„Švyturio“ – Kauno krepšinio lyga

Rolandas Petrauskas5Rolandas Petrauskas: StatistikaKauno TPMC ‒ 22018/2019 m. sezonas, C lyga„Baltik Sport“ pirmenybės

Sezoninės varžybos (1 turas): 2018 spalio 23 d., Antradienis, 20:15 val. @ Kauno švara, Statybininkų g. 3, Kaunas, LT-50124
 1.PTS1 PTS2 PTS3 PTSREBASSTBLFRTOFCTFEFF
prieš Kauno švara: +18 (80:98)156/1346,15%0/10,00%3/560,00%3/742,86%9620072016

Sezoninės varžybos (1 turas): 2018 lapkričio 08 d., Ketvirtadienis, 18:00 val. @ Kauno technikos profesinio mokymo centras (mažoji salė), V. Krėvės pr. 114, Kaunas, LT-50315
 2.PTS1 PTS2 PTS3 PTSREBASSTBLFRTOFCTFEFF
prieš SK „Mattas“: -17 (78:95)95/1338,46%3/3100,00%0/50,00%2/540,00%6512312015

Sezoninės varžybos (1 turas): 2018 lapkričio 13 d., Antradienis, 18:00 val. @ Kauno technikos profesinio mokymo centras (mažoji salė), V. Krėvės pr. 114, Kaunas, LT-50315
 3.PTS1 PTS2 PTS3 PTSREBASSTBLFRTOFCTFEFF
prieš Resmila.lt: -33 (63:96)52/825,00%0/00,00%1/250,00%1/616,67%211213300

Sezoninės varžybos (1 turas): 2018 lapkričio 15 d., Ketvirtadienis, 18:20 val. @ Kauno technikos profesinio mokymo centras (mažoji salė), V. Krėvės pr. 114, Kaunas, LT-50315
 4.PTS1 PTS2 PTS3 PTSREBASSTBLFRTOFCTFEFF
prieš Baltic Transline: +31 (85:54)187/1741,18%0/00,00%3/1030,00%4/757,14%4710131017

Sezoninės varžybos (1 turas): 2018 lapkričio 27 d., Antradienis, 18:00 val. @ Kauno technikos profesinio mokymo centras (mažoji salė), V. Krėvės pr. 114, Kaunas, LT-50315
 5.PTS1 PTS2 PTS3 PTSREBASSTBLFRTOFCTFEFF
prieš Street Food: +7 (67:60)145/1241,67%0/00,00%1/520,00%4/757,14%5331043012

Sezoninės varžybos (1 turas): 2018 gruodžio 03 d., Pirmadienis, 19:00 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387
 6.PTS1 PTS2 PTS3 PTSREBASSTBLFRTOFCTFEFF
prieš Neveronys ‒ KKA: -16 (75:59)52/1118,18%0/00,00%1/520,00%1/616,67%00100010-4

Sezoninės varžybos (1 turas): 2018 gruodžio 04 d., Antradienis, 18:00 val. @ Kauno technikos profesinio mokymo centras (mažoji salė), V. Krėvės pr. 114, Kaunas, LT-50315
 7.PTS1 PTS2 PTS3 PTSREBASSTBLFRTOFCTFEFF
prieš BC „Prisikėlę“: -5 (76:81)2310/2245,45%2/366,67%3/650,00%5/1338,46%3150334016

Sezoninės varžybos (1 turas): 2018 gruodžio 13 d., Ketvirtadienis, 18:00 val. @ Kauno technikos profesinio mokymo centras (mažoji salė), V. Krėvės pr. 114, Kaunas, LT-50315
 8.PTS1 PTS2 PTS3 PTSREBASSTBLFRTOFCTFEFF
prieš BC „Game On“: +2 (66:64)167/1741,18%1/250,00%3/837,50%3/742,86%242034409

Sezoninės varžybos (1 turas): 2018 gruodžio 16 d., Sekmadienis, 18:15 val. @ Generolo Povilo Plechavičiaus kadetų mokykla, Žeimenos g. 66, Kaunas, LT-49331
 9.PTS1 PTS2 PTS3 PTSREBASSTBLFRTOFCTFEFF
prieš Asociacija „Lietuvos karininkų ramovė“: -14 (74:60)31/812,50%0/00,00%0/20,00%1/616,67%322022102

Sezoninės varžybos (1 turas): 2019 sausio 08 d., Antradienis, 18:00 val. @ Kauno technikos profesinio mokymo centras (mažoji salė), V. Krėvės pr. 114, Kaunas, LT-50315
 10.PTS1 PTS2 PTS3 PTSREBASSTBLFRTOFCTFEFF
prieš KK „Žaibas“: -17 (56:73)155/1241,67%0/00,00%0/10,00%5/1145,45%2201341011

Sezoninės varžybos (1 turas): 2019 sausio 13 d., Sekmadienis, 19:10 val. @ Saulės gimnazija, Savanorių pr. 46, Kaunas, LT-44209
 11.PTS1 PTS2 PTS3 PTSREBASSTBLFRTOFCTFEFF
prieš Kauno Rami: -23 (108:85)2211/2347,83%1/250,00%9/1464,29%1/714,29%5331531023

Sezoninės varžybos (1 turas): 2019 sausio 16 d., Trečiadienis, 18:45 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas, LT-50115
 12.PTS1 PTS2 PTS3 PTSREBASSTBLFRTOFCTFEFF
prieš Elektromontuotojas: -12 (72:60)125/1050,00%0/20,00%3/475,00%2/450,00%340026109

Sezoninės varžybos (2 turas): 2019 sausio 28 d., Pirmadienis, 21:15 val. @ Saulės gimnazija, Savanorių pr. 46, Kaunas, LT-44209
 13.PTS1 PTS2 PTS3 PTSREBASSTBLFRTOFCTFEFF
prieš ExMarkets: +10 (64:74)177/1450,00%2/2100,00%0/20,00%5/1050,00%61012383021

Sezoninės varžybos (2 turas): 2019 sausio 29 d., Antradienis, 20:15 val. @ Kauno švara, Statybininkų g. 3, Kaunas, LT-50124
 14.PTS1 PTS2 PTS3 PTSREBASSTBLFRTOFCTFEFF
prieš Kauno švara: +27 (56:83)105/1050,00%1/1100,00%3/560,00%1/425,00%200020009

Sezoninės varžybos (2 turas): 2019 vasario 13 d., Trečiadienis, 17:45 val. @ Ringaudų pradinė mokykla, Gėlių g. 2, Ringaudai, Kauno raj., LT-53332
 15.PTS1 PTS2 PTS3 PTSREBASSTBLFRTOFCTFEFF
prieš BC „Rhino“: +9 (58:67)135/1050,00%0/00,00%2/2100,00%3/837,50%2310102013

Sezoninės varžybos (2 turas): 2019 vasario 14 d., Ketvirtadienis, 18:30 val. @ Kauno technikos profesinio mokymo centras (mažoji salė), V. Krėvės pr. 114, Kaunas, LT-50315
 16.PTS1 PTS2 PTS3 PTSREBASSTBLFRTOFCTFEFF
prieš Alaina: +75 (115:40)31/520,00%0/00,00%0/20,00%1/333,33%3520311010

Sezoninės varžybos (2 turas): 2019 vasario 21 d., Ketvirtadienis, 18:30 val. @ Kauno technikos profesinio mokymo centras (mažoji salė), V. Krėvės pr. 114, Kaunas, LT-50315
 17.PTS1 PTS2 PTS3 PTSREBASSTBLFRTOFCTFEFF
prieš KMAIK: +10 (74:64)177/1546,67%0/00,00%4/666,67%3/933,33%8851261026

Atkrintamosios varžybos: 2019 vasario 25 d., Pirmadienis, 21:15 val. @ Saulės gimnazija, Savanorių pr. 46, Kaunas, LT-44209
 18.PTS1 PTS2 PTS3 PTSREBASSTBLFRTOFCTFEFF
prieš ExMarkets: +2 (55:57)176/1637,50%0/00,00%1/425,00%5/1241,67%2420221014

Atkrintamosios varžybos: 2019 kovo 04 d., Pirmadienis, 21:15 val. @ Saulės gimnazija, Savanorių pr. 46, Kaunas, LT-44209
 19.PTS1 PTS2 PTS3 PTSREBASSTBLFRTOFCTFEFF
prieš ExMarkets: +4 (69:65)2612/2157,14%4/580,00%2/366,67%6/1346,15%6200464019

Atkrintamosios varžybos: 2019 kovo 12 d., Antradienis, 20:30 val. @ Kauno technikos profesinio mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126
 20.PTS1 PTS2 PTS3 PTSREBASSTBLFRTOFCTFEFF
prieš Asociacija „Lietuvos karininkų ramovė“: +15 (67:52)106/1637,50%3/3100,00%2/366,67%1/1010,00%231123204

Atkrintamosios varžybos: 2019 kovo 13 d., Trečiadienis, 20:15 val. @ Generolo Povilo Plechavičiaus kadetų mokykla, Žeimenos g. 66, Kaunas, LT-49331
 21.PTS1 PTS2 PTS3 PTSREBASSTBLFRTOFCTFEFF
prieš Asociacija „Lietuvos karininkų ramovė“: +17 (52:69)158/2433,33%4/666,67%1/425,00%3/1421,43%431042306

Atkrintamosios varžybos: 2019 kovo 26 d., Antradienis, 20:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387
 22.PTS1 PTS2 PTS3 PTSREBASSTBLFRTOFCTFEFF
prieš Laipsniai: -26 (82:56)167/2035,00%0/10,00%5/5100,00%2/1414,29%420013007

Atkrintamosios varžybos: 2019 balandžio 02 d., Antradienis, 20:30 val. @ Kauno technikos profesinio mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126
 23.PTS1 PTS2 PTS3 PTSREBASSTBLFRTOFCTFEFF
prieš Laipsniai: -28 (40:68)31/137,69%0/00,00%0/30,00%1/1010,00%24311320-3

Atkrintamosios varžybos: 2019 balandžio 13 d., Šeštadienis, 14:30 val. @ Krepšinio mokykla „Žalgiris“ (I salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358
 24.PTS1 PTS2 PTS3 PTSREBASSTBLFRTOFCTFEFF
prieš Baltic Transline: -2 (75:73)2312/2842,86%4/4100,00%5/1338,46%3/1127,27%7330163012

© 2013 VšĮ "Įmonių sporto lyga". Visos teisės saugomos. Skelbiant svetainės informaciją, būtina KKL.lt nurodyti kaip šaltinį. Sukūrė: Netas.eu