„Švyturio“ – Kauno krepšinio lyga

Kipras Atkočiūnas13Kipras Atkočiūnas: StatistikaJuozo Vitkaus inžinerijos batalionas2018/2019 m. sezonas, Įmonių lyga„Xiaomi“ pirmenybės

Sezoninės varžybos (1 turas): 2018 lapkričio 11 d., Sekmadienis, 17:15 val. @ Kauno technologijos universiteto chemijos fakultetas, Radvilėnų pl. 19, Kaunas, LT-50254
 1.PTS1 PTS2 PTS3 PTSREBASSTBLFRTOFCTFEFF
prieš Kauno technologijos universitetas: -3 (68:65)64/1233,33%2/450,00%2/728,57%0/10,00%811153209

Sezoninės varžybos (1 turas): 2018 lapkričio 13 d., Antradienis, 17:45 val. @ Kauno technologijos universiteto inžinerijos licėjus, Vaidoto g. 11, Kaunas, LT-45388
 2.PTS1 PTS2 PTS3 PTSREBASSTBLFRTOFCTFEFF
prieš ASS Endress + Hauser: +5 (78:73)1411/2544,00%8/1172,73%3/1421,43%0/00,00%5240851013

Sezoninės varžybos (1 turas): 2018 lapkričio 20 d., Antradienis, 18:00 val. @ Kauno technologijos universiteto inžinerijos licėjus, Vaidoto g. 11, Kaunas, LT-45388
 3.PTS1 PTS2 PTS3 PTSREBASSTBLFRTOFCTFEFF
prieš Brentex Trailer & Partner: +27 (84:57)157/1353,85%0/00,00%6/1154,55%1/250,00%10320042018

Sezoninės varžybos (2 turas): 2018 lapkričio 27 d., Antradienis, 17:50 val. @ Kauno technologijos universiteto inžinerijos licėjus, Vaidoto g. 11, Kaunas, LT-45388
 4.PTS1 PTS2 PTS3 PTSREBASSTBLFRTOFCTFEFF
prieš Lemora & Minaltra & Deirama: +4 (73:69)117/1163,64%3/3100,00%4/757,14%0/10,00%9100322016

Sezoninės varžybos (2 turas): 2018 gruodžio 04 d., Antradienis, 17:50 val. @ Kauno technologijos universiteto inžinerijos licėjus, Vaidoto g. 11, Kaunas, LT-45388
 5.PTS1 PTS2 PTS3 PTSREBASSTBLFRTOFCTFEFF
prieš Požeminės linijos ‒ POLI: -22 (69:91)137/1838,89%1/425,00%6/1154,55%0/30,00%113035401

Sezoninės varžybos (2 turas): 2018 gruodžio 11 d., Antradienis, 17:50 val. @ Kauno technologijos universiteto inžinerijos licėjus, Vaidoto g. 11, Kaunas, LT-45388
 6.PTS1 PTS2 PTS3 PTSREBASSTBLFRTOFCTFEFF
prieš Celsis: +31 (99:68)53/933,33%1/250,00%2/633,33%0/10,00%20001120-1

Sezoninės varžybos (2 turas): 2018 gruodžio 18 d., Antradienis, 17:50 val. @ Kauno technologijos universiteto inžinerijos licėjus, Vaidoto g. 11, Kaunas, LT-45388
 7.PTS1 PTS2 PTS3 PTSREBASSTBLFRTOFCTFEFF
prieš Omega: -7 (87:94)43/1030,00%2/450,00%1/520,00%0/10,00%30003140-2

Sezoninės varžybos (2 turas): 2019 sausio 13 d., Sekmadienis, 14:30 val. @ Kauno energija, Raudondvario pl. 84, Kaunas, LT-47179
 8.PTS1 PTS2 PTS3 PTSREBASSTBLFRTOFCTFEFF
prieš Ryterna: +6 (43:49)43/1816,67%2/922,22%1/616,67%0/30,00%1301063303

Sezoninės varžybos (2 turas): 2019 vasario 12 d., Antradienis, 20:50 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387
 9.PTS1 PTS2 PTS3 PTSREBASSTBLFRTOFCTFEFF
prieš Požeminės linijos ‒ POLI: +18 (68:86)32/922,22%1/333,33%1/520,00%0/10,00%810022203

Sezoninės varžybos (2 turas): 2019 vasario 27 d., Trečiadienis, 19:10 val. @ Ringaudų pradinė mokykla, Gėlių g. 2, Ringaudai, Kauno raj., LT-53332
 10.PTS1 PTS2 PTS3 PTSREBASSTBLFRTOFCTFEFF
prieš Omega: +10 (97:107)149/1560,00%4/850,00%5/771,43%0/00,00%8310525018

Sezoninės varžybos (2 turas): 2019 kovo 06 d., Trečiadienis, 18:15 val. @ Kauno energija, Raudondvario pl. 84, Kaunas, LT-47179
 11.PTS1 PTS2 PTS3 PTSREBASSTBLFRTOFCTFEFF
prieš Ryterna: +6 (77:83)189/1656,25%1/333,33%7/1258,33%1/1100,00%4100221015

Atkrintamosios varžybos: 2019 kovo 10 d., Sekmadienis, 11:30 val. @ Kauno energija, Raudondvario pl. 84, Kaunas, LT-47179
 12.PTS1 PTS2 PTS3 PTSREBASSTBLFRTOFCTFEFF
prieš Lemora & Minaltra & Deirama: -6 (65:71)1812/2352,17%6/966,67%6/1154,55%0/30,00%12000622021

Atkrintamosios varžybos: 2019 kovo 19 d., Antradienis, 21:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387
 13.PTS1 PTS2 PTS3 PTSREBASSTBLFRTOFCTFEFF
prieš Lemora & Minaltra & Deirama: +8 (49:57)63/742,86%0/00,00%3/650,00%0/10,00%620011208

Atkrintamosios varžybos: 2019 kovo 25 d., Pirmadienis, 19:00 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387
 14.PTS1 PTS2 PTS3 PTSREBASSTBLFRTOFCTFEFF
prieš Lemora & Minaltra & Deirama: +5 (81:76)63/837,50%0/00,00%3/742,86%0/10,00%5322113010

Atkrintamosios varžybos: 2019 kovo 31 d., Sekmadienis, 16:00 val. @ Lietuvos sveikatos mokslų universitetas, M. Jankaus g. 2, Kaunas, LT-50275
 15.PTS1 PTS2 PTS3 PTSREBASSTBLFRTOFCTFEFF
prieš Coca-Cola: +15 (85:70)169/1656,25%3/475,00%5/1050,00%1/250,00%6000310017

Atkrintamosios varžybos: 2019 balandžio 07 d., Sekmadienis, 17:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387
 16.PTS1 PTS2 PTS3 PTSREBASSTBLFRTOFCTFEFF
prieš Coca-Cola: +11 (65:76)139/1656,25%5/862,50%4/850,00%0/00,00%4010511014

Atkrintamosios varžybos: 2019 balandžio 14 d., Sekmadienis, 19:00 val. @ Kauno energija, Raudondvario pl. 84, Kaunas, LT-47179
 17.PTS1 PTS2 PTS3 PTSREBASSTBLFRTOFCTFEFF
prieš TransUnion: +8 (85:77)1510/2050,00%6/785,71%3/1030,00%1/333,33%5001844011

Atkrintamosios varžybos: 2019 balandžio 17 d., Trečiadienis, 21:00 val. @ Kauno energija, Raudondvario pl. 84, Kaunas, LT-47179
 18.PTS1 PTS2 PTS3 PTSREBASSTBLFRTOFCTFEFF
prieš TransUnion: +8 (71:79)21/616,67%0/00,00%1/425,00%0/20,00%20013450-6

Atkrintamosios varžybos: 2019 balandžio 20 d., Šeštadienis, 16:45 val. @ Krepšinio mokykla „Žalgiris“ (II salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358
 19.PTS1 PTS2 PTS3 PTSREBASSTBLFRTOFCTFEFF
prieš Hipocredit.lt: -29 (89:60)54/1136,36%3/650,00%1/425,00%0/10,00%611042107

© 2013 VšĮ "Įmonių sporto lyga". Visos teisės saugomos. Skelbiant svetainės informaciją, būtina KKL.lt nurodyti kaip šaltinį. Sukūrė: Netas.eu