Out of office vs ASU darbuotojai (65:56)„Žemės ūkio sektoriaus“ taurė 2014/2015 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2014 lapkričio 10 d., Pirmadienis, 20:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Out of office“ nesunkiai įveikė „ASU darbuotojų“ komandą.

2014 lapkričio 10 d., Pirmadienis, 23:52 val., peržiūros: 855

Pirmadienį, lapkričio 10 dieną, Kauno kolegijos mažojoje salėje įvyko "ŽŪS" taurė, kurioje susitiko "Out of office" ir "ASU darbuotojai". Rungtynes geriau pradėjo "Out of office" krepšininkai, kurie po pirmų dešimties minučių įsiveržė į priekį – (22:15). Antrame kėlinyje "ASU darbuotojai" papuolė į duobę, pralošė kėlinį – (20:6) ir po dviejų kėlinių komandas jau skyrė 21 taškas – (42:21). Trečiame kėlinyje svečiai šiek tiek atsigavo ir po trijų kėlinių skirtumas sumažėjo iki 15 taškų – (55:40). Ketvirtame kėlinyje užvirė nuožmi kova, svečiai bandė mažinti rezultatą, bet puikiai sužaidę šeimininkai šventė pergalę rezultatu – (65:56).

Rungtynes geriau pradėjo "Out of office" krepšininkai, kurie pelnė pirmus 6 taškus, vėliau "ASU darbuotojai" atsakė 4 taškais ir sužaidus porą minučių rezultatas buvo – (6:4). Sužaidus dar apie porą minučių šeimininkai padidino skirtumą iki 7 taškų, bet ilgai laukt nereikėjo ir svečiai greitai rezultatą išlygino – (11:11). Antroje kėlinio dalyje šeimininkai surengė spurtą – (11:4) ir po pirmo kėlinio rezultatas buvo – (22:15).

Antrasis kėlinys nebuvo labai dėkingas "ASU darbuotojų" komandai, svečiai papuolė į duobę iš kurios neišlipo sausi. Šeimininkai laimėjo kėlinuką – (20:6) ir po dviejų kėlinių skirtumas šoktelėjo iki 21 taško – (42:21).

Trečiame kėlinyje abi komandos ėmė keistis rezultatyviomis atakomis, bet nei vienai, nei kitai komandai nepavyko kažko nuveikti. Sužaidus 5 minutes rezultatas buvo – (55:34). Visgi antroje kėlinio dalyje "ASU darbuotojams" pavyko surengti spurtą – (0:9) ir po trijų kėlinių komandas skyrė tik 15 taškų – (55:40).

Ketvirtasis kėlinys prasidėjo 8 sausais svečių taškais, po kurių skirtumas sumažėjo iki vienženklio – (55:48). Vėliau sekė "Out of office" laimėta atkarpa – (6:2) ir skirtumas tarp komandų vėl šoktelėjo iki dviženklio – (61:50). Visgi per likusį laiką svečiams stebuklo nepavyko sukurti ir rungtynės baigėsi rezultatu – (65:56).

Po laimėtų rungtynių "Out of office" treneris kalbėjo: "Buvo geros varžybos. Paskutinį kartą šiemet atvažiavome į Kauną, norėjome iškovoti pergalę, tą ir padarėme. Šiandien žaidėme tikrai prieš gerą komandą, varžovai buvo labai kovingi."

Po pralaimėtų rungtynių "ASU darbuotojų" treneris Rolandas Rakštys kalbėjo:"Pritrūko susižaidimo. Varžovai gerai pataikė iš vidutinio nuotolio, o mes – sunkiai. Faktiškai žaidėme antras varžybas šiais metais, tai po vasaros atostogų reikia laiko iš naujo susižaisti."
Gediminas Vasiliauskas (komandos žaidėjas): "Dar treneris nepasakė, kad teisėjai leido stumdytis aikštėje" (nugriaudėjo visos komandos juokas)

Out of office: Jonas Kausteklis – 21 tšk., Domas Senovaitis – 15 tšk. (15 atk. kam., 7 išpr. praž.), Nerijus Žalys – 12 tšk.

ASU darbuotojai: Gediminas Vasiliauskas – 21 tšk. (17 atk. kam., 5 perimt. kam.), Evaldas Serva – 10 tšk., Andrius Kleinauskas – 9 tšk.

„NMA Kaunas“ įveikė „ASU Darbuotojus“ (2014 gruodžio 15 d., pirmadienis, 22:47 val.)„NMA“ po permainingos kovos privertė pasiduoti „ASU darbuotojų“ ekipą. (2014 gruodžio 08 d., pirmadienis, 23:02 val.)„ASU darbuotojai“ iškovojo pirmąją pergalę (2015 sausio 07 d., trečiadienis, 13:44 val.)Čempionų titulą ginantys „ŽŪM ‒ NŽT“ taip ir neleido „ASU Darbuotojams“ įsiveržti į priekį (2014 spalio 28 d., antradienis, 00:38 val.)„ASU darbuotojai“ nesunkiai susitvarkė su „NMA LMT“ (2015 sausio 13 d., antradienis, 01:07 val.)„NMA Kaunas“ palaužė „Out Of Office“ krepšininkus (2014 spalio 29 d., trečiadienis, 02:30 val.)