ASU darbuotojai vs NMA Kaunas (48:62)„Žemės ūkio sektoriaus“ taurė 2014/2015 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2014 gruodžio 15 d., Pirmadienis, 20:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„NMA Kaunas“ įveikė „ASU Darbuotojus“

2014 gruodžio 15 d., Pirmadienis, 22:47 val., peržiūros: 802

Pirmadienį (12.15), Kauno kolegijos sporto salėje susitiko "ASU Darbuotojai" (šeimininkai) ir "NMA Kaunas" (svečiai). Trečiajame kėlinyje atitrūkę ir persvarą iki rungtynių pabaigos išsaugoję nugalėjo "NMA Kauno" krepšininkai – 48:62 (15:20, 13:12, 9:18, 11:12).

Rungtynes geriau pradėjo svečiai, kurie pataikė kelis tritaškius ir išsiveržė į priekį (4:8). "ASU Darbuotojai" išlygino rezultatą, tačiau po atkarpos (0:6), "NMA Kaunas" susigrąžino persvarą (8:14). Kėlinio pabaigoje žaidimas kiek išsilygino ir svečiai po pirmojo kėlinuko priekyje – 15:20.

Antrajame kėlnyje "NMA Kaunas" įgijo devynių taškų persvarą` (17:26), tačiau vėliau pralaimėjo atkarpą (8:0) ir skirtumas sumažėjo iki minimumo (25:26). Visgi kėlinuko pabaigoje "NMA Kaunas" sužaidė kiek geriau ir sukaupė nedidelę keturių taškų persvarą (28:32).

Po ilgosios pertraukos "ASU Darbuotojai" dar buvo sumažinę skirtumą iki minimumo, tačiau vėliau įvyko rungtynių lūžis. "NMA Kaunas" spurtavo (2:16) ir įgijo 15 taškų persvarą (35:50). Taiklus G.Vasiliausko dvitaškis dar šiek tiek sušvelnino deficitą, tačiau po trijų kėlinių svečiai jau galėjo jaustis labai komfortabiliai – 37:50.

Ketvirtajame kėlinyje skirtumas iškart šoktelėjo iki rekordinių 16 taškų – 37:53. Vėliau skirtumas dar buvo sumažėjęs iki vienuolikos taškų, tačiau tvirtai sužaidę "NMA Kauno" krepšininkai užbaigė rungtynes ir nugalėjo varžovus – 48:62.

ASU darbuotojai: Rolandas Rakštys – 13 tšk., Gediminas Vasiliauskas – 9 tšk. (13 atk. kam.), Egidijus Šarauskis – 7 tšk.

NMA Kaunas: Modestas Šimukonis – 17 tšk. (11 atk. kam., 9 išpr. praž.), Mantas Rudaitis – 14 tšk. (5 išpr. praž.), Andrius Bagotyrius – 14 tšk., Timas Trubila – 12 tšk.

„NMA Kaunas“ užtikrintai nugalėjo „NMA LMT“ (2014 lapkričio 17 d., pirmadienis, 23:28 val.)„Out of office“ nesunkiai įveikė „ASU darbuotojų“ komandą. (2014 lapkričio 10 d., pirmadienis, 23:52 val.)Atkakliose rungtynėse „NMA“ įveikė „NMA Kauną“ (2015 sausio 26 d., pirmadienis, 23:11 val.)„NMA“ po permainingos kovos privertė pasiduoti „ASU darbuotojų“ ekipą. (2014 gruodžio 08 d., pirmadienis, 23:02 val.)„NMA Kaunas“ palaužė „Out Of Office“ krepšininkus (2014 spalio 29 d., trečiadienis, 02:30 val.)„NMA-Kaunas“ išvargo pergalę prieš „LVPA-MITA“ (2015 sausio 06 d., antradienis, 00:04 val.)Čempionų titulą ginantys „ŽŪM ‒ NŽT“ taip ir neleido „ASU Darbuotojams“ įsiveržti į priekį (2014 spalio 28 d., antradienis, 00:38 val.)„ASU darbuotojai“ iškovojo pirmąją pergalę (2015 sausio 07 d., trečiadienis, 13:44 val.)„ŽŪIKVC“ nugalėjo „NMA Kauną“ (2015 sausio 14 d., trečiadienis, 23:55 val.)„ASU darbuotojai“ nesunkiai susitvarkė su „NMA LMT“ (2015 sausio 13 d., antradienis, 01:07 val.)