„Švyturio“ – Kauno krepšinio lyga

Arvydas Svetickas36Arvydas Svetickas: StatistikaASU & Co „AgroVIS“2018/2019 m. sezonas, Įmonių lyga„Xiaomi“ pirmenybės

Sezoninės varžybos (1 turas): 2018 lapkričio 03 d., Šeštadienis, 12:45 val. @ Aleksandro Stulginskio universitetas, Studentų g. 11, Akademija, Kauno raj., LT-53361
 1.PTS1 PTS2 PTS3 PTSREBASSTBLFRTOFCTFEFF
prieš Požeminės linijos ‒ POLI: -28 (50:78)94/1625,00%0/10,00%3/933,33%1/616,67%21102320-2

Sezoninės varžybos (1 turas): 2018 lapkričio 06 d., Antradienis, 18:30 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas, LT-50115
 2.PTS1 PTS2 PTS3 PTSREBASSTBLFRTOFCTFEFF
prieš KTK ‒ Enerstena: -20 (67:47)85/1338,46%2/2100,00%3/933,33%0/20,00%702126204

Sezoninės varžybos (1 turas): 2018 lapkričio 12 d., Pirmadienis, 20:30 val. @ J. Dobkevičiaus progimnazija, V. Čepinskio g. 7, Kaunas, LT-46257
 3.PTS1 PTS2 PTS3 PTSREBASSTBLFRTOFCTFEFF
prieš Hipocredit.lt: -81 (125:44)73/475,00%0/00,00%2/2100,00%1/250,00%220022018

Sezoninės varžybos (1 turas): 2018 lapkričio 14 d., Trečiadienis, 19:30 val. @ Šv. Kazimiero pagrindinė mokykla, Vandžiogalos g. 51, Kaunas, LT-47416
 4.PTS1 PTS2 PTS3 PTSREBASSTBLFRTOFCTFEFF
prieš Remza & Langvila: -10 (68:58)2815/2755,56%7/1070,00%3/742,86%5/1050,00%75601054035

Sezoninės varžybos (1 turas): 2018 lapkričio 18 d., Sekmadienis, 21:00 val. @ Jachtklubas, M. Gimbutienės g. 35, Kaunas, LT-52337
 5.PTS1 PTS2 PTS3 PTSREBASSTBLFRTOFCTFEFF
prieš BC „Bitdefender“: +4 (57:61)2916/2661,54%5/955,56%9/1181,82%2/633,33%12420643036

Sezoninės varžybos (1 turas): 2018 lapkričio 20 d., Antradienis, 19:15 val. @ Santaros gimnazija, Baltų pr. 51, Kaunas, LT-48239
 6.PTS1 PTS2 PTS3 PTSREBASSTBLFRTOFCTFEFF
prieš Adma: -9 (61:52)1812/1963,16%7/7100,00%4/666,67%1/616,67%2111574010

Sezoninės varžybos (2 turas): 2018 gruodžio 01 d., Šeštadienis, 12:45 val. @ Aleksandro Stulginskio universitetas, Studentų g. 11, Akademija, Kauno raj., LT-53361
 7.PTS1 PTS2 PTS3 PTSREBASSTBLFRTOFCTFEFF
prieš Menų kambarys & BC „Rhino“: +30 (79:49)21/911,11%0/20,00%1/425,00%0/30,00%151010100

Sezoninės varžybos (2 turas): 2018 gruodžio 05 d., Trečiadienis, 19:00 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387
 8.PTS1 PTS2 PTS3 PTSREBASSTBLFRTOFCTFEFF
prieš Ulmas: +26 (52:78)2211/1957,89%1/250,00%9/1369,23%1/425,00%2020220018

Sezoninės varžybos (2 turas): 2018 gruodžio 08 d., Šeštadienis, 12:50 val. @ Aleksandro Stulginskio universitetas, Studentų g. 11, Akademija, Kauno raj., LT-53361
 9.PTS1 PTS2 PTS3 PTSREBASSTBLFRTOFCTFEFF
prieš Best 4 You: +20 (99:79)3619/3063,33%6/966,67%9/1181,82%4/1040,00%7611702045

Sezoninės varžybos (2 turas): 2018 gruodžio 10 d., Pirmadienis, 19:15 val. @ Pilėnų pagrindinė mokykla (pradinių klasių korpusas), Ašigalio g. 23, Kaunas, LT-49151
 10.PTS1 PTS2 PTS3 PTSREBASSTBLFRTOFCTFEFF
prieš Vėjų linija & Garliavos duona: +22 (63:85)1710/2050,00%3/475,00%7/1258,33%0/40,00%3320643014

Sezoninės varžybos (2 turas): 2019 sausio 05 d., Šeštadienis, 12:45 val. @ Aleksandro Stulginskio universitetas, Studentų g. 11, Akademija, Kauno raj., LT-53361
 11.PTS1 PTS2 PTS3 PTSREBASSTBLFRTOFCTFEFF
prieš Acme grupė: +18 (91:73)3317/2860,71%5/1145,45%8/1080,00%4/757,14%63301134037

Sezoninės varžybos (2 turas): 2019 sausio 19 d., Šeštadienis, 12:45 val. @ Aleksandro Stulginskio universitetas, Studentų g. 11, Akademija, Kauno raj., LT-53361
 12.PTS1 PTS2 PTS3 PTSREBASSTBLFRTOFCTFEFF
prieš Rimo & Patikima linija: +24 (86:62)96/1637,50%3/742,86%3/560,00%0/40,00%5920601020

Sezoninės varžybos (2 turas): 2019 vasario 02 d., Šeštadienis, 12:45 val. @ Aleksandro Stulginskio universitetas, Studentų g. 11, Akademija, Kauno raj., LT-53361
 13.PTS1 PTS2 PTS3 PTSREBASSTBLFRTOFCTFEFF
prieš Vėjų linija & Garliavos duona: +10 (67:57)127/1936,84%3/837,50%3/742,86%1/425,00%4240613011

Sezoninės varžybos (2 turas): 2019 vasario 10 d., Sekmadienis, 17:15 val. @ Garliavos Jonučių gimnazija, Vasario 16-osios g. 8, Garliava, Kauno raj., LT-53216
 14.PTS1 PTS2 PTS3 PTSREBASSTBLFRTOFCTFEFF
prieš Rimo & Patikima linija: +5 (67:72)2212/3138,71%4/580,00%6/1346,15%2/1315,38%4160414013

Sezoninės varžybos (2 turas): 2019 vasario 24 d., Sekmadienis, 14:15 val. @ Kauno kolegija (didžioji salė), Pramonės pr. 22, Kaunas, LT-50387
 15.PTS1 PTS2 PTS3 PTSREBASSTBLFRTOFCTFEFF
prieš Acme grupė: +23 (70:93)4225/3964,10%14/2070,00%5/955,56%6/1060,00%74401352048

Atkrintamosios varžybos: 2019 kovo 10 d., Sekmadienis, 17:15 val. @ J. Dobkevičiaus progimnazija, V. Čepinskio g. 7, Kaunas, LT-46257
 16.PTS1 PTS2 PTS3 PTSREBASSTBLFRTOFCTFEFF
prieš Best 4 You: +14 (59:73)168/1942,11%2/540,00%4/580,00%2/922,22%6311673012

Atkrintamosios varžybos: 2019 kovo 12 d., Antradienis, 21:15 val. @ Aleksandro Stulginskio universitetas, Studentų g. 11, Akademija, Kauno raj., LT-53361
 17.PTS1 PTS2 PTS3 PTSREBASSTBLFRTOFCTFEFF
prieš Best 4 You: +22 (84:62)156/1735,29%1/250,00%1/425,00%4/1136,36%6321212015

Atkrintamosios varžybos: 2019 kovo 26 d., Antradienis, 21:15 val. @ Jachtklubas, M. Gimbutienės g. 35, Kaunas, LT-52337
 18.PTS1 PTS2 PTS3 PTSREBASSTBLFRTOFCTFEFF
prieš Freda: -21 (81:60)179/1560,00%2/450,00%6/875,00%1/333,33%2010312014

Atkrintamosios varžybos: 2019 kovo 28 d., Ketvirtadienis, 20:45 val. @ Aleksandro Stulginskio universitetas, Studentų g. 11, Akademija, Kauno raj., LT-53361
 19.PTS1 PTS2 PTS3 PTSREBASSTBLFRTOFCTFEFF
prieš Freda: -42 (42:84)83/1323,08%0/00,00%1/714,29%2/633,33%22201740-7

© 2013 VšĮ "Įmonių sporto lyga". Visos teisės saugomos. Skelbiant svetainės informaciją, būtina KKL.lt nurodyti kaip šaltinį. Sukūrė: Netas.eu