FORTO AMICUS – Diktum vs Birštono „Olimpas“ (77:56)C lyga, „eSporto baras“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2013 gruodžio 22 d., Sekmadienis, 17:45 val. @ Jachtklubas, M. Gimbutienės g. 35, Kaunas, LT-52337

„Forto Amicus ‒ Diktum“ nepasigailėjo Birštono „Olimpo“

2013 gruodžio 22 d., Sekmadienis, 20:31 val., peržiūros: 1408

2013 gruodžio 22 dieną, Jachtklubo sporto salėje, C lygos rungtynėse susitiko "Forto Amicus – Diktum" (šeimininkai) ir Birštono "Olimpas" (svečiai). Rungtynės vyko labai nelygiai ir su kiekvienu kėliniu šeimininkai vis didino skirtumą. Po pirmo kėlinio jie buvo priekyje šešiais, po antro jau dvylika taškų – 39:27. Trečiasis kėlinys vėl buvo geresnis "Forto Amicus" ekipai ir po jo – 58:41. Ketvirtasis kėlinys jau tebuvo formalumas ir galutinis rungtynių rezultatas - 77:56.

Rungtynės prasidėjo komandoms apsikeitus po du taškus, o tuomet keturis pridėjo "Olimpas" ir rezultatas – 2:6. Aštuonis taškus be atsako surinko "Forto – Amicus" ir jie jau priekyje – 10:6. Tritaškį smeigė Justinas Tamošiūnas, o keturiais atsakė šeimininkai ir rezultatas – 14:9. Kėlinio pabaigoje du taškus pelnė Martynas Vaitkevičius, o tritaškiu atsakė Mantas Petkevičius ir pirmasis kėlinys baigėsi rezultatu - 17:11.

Antrasis ketvirtis prasidėjo abiejų komandų tritaškiais, o tuomet atkarpą 5:1 laimėjo šeimininkai ir jie jau priekyje – 25:15. Po penkis taškus apsikeitė komandos, o tuomet Tomas Garliauskas pelnė du taškus su baudos metimu ir skirtumas jau trylika taškų – 33:20. Po šešis taškus apsikeitė komandos, o kėlinį užbaigė Kęstutis Juškevičius vienu baudos metimu iš dviejų – 39:27.

Trečiasis ketvirtis prasidėjo aštuoniais šeimininkų taškais ir skirtumas išaugo iki 20 taškų – 47:27. Dešimt taškų per tris minutes sumetė "Olimpas" ir sumažino atsilikimą perpus – 47:37. Tuo tarpu "Forto Amicus" atsakė 11 taškų be atsako ir rezultatas vėl triuškinantis – 58:37. Kėlinys baigėsi keturiais taškais kuriuos pelnė Mindaugas Knyšius ir po trijų kėlinių rezultatas buvo – 58:41.

Ketvirtasis kėlinys prasidėjo keturiais šeimininkų ir dviem svečių taškais – 62:43. Atkarpą 9:3 laimėjo "Olimpas" ir skirtumas aptirpo iki trylikos – 65:52. Šeimininkai per kitas tris minutes sumetė dvylika taškų be atsako ir skirtumas išaugo iki 25 taškų – 77:52. Rungtynės baigėsi keturiais Eigirdo Kebliko taškais ir galutinis rungtynių rezultatas – 77:56.

Birštono "Olimpui" tai buvo pirmasis pralaimėjimas per tris susitikimus, o "Forto Amicus – Diktum" tai buvo antroji pergalė iš tiek pat galimų.

FORTO AMICUS – Diktum: Deividas Stankevičius – 23 tšk. (5 rezult. perd.), Mantas Ručinskas – 21 tšk., Lukas Biesagirskas – 9 tšk.

Birštono „Olimpas“: Justinas Tamošiūnas – 17 tšk., Mindaugas Knyšius – 15 tšk. (7 rezult. perd., 7 perimt. kam., 6 išpr. praž.), Kęstutis Juškevičius – 9 tšk.

„Forto Amicus ‒ Diktum“ nušlavė „Partizaną“ (2014 sausio 05 d., sekmadienis, 21:13 val.)„Dumblas“ įveikė Birštono „Olimpą“ (2014 sausio 26 d., sekmadienis, 19:36 val.)„Forto Amicus – Diktum“ įrodė savo pranašumą (2014 vasario 05 d., trečiadienis, 00:26 val.)Keturiese likę žaisti „FORTO AMICUS ‒ Diktum“ nepasipriešino „Birštono Olimpui“. (2014 kovo 01 d., šeštadienis, 15:48 val.)„FORTO AMICUS – Diktum“ per paskutinį kėlinį sutriuškino „Judam“ (2013 gruodžio 01 d., sekmadienis, 19:47 val.)„FORTO AMICUS – Diktum“ nesulaukė rimtesnio pasipriešinimo iš „Dumblo“ (2014 sausio 28 d., antradienis, 22:38 val.)SK „Mattas“ svečiuose palaužė „Forto Amicus ‒ Diktum“ pasipriešinimą (2014 sausio 08 d., trečiadienis, 00:04 val.)„FORTO AMICUS – Diktum“ nepasigailėjo savo varžovų iš J. Dobkevičiaus vid. mokyklos (2014 vasario 22 d., šeštadienis, 21:43 val.)Mūšyje negausiomis pajėgomis „Forto Amicus ‒ Diktum“ užtikrintai įveikė „Krepsininkas.net“ (2013 gruodžio 19 d., ketvirtadienis, 20:50 val.)Trise gale rungtynių likęs „Mattas“ turėjo pripažinti Birštono „Olimpo“ pranašumą (2014 vasario 22 d., šeštadienis, 16:29 val.)