Lietuvos šaulių sąjunga vs Rind (57:55)C lyga, „ALTreklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2014 lapkričio 18 d., Antradienis, 21:40 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

Tik po atkaklios kovos „Lietuvos šaulių sąjunga“ nugalėjo „RIND“

2014 lapkričio 18 d., Antradienis, 23:57 val., peržiūros: 1435

Antradienio vakarą Kauno kolegijos mažojoje sporto salėje įvyko C lygos pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko „Lietuvos šaulių sąjunga“ (šeimininkai) ir "RIND" (svečiai). Nuo pat pirmųjų minučių tarp ekipų vyko atkakli kova. Iki paskutinių sekundžių rungtynių nebuvo žinomas nugalėtojas. Vis dėlto, sunkią pergalę iškovojo „Lietuvos šaulių sąjunga“ ekipa, rezultatu – 57:55.

Rungtynes sėkmingiau pradėjo "RIND" ekipa, kuri per keletą minučių įgijo keturių taškų pranašumą. Visgi, „Lietuvos šaulių sąjunga“ ekipa atrado savo žaidimą ir persvėrė rezultatą į savas rankas ( 12:11). Per likusias minutes toliau tarp ekipų vyko atkakli kova ir po pirmojo ketvirčio rezultatas buvo lygus – 17:17.

Antram ketvirčiui prasidėjus "RIND" ekipa sugebėjo įgyti trijų taškų pranašumą, tačiau kėlinuko antroje pusėje svečių gynyba subyrėjo, o „Lietuvos šaulių sąjunga“ ekipa laimėjo atkarpą 12:3 ir įgijo 6 taškų pranašumą ( 34:28). Paskutinėmis sekundėmis E.Šerpesnko dvitaškis metimas sušvelnino skirtumą iki keturių taškų. Rezultatas – 34:30.

Po ilgosios pertraukos "RIND" pradėjo "sausa" atkarpa 6:0 ( 34:36), tačiau šeimininkai pademonstravo puikią gynybą , kur per likusias minutes ne tik, kad išlygino rezultatą, bet ir prieš paskutinį kėlinį įgijo 4 taškų pranašumą. Rezultatas po trijų kėlinukų - 44:40.

Paskutiniam ketvirčiui prasidėjus "RIND" ekipos nario, J.Demeniaus, du tolimi tritaškiai metimai leido ekipai įgyti minimalų pranašumą ( 47:48). Vis dėlto, „Lietuvos šaulių sąjunga“ sužaidė užtikrinčiau kėlinuko vidurį ir įgijo 6 taškų pranašumą ( 56:50). Likus žaisti apie dvi minutes "RIND" ekipa nežadėjo taip lengvai pasiduoti ir sumažino skirtumą iki vieno taško. D.Pranskevičius realizavo tik vieną baudos metimą ir likus žaisti 7 sekundes „Lietuvos šaulių sąjunga“ pirmavo dviem taškais. "RIND" ekipa dar turėjo galimybę išplėšti pergalę, bet J.Demenio tritaškis metimas skriejo pro šalį ir sunkią pergalę iškovojo „Lietuvos šaulių sąjunga“ rezultatu – 57:55.

Lietuvos šaulių sąjunga: Evaldas Jančauskas – 17 tšk. (14 atk. kam.), Artūras Kaminskas – 13 tšk., Tomas Kmitas – 9 tšk. (6 rezult. perd.)

Rind: Julius Demenius – 17 tšk., Žilvinas Radzevičius – 11 tšk., Evaldas Šerpenskas – 8 tšk.

Paskutiniai komentarai (2 iš 2)

nakort2014 lapkričio 19 d., 00:20 val.
Gal kas po varžybų netyčia įsidėjo aptrintą Nike kamuolį? Arba matėte kur galėjo būti numestas?
Andrius32014 lapkričio 18 d., 23:38 val.
T.Kadždailis --> Ž.Radzevičius
„ Lietuvos Šaulių Sąjunga“ nesunkiai nugalėjo „R2P Sport-2“ (2014 lapkričio 14 d., penktadienis, 23:21 val.)„Lietuvos šaulių sąjunga“ nepasigailėjo „Kulautuvos“ ekipos. (2015 sausio 16 d., penktadienis, 22:51 val.)„BK Centre“ po atkaklios kovos privertė pasiduoti „Lietuvos šaulių sąjungos“ ekipą. (2014 gruodžio 06 d., šeštadienis, 19:06 val.) „Lietuvos šaulių sąjunga“ rungtynių pabaigoje palaužė „Komandą X“ (2014 gruodžio 18 d., ketvirtadienis, 00:35 val.)„R2P Sport ‒ 2“ po atkaklios kovos privertė pasiduoti „Lietuvos šaulių sąjungos“ ekipą. (2015 kovo 31 d., antradienis, 23:17 val.)„Lietuvos šaulių sąjunga“ neturėjo vargo su „Kauno liberalų“ ekipą. (2014 lapkričio 09 d., sekmadienis, 20:30 val.)„Lietuvos Šaulių sąjunga“ nepasigailėjo „A.S.K. „Persvara“ – 2“ ekipos (2015 sausio 15 d., ketvirtadienis, 01:55 val.)„Lietuvos šaulių sąjunga“ neatsilaikė prieš „Kauno technikos kolegiją“ (2014 gruodžio 06 d., šeštadienis, 00:56 val.)„Lietuvos šaulių sąjunga“ neturėjo vargo rungtynėse su „Elektromontuotojas“ (2015 vasario 10 d., antradienis, 12:52 val.)„Lietuvos Šaulių sąjunga“ šventė lengvą pergalę prieš „Kulautuvą“ (2015 sausio 08 d., ketvirtadienis, 00:41 val.)