BALDAI JUMS vs BC STRAIGHT (67:53)C lyga, "TopSport" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2013 kovo 05 d., Antradienis, 20:15 val. @ Petrašiūnų vidurinė mokykla, M. Gimbutienės g. 9, Kaunas, LT-52348

Baldai Jums atsirevanšavo BC Straight ekipai

2013 kovo 05 d., Antradienis, 22:57 val., peržiūros: 2350

2013-03-05, C lygos rungtynėse, Petrašiūnų vidurinėje mokykloje susitiko "Baldai Jums" (šeimininkai) ir BC "Straight" (svečiai). Rungtynėse, kuriose geriau pradėjo svečiai ir po pirmo ketvirčio pirmavo šešiais taškais, antrąjame jau atrodė visiškai kitaip ir einant į didžiają pertrauką turėjo jau aštuonių taškų deficitą. Trečiąjame jau šeimininkai strigo varžovų gynyboje ir skirtumas ištirpo pusiau. Ketvirtąjame jau dominavo Baldai Jums ir laimėjo rungtynes užtikrintai rezultatu – 67:53 (12:18, 22:8, 12:16, 21:11).

Rungtynės prasidėjo devyniais Straight taškais ir tuomet minutės pertraukėlės paprašė Baldai Jums. Po jos pelnė penkis taškus ir sumažino atsilikimą iki keturių. Po tritaškį apsikeitė komandos ir skirtumas išliko nepakitęs. Vieną baudos metimą pataikė Vaidas Laukaitis, o dvitaškiu atsakė Kęstutis Aleksandravičius ir rezultatas – 10:13. Penkis taškus surinko Straight, o dvitaškiu atsakė šeimininkai ir po pirmo kėlinio – 12:18.

Antrasis kėlinys prasidėjo aštuoniais šeimininkų taškais, kai dviejų baudų nepataikė Raimondas Viskantas, dar vieną tritaškį pridėjo Baldai Jums ir rezultatas – 23:18. Tris baudas iš keturių pataikė svečiai, o penkiais atsakė šeimininkai ir skirtumas septyni taškai. Po du taškus apsikeitė komandos, o kėlinį šeimininkai pabaigė keturiais taškais, o svečiai trimis ir po dviejų kėlinių – 34:26.

Trečiasis kėlinys prasidėjo po keturis abiejų komandų taškais, o tuomet šešis surinko šeimininkai, o dviem atsakė svečiai ir rezultatas – 44:32. Septynis taškus be atsako pelnė BC Straight ir sumažino atsilikimą iki penkių – 44:39. Du taškus pelnė Artūras Jankevičius, o trimis atsakė svečiai ir po trijų kėlinių – 46:42.

Ketvirtasis kėlinys prasidėjo aštuoniais Baldai Jums taškais į kuriuos vos vienu baudos metimu atsakė BC Straight ir rezultatas jau 54:43. Po du baudos metimus pataikė abi komandos, o tuomet šešis paeiliui surinko svečiai ir skirtumas aptirpo iki penkių – 56:51. Po du taškus surinko komandos, o tuomet iki ketvirčio pabaigos jau tik šeimininkai rinko taškus, daugiausia baudų metimais ir susikrovė sau naudingą skirtumą. Galutinis rungtynių rezultatas – 67:53.

Po rungtynių nugalėtojų lyderis Saulius Banaitis sakė – Na pavyko gerai sužaist ir laimėt. Buvom nusiteikę, o dar gale ir persvarą naudingą susikrovėm ir įgijom turnyrinėj lentelėj pranašumą prieš varžovus. Paklaustas kokie tikslai toliau sakė – Bandyti eiti kuo toliau.

Nugalėtojų gretose geriausiai pasirodė – Saulius Banaitis (36, 31 naud. bal., 6 išpr. pr.), Kęstutis Aleksandravičius (11, 16 naud. bal., 6 išpr. pr.), Artūras Jankevičius (10) taškų.

Pralaimėjusiems daugiausia taškų pelnė – Vaidas Laukaitis (21, 13 naud. bal., 5 išpr. pr.), Bartas Lisauskas (7, 8 naud. bal.), Gintautas Petraitis (5, 13 naud. bal.) taškai.

"Vaišvydava" atsirevanšavo "Baldai Jums" ekipai (2013 vasario 10 d., sekmadienis, 23:57 val.)"Kauno technikos kolegija" su kaupu atsirevanšavo "BC Straight" (2013 vasario 19 d., antradienis, 22:03 val.)"BC Straight" atsirevanšavo "Komandai X" (2013 vasario 12 d., antradienis, 22:24 val.)Vaišvydava susitvarkė su BC Straight (2013 sausio 16 d., trečiadienis, 01:13 val.)"Spartos" krepšininkai lengvai nugalėjo "Bc Straight" ekipą (2012 lapkričio 14 d., trečiadienis, 00:14 val.)"Baldai Jums" pasiekė nesunkią pergalę (2013 kovo 02 d., šeštadienis, 17:39 val.)"Baldai jums" nesunkiai įveikė "Kauno švogerius" (2013 sausio 27 d., sekmadienis, 23:54 val.)"Baldai jums" nesunkiai įveikė KK"Persvara-2" ekipą (2013 sausio 13 d., sekmadienis, 14:31 val.)"Mattas" be vargo įveikė "Straight" komandą (2012 lapkričio 20 d., antradienis, 22:15 val.)"Darbas" nesunkiai nugalėjo BC "Straight" (2012 gruodžio 05 d., trečiadienis, 00:09 val.)