val.)Nesaldi "Kauno Tiltų" pergalė (2010 kovo 02 d., antradienis, 22:37 val.)Sunkią pergalę iškovojo "Kamesta", rungtynių pabaigoje nugalėjusi "Mikrovisatos" komandą (2010 vasario 25 d., ketvirtadienis, 22:54 val.)"Kamesta" nugalėjo "Minordiją" (2010 vasario 01 d., pirmadienis, 23:28 val.)