FREOLITUS & DOREMUS vs BC AMBI (85:63)"Laikinoji sostinė 2012" Mažoji taurė » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2012 gegužės 25 d., Penktadienis, 19:30 val. @ Vytauto Didžiojo universiteto sporto centras, Draugystės g. 19, Kaunas, LT-51230

„Freolitus & Doremus“ namuose palaužė „BC Ambi“ ekipą

2012 gegužės 25 d., Penktadienis, 22:42 val., peržiūros: 2129

Penktadienį (05.25), Vytauto Didžiojo universiteto sporto centro sporto salėje įvyko "Laikinoji sostinė 2012" Mažoji taurė turnyro rungtynės, kuriose susitiko „Freolitus & Doremus“ (šeimininkai) ir „BC Ambi“ (svečiai) komandos. Rungtynės prasidėjo kieta ir atkaklia kova abiejose aikštelės pusėse, besibaigiant pirmajam kėliniui „Freolitus & Doremus“ ekipai pavyko šiek tiek atitrūkti ir po pirmojo kėlinio išsiveržti į priekį 5 taškai (19:14). Antrajame kėlinyje skirtumas po truputį pradėjo augti „Freolitus & Doremus“ komandos naudai ir po dviejų kėlinių komandas skyrė jau 13 taškų (41:28). Trečiajame kėlinyje situacija nesikeitė ir prieš ketvirtąjį kėlinį „Freolitus & Doremus“ ekipa dar labiau padidino savo pranašumą, kai išsiveržė į priekį 59:44. Ketvirtajame kėlinyje „BC Ambi“ komandai intrigos šiose rungtynėse sukurti jau nebepavyko ir pergalę rezultatu 85:63 šventė „Freolitus & Doremus“ ekipa.

Pirmasis rungtynių kėlinys žadėjo atkaklią ir nuožmią kovą, o sužaidus 4 minutes pirmajame ketvirtyje 3 taškais priekyje buvo „Freolitus & Doremus“ ekipa, o sužaidus 5 minutes pirmajame kėlinyje, po galingo „Freolitus & Doremus“ žaidėjo Povilo Žukaičio dėjimo skirtumas buvo išaugęs iki 6 taškų (11:5). Besibaigiant pirmajam ketvirčiui „Freolitus & Doremus“ sugebėjo išlaikyti pranašumą savo rankose ir laimėti ketvirtįi 5 taškais (19:14).

Antrasis ketvirtis prasidėjo dviem „Freolitus & Doremus“ komandos žaidėjo Ramūno Buinevičiaus taškais į kuriuos dviem netaikliais baudos metimais atsakė „BC Ambi“ ekipos narys Tomas Dambrauskas ir skirtumas išaugo iki 7 taškų (21:14). Įpusėjus antrajam kėliniui „BC Ambi“ ekipos žaidėjams pavyko sumažinti atsilikimą iki 4 taškų (27:23), tačiau kėlinio pabaigą vėl geriau sužaidė „Freolitus & Doremus“ komandos žaidėjai, kurie į didžiąją pertrauką išėjo turėdami 13 taškų pranašumą (41:28).

Trečiajame kėlinyje sužaidus 2 minutes „BC Ambi“ komandos žaidėjams pavyko sumažinti savo atsilikimą iki 9 taškų (43:34), tačiau tuomet „Freolitus & Doremus“ komandos žaidėjai pradėjo didinti apsukas ir sėkmingiaus sužaidę likusią kėlinio dalį prieš ketvirtąjį kėlinį įgijo jau 15 taškų pranašumą (59:44).

Ketvirtajame kėlinyje intrigos nebebuvo ir dar labiau padidinę savo prašumą „Freolitus & Doremus“ komanda įveikė „BC Ambi“ ekipą rezultatu 86:63.

Po laimėtų rungtynių „Freolitus & Doremus“ komandos treneris kalbėjo: „Treneris išėjo, primėtė ir laimėjom. Geri perdavimai, stipri komanda, o tai ir lėmė pergalę“.

Po pralaimėtų rungtynių „BC Ambi“ komandos treneris kalbėjo: „Žaidėm prieš stipresnę komandą ir tai aiškiai matėsi aikštelėj. Varžovams leidom atkovoti daug kamuolių puolime, tad tai ir lėmė pralaimėjimą“.

„Freolitus & Doremus“: Povilas Žukaitis (18 tšk., 5 atk. kam., 5 rez. perd.), E.Nutautas (17 tšk., 13 atk. kam., 7 išpr. praž.), Ramūnas Buinevičius (15 tšk., 15 atk. kam.), Mindaugas Rutkauskas (11 tšk., 6 atk. kam.).

„BC Ambi“: Vytautas Čypas (23 tšk., 6 kld.), Alius Žibortovičius (13 tšk., 5 atk. kam., 5 perimt. kam., 5 išpr. praž.), Tomas Dambrauskas (10 tšk., 5 atk. kam., 5 kld.), Saulius Grebliauskas (10 tšk., 5 atk. kam.).

„SK Dainava“ išvykoje sutriuškino „BC Ambi“ ekipą (2012 gegužės 21 d., pirmadienis, 23:08 val.)"Vaišvyda" tik po atkaklios kovos palaužė BC "Ambi" ekipą (2012 gegužės 14 d., pirmadienis, 23:35 val.)"Vaišvydava" nesunkiai įveikė "Freolitus & Doremus" ekipą (2012 gegužės 18 d., penktadienis, 00:13 val.)"SK Dainava" parklupdė "Freolitus & Doremus" (2012 gegužės 23 d., trečiadienis, 19:51 val.)