Kauno tiltai vs IT-Taškas.lt kompiuteriai & Festo (72:68)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2013 lapkričio 14 d., Ketvirtadienis, 20:15 val. @ Kauno švara, Statybininkų g. 3, Kaunas, LT-50124

„Kauno Tiltai“ ir toliau išlieka nenugalėti

2013 lapkričio 14 d., Ketvirtadienis, 23:13 val., peržiūros: 1165

Ketvirtadienio vakarą KKL "Įmonių" lygos "Rind" pirmenybėse "Kauno Tiltai" savo aikštėje priėmė dar vieną iššūkį, kurį metė "IT-Taškas.lt kompiuteriai & Festo". Atrodė, kad susitikime favoritas aiškesnis nei aiškus, tačiau svečiai šeimininkams užkūrė tikrą pirtį. Jie ilgą laiką pirmavo, o rungtynių pabaigoje laimėti galėjo bet kuri iš ekipų. Vis tik, favoritai greičiausiai todėl ir yra favoritai, kad reikiamu metu pademonstruoja savo pranašumą prieš varžovą. Taip nutiko ir su "Kauno Tiltų" ekipa. Ji reikiamu metu pataikė ką reikėjo, privertė suklysti varžovus ten kur turėjo tai padaryti bei iškovojo sunkią pergalę rezultatu (72:68).

Rungtynes itin užtikrintai pradėjo svečiai, kurie kiek netikėtai nutolo rezultatu (6:11). Nors skirtumas tarp komandų ilgainiui aptirpo iki 3-ų taškų (11:14), tačiau neilgam. Vėliau "IT-Taškas.lt kompiuteriai & Festo" vėl susigrąžino sau turėtą persvarą, o vienu metu netgi pirmavo 8-iais taškais (13:21). Galiausiai "Kauno Tiltai" po pirmo kėlinio atsilikinėjo 5-iais taškais (18:23).

Šeimininkai antrojo kėlinio metu keletą kartų bandė grasinti varžovams, tačiau pastarieji nesirengė užleisti išsikovotų pozicijų. Vos "Kauno Tiltai" priartėdavo prie varžovų, šie ir vėl pabėgdavo, kad ir trapiu skirtumu. Ketvirčio pabaigoje "IT-Taškas.lt kompiuteriai & Festo" vėl turėjo rekordinį 8-ių taškų pranašumą (32:40). Galiausiai kėlinį tritaškiu užbaigė Mindaugas Mažeika ir komandas po dviejų kėlinių skyrė tie patys 5 taškai (35:40).

Antroji rungtynių pusė prasidėjo komandoms apsikeičiant keletu spurtų. Pirmieji "Kauno Tiltai" įmetė 5-is taškus be atsako ir išlygino rezultatą (40:40). Neilgai trukus po keturių iš eilės svečių taškų jie ir vėl susigrąžino persvarą (40:44). Didelių pastangų dėka "Kauno Tiltai" ir vėl sugebėjo susitikime išsiveržti į priekį, pirmą kartą nuo pirmojo kėlinio (53:48). Tačiau ketvirtį puikiai užbaigė "IT-Taškas.lt kompiuteriai & Festo" ir vėl atsidūrė pirmaujančiųjų vaidmenyje (53:55).

Paskutiniojo kėlinio metu pirmaujanti komanda keitėsi keletą kartų. "Kauno Tiltai" sugebėjo susigrąžinti sau persvarą (59:57). Čia pat svečiai vėl buvo priekyje (59:61). Tačiau tai buvo paskutinis kartas, kai "IT-Taškas.lt kompiuteriai & Festo" pirmavo. Galiausiai šeimininkai nors ir sunkiai, tačiau laikėsi priekyje. Nors "IT-Taškas.lt kompiuteriai & Festo" bandė susitikime gelbėtis pražangų taktika, tačiau ji nedavė norimų rezultatų ir "Kauno Tiltai" iškovojo 4-ąją pergalę iš eilės (72:68).

Kauno tiltai: Tomas Kmitas – 26 tšk. (7 perimt. kam.), Mindaugas Mažeika – 20 tšk., Evaldas Jančauskas – 10 tšk.

IT-Taškas.lt kompiuteriai & Festo: Egidijus Kumža – 20 tšk. (6 išpr. praž.), Tautvydas Buzas – 18 tšk. (11 atk. kam., 6 išpr. praž.), Simonas Stanislovaitis – 9 tšk.

„Kauno tiltai“ laimėjo svarbų tašką (2014 kovo 13 d., ketvirtadienis, 22:14 val.)„Kauno tiltai“ nugalėjo „Topo centrą“ (2014 sausio 20 d., pirmadienis, 00:19 val.)„Kauno tiltai“ išlygino serijos rezultatą (2014 balandžio 03 d., ketvirtadienis, 22:52 val.)„Kauno tiltai“ nušlavė „Kauno švarą“ (2014 balandžio 10 d., ketvirtadienis, 22:14 val.)„Kauno tiltai“ nugalėjo „Best 4 you“ komandą (2013 spalio 24 d., ketvirtadienis, 23:32 val.)Visas rungtynes pirmavę „Kauno tiltai“ išsaugojo pergalę (2014 sausio 09 d., ketvirtadienis, 22:51 val.)Rungtynų pabaigoje „Kauno tiltai“ palaužė „Baubilą & Granex“ (2014 vasario 20 d., ketvirtadienis, 22:51 val.)„Kauno tiltai“ iškovojo sunkią pergalę prieš „Omegos“ krepšininkus. (2014 vasario 14 d., penktadienis, 20:27 val.)„Vilmista“ aštuntfinalį pradėjo pergalingai (2014 kovo 24 d., pirmadienis, 01:27 val.)Tik 6-iese rungtyniavę „Kauno tiltai“ nusileido „Detas Hoptrans logistics & BRGroup“ ekipai (2013 gruodžio 11 d., trečiadienis, 23:30 val.)