LVPA-MITA vs NMA Kaunas (40:52)„Žemės ūkio sektoriaus“ taurė 2014/2015 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2015 sausio 05 d., Pirmadienis, 20:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„NMA-Kaunas“ išvargo pergalę prieš „LVPA-MITA“

2015 sausio 06 d., Antradienis, 00:04 val., peržiūros: 882

Sausio 5 dieną įvyko "ŽUS" taurės rungtynės, kuriose susitiko šeimininkai "LVPA-MITA" ir jų oponentai "NMA-Kaunas". Pirmojoje rungtynių dalyje svečiai dominavo abiejuose aikštės pusėse.(11:29) Visgi atsipalaidavę svečiai trečiajį kėlinį pralaimėjo rezultatu 20:9, taip sugrąžindami intrigą. (31:38). Lemiamame kėlinyje "NMA-Kaunas" nenorėjo dar labiau ugdyti intrigos, jie laimėjo pirmas muntes rezultatu 0:8 taip užsitikrindami saugų pranašumą. Per likūsį laiką šeimininkų ekipos žaidėjas K.Balaišis dar bandė gelbėti situacija, tačiau skirtumas nemažėjo ir pergalę rezultatu 40:52 šventė "NMA-Kaunas".

Pirmajame kėlinyje "NMA-Kaunas" ekipą į priekį vedė taiklūs tritaškiai metimai,visgi jų buvo mesta dvigubai daugiau nei dvitaškių. Šeimininkai taip pat piknaudžiavo tolimais metimais, tačiau tikslus metimas buvo retenybė. Įpusėjus kėliniui rezultatas buvo 5:6, nuo šio momento šeimininkai nebepelnė nei taško, o svečiai laimėję atkarpą 0:8 po pirmojo kėlinio galėjo džiaugtis 9 taškų pranašumu. (5:14)

Antrajame kėlinyje "LVPA-MITA" suklydo tik vieną kartą, tačiau kovojant su oponentais jiem pritrūko agresyvumo, todėl skirtumas tik didėjo. Taip pat šiame kėlinyje svarbus faktorius buvo kova dėl atšokusių kamuolių, kurią svečiai laimėjo rezultatu 19:8. Svečiai laimėjo kelias atkarpas ir užsitikrino dviženklį pranašumą, šiose nerezultatyviose rungtynėse 15 taškų skirtumas atrodė labai saugus, o pasibaigus antrajam kėliniui komandas jau skyrė 18 taškų. (11:29)

Trečiajį kėlinį šeimininkai pradėjo pelnydami 5 taškus be atsako, vėliau žaidimas išsilygino ir tik paskutinėmis minutėmis "LVPA-MITA" smeigė du tritaškius taip sugrąžindami intrigą į rungtynes. Spurto inicaitorius šeimininkų žaidėjas R.Valančiauskas, šiame kėlinyje pelnęs 8 taškus. Po šio kėlinio komandas tebeskyrė 7 taškai. (31:38)

Jau ketvirtojo kėlinio pradžioje svečiai panaikino visas viltis oponentams pakovoti dėl pergalės, du A.Bagotyriaus tritaškiai, bei komandos draugo dvitaškis padidino pranašumą iki 15, kuris jau buvo nebeįveikiamas. Šeimininkų ekipoje rankų nenuleido K.Balaišis, kuris šiame kėlinyje pelnė 8 iš 10 visos komandos šio kėlinio taškų. Visgi jo vieno pastangų nepakako ir rungtynės baigėsi rezultatu 40:52.

Po rungtynių nugalėtojų treneris A.Bagotyrius sakė: Rungtynes pradėjome tikrai puikiai, trečiajame kėlinyje turėjome problemų, jei oponentai taip žaistų visas rungtynes tikrai mes ir kitos komandos turėtų problemų. Džiaugiames pergale, bei patekimu į kitą etapą, tikimės pasieksime apdovanojimų pakyla.

"LVPA-MITA" trenerė K.Dėjė sakė: Oponentai daug geriau pataikė, atsikovojo daugiau kamuolių, tikrai neprilygome, visgi potencialas matosi ir tikimės kad šiame sezone turėsime keletą pergalių.

LVPA-MITA: Ričardas Valančiauskas – 14 tšk., Karolis Balaišis – 9 tšk. (7 išpr. praž.), Gediminas Vingelis – 6 tšk.

NMA Kaunas: Andrius Bagotyrius – 15 tšk., Klaudijus Pakeltis – 11 tšk., Mantas Rudaitis – 10 tšk. (6 išpr. praž.)

„NMA Kaunas“ užtikrintai nugalėjo „NMA LMT“ (2014 lapkričio 17 d., pirmadienis, 23:28 val.)„NMA Kaunas“ įveikė „ASU Darbuotojus“ (2014 gruodžio 15 d., pirmadienis, 22:47 val.)„NMA Kaunas“ palaužė „Out Of Office“ krepšininkus (2014 spalio 29 d., trečiadienis, 02:30 val.)„ŽŪIKVC“ nugalėjo „NMA Kauną“ (2015 sausio 14 d., trečiadienis, 23:55 val.)Atkakliose rungtynėse „NMA“ įveikė „NMA Kauną“ (2015 sausio 26 d., pirmadienis, 23:11 val.)