JAUNALIETUVIŲ SPORTO ORGANIZACIJA vs RYTERNA (87:65)Įmonių lyga, "Sporto fėja" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2012 lapkričio 18 d., Sekmadienis, 20:30 val. @ Kauno centro sporto mokykla, Miško g. 3, Kaunas, LT-44321

Jaunalietuvių sporto organizacija lengvai susitvarkė su Ryterna

2012 lapkričio 18 d., Sekmadienis, 22:50 val., peržiūros: 3154

2012 lapkričio 18 dieną, Kauno sporto mokykloje įvyko įmonių lygos dvikova tarp Jaunalietuvių sporto organizacijos (šeimininkai) ir Ryterna (svečiai) ekipų. Pirmą kėlinį apylygiai sužaidusios komandos, antrąjame į priekį šovė šeimininkai ir susikrovė užtikrintą persvarą ir iki pat rungtynių galo ją išlaikė, bei iškovojo užtikrintą pergalę – 87:65.

Pirmasis kėlinys prasidėjo Jaunalietuvių gynėjo Dariaus Kisieliaus baudos metimu, o į juos Ryterna atsakė keturiais taškais. Tritaškį pataikė Tomas Klimavičius ir išlygino rezultatą, o tuomet komandos dar apsikeitė keturiais taškais ir rezultatas tapo – 8:8. Du taškus Ryternai pelnė Mindaugas Bubnovas, tritaškį smeigė Darius Kisielius ir rezultatas – 11:10. Rungtynių rezultatas svyravo po vieną tašką į vieną ir į kitą pusę iki pat ketvirčio pabaigos ir po pirmo kėlinio – 21:18 priekyje Jaunalietuvių sporto organizacija.

Antrasis kėlinys prasidėjo įspūdinga atkarpa 12:0 ir šeimininkai labai greitai susikrovė dviženklę persvarą – 33:18. Du taškus pelnė Darius Karosas, o dar keturiais atsakė šeimininkai ir skirtumą dar padidino. Penkis taškus pelnė Ryterna ir skirtumas kiek aptirpo – 37:25. Iki ketvirčio pabaigos Jaunalietuviai skirtumą dar padidino iki septyniolikos – 45:28.

Trečiąjį kėlinį 2:6 pradėjo šėimininkai ir skirtumas sumažėjo iki trylikos. Po du taškus pelnė komandos, o tuomet Jaunalietuviai sumetė aštuonis taškus paeiliui ir rezultatas jau – 57:36. Dabar jau šeimininkai atsakė atkarpa 6:2 ir skirtumą dar labiau padidino. Iki kėlinio pabaigos po penkis taškus apsikeitė komandos ir po trijų ketvirčių – 68:43.

Ketvirtasis kėlinys jau buvo tik formalumas, tačiau pradžioje 11:2 truktelėjo šeimininkai ir skirtumas tapo jau nepadorus – 35 taškai. Tuomet 8:2 pusantros minutės atkarpą laimėjo Ryterna ir skirtumą kiek sumažino. Dar devynis taškus be atsako pelnė Ryterna ir rezultatas aptirpo jau iki 19 taškų – 81:62. Iki kėlinio pabaigos skirtumas beveik nepasikeitė ir galutinis rezultatas – 87:65.

Po rungtynių nugalėtojų treneris teigė – gavosi netikėtai nesunkios rungtynės. Tikėjomės kur kas atkaklesnių rungtynių, o gavosi kaip gavosi. Ačiū komandai už puikią gynybą ir puolimą.

Jaunalietuvių sporto organizacija lengvai susitvarkė su Kauno Oro Uostas & Lana Lecta (2012 gruodžio 16 d., sekmadienis, 21:57 val.)Jaunalietuvių sporto organizacija susitvarkė su Lietuvos Dujom (2013 kovo 10 d., sekmadienis, 23:14 val.)Jaunalietuvių sporto organizacija lengvai susitvarkė su Hidraulinės sistemos & kompiutera PLŽMMC (2012 gruodžio 10 d., pirmadienis, 01:06 val.)"Jaunalietuvių sporto organizacija" iškovojo lengvą pergalę (2012 lapkričio 25 d., sekmadienis, 21:29 val.)"Jaunalietuvių sporto organizacija" neklupdami žygiuoja toliau (2013 vasario 24 d., sekmadienis, 22:08 val.)"Jaunalietuvių Sporto Organizacija" ir toliau neklumpa (2013 sausio 07 d., pirmadienis, 08:48 val.)"Jaunalietuvių Sporto Organizacija" neturėjo daug vargo su "Viči" (2012 lapkričio 05 d., pirmadienis, 22:08 val.)Jaunalietuvių sporto organizacija žengė pirmą žingsnį pusfinalio link (2013 balandžio 08 d., pirmadienis, 12:48 val.) „Jaunalietuvių Sporto Organizacija“ šventė dar vieną pergalę (2013 vasario 17 d., sekmadienis, 23:24 val.)"Jaunalietuvių Sporto Organizacija" - stipriausi "Įmonių" lygoje (2013 gegužės 10 d., penktadienis, 08:19 val.)