UNITED & Radijas Tau vs Sporto manija (70:88)Elito lyga » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2014 gegužės 26 d., Pirmadienis, 21:15 val. @ Kauno energija, Raudondvario pl. 84, Kaunas, LT-47179

„Sporto manija“ ketvirtąjame kėlinuke įrodė savo pranašumą prieš „United & Radijas Tau“ ekipą ir žengė į Elito lygos pusfinalį

2014 gegužės 26 d., Pirmadienis, 23:03 val., peržiūros: 1461

Pirmadienio vakarą „Kauno energijos“ sporto salėje buvo susižaistos lemiamos „Elito lygos“ atkrintamųjų rungtynės, kurių vertė – kelialapis į turnyro pusfinalį. Aikštelėj susitiko šeimininkų teisėmis žaidę „United & Radijas Tau“ ir svečių „Sporto manijos“ krepšininkai. Pirmosios pusfinalio rungtynės prasidėjo labai rezultatyviai ir pasižymėjo apyligia kova. Galutinis rezultatas neatspindi tikrojo veiksmo aikštelėje, nes tik ketvirtąjame kėlinyje svečiai palaužė savo oponentus. Pirmasis ketvirtis buvo labia rezultatyvus, komandos vis apsikeisdavo rezultatyviomis atakomis. Po pirmųjų 10-ties minučių nežymią persvarą turėjo šeiminikai – 28:25. Antrasis kėlinys jau buvo banguotas – sėkmingą atkarpą sužaisdavo tai viena komanda, tai kita. Svečiai prieš ilgąją pertrauką sugebėjo išsiveršti į priekį minimalia persvara – 45:46. Po ilgosios pertraukos svečių krepšininkai toliau nesunkiai rinko taškus, o „United & Radijas Tau“ snaiperiams užsirišęs krepšys pridarė nemalonų. Prieš lemiamą ketvirtį priekį rezultatu 58:63 jau buvo „Sporto manijos“ krepšininkai. Ketvirtį spurtu pradėję ir dviženklį pranašumą tuo pat įgiję svečiai pasiuntė savo varžovus į nokdauną, po kurio jie atsitiesti šio vakaro rungtynės jau nebesugebėjo. Rungtynes rezultatu 70:88 laimėjo „Sporto manijos“ krepšininkai ir žengė į Elito lygos pusfinalį.

Rungtynės prasidėjo taikliu svečių metimu, tačiau atsakymą į tai buvo parengęs „United & Radijas Tau“ gynėjas A.Gedminas pataikęs tolimą metimą. Iš viso per kėlinys varžovų gynybą iš toli nubaudė 4 kartus. Sužaidus apie pusę kėlinio komandas skyrė 6 taškai 18:12, pirmavo šeimininkai. Jų oponentai nebuvo linkę taikytis su tokiu rezultatu ir per likusį kelinio laiką po truputį artėdami prie savo varžovų po antro kėlinuko atsiliko tik 3 taškais 28:25.

Antrojo ketvirčio pradžioje vėl savo taiklumą iš toli demonstravo A.Gedminas pataikęs savo komandai 3 tolimus metimus iš eilės. Po gynėjo taiklių metimų komandas jau skyrė 8 taškai. Vėl besivejančių vaidmenyje likę svečiai po keleto sėkmingų atkarpų 6:0 ir 7:0 įpusėjus kėliniui sugebėjo išsiveržti į priekį 40:42. Likusį ketvirčio laiką abi komandos sunkiai rinko taškus, bet svečiai sugebėjo prieš ilgąją pertrauką išsaugoti minimalią persvarą.

Po ilgosios pertraukos „United & Radijas Tau“ komandos snaiperiams užsirišo kitas aikštelės krepšys – iš 14 bandymų tikslą pasiekė vos vienas metimas. Tuo pasinaudoję „Sporto manijos“ krepšininkai įpusėjus kėliniui turėjo 5 taškų persvarą – 51:56. Šeimininkai pademonstravę gerą gynybą išlygino rezultatą, bet ketvirčio pabaigoje prlaimėta atkarpa 2:7 neleido prieš lemiamą ketvirtį jiems pirmauti – 58:63.

Kaip žinia, šiuolaikiniame krepšinyje panaikinti tokią persvarą užtenka keliolikos sekundžių, tad abi komandos į aikštelę grįžo kovoti dėl kelialapio į lygos pusifnalį. Ketvirtis prasidėjo galingu svečių spurtu 15:2 ir sužaidus apie 4 minutes komandas skyrė jau 18 taškų – 60:78. Svečiai pasinaudojo tuo, kad jų openentai jau pačioje ketvirčio pradžioje buvo pasiųsti į nokdauną ir greit susikrovė jau saugų pranašumą, tam įtakos galėjo turėti ir šeimininkų nesugebėjimas pelnyti taškų, tai juos pačius kiek išmušė iš vėžių. Likusį rungtynių laiką vaizdas aikštelėje nesikeitė – išliko toks pats 18 taškų svečių pranašumas ir rezultatu 70:88 nugalėjusi „United & Radijas Tau“ „Sporto manijos“ komanda laimėjusi seriją 2:1 keliauja į Elito lygos pusfinalį.

„Sporto manijos“ žaidėjas Rytis Adžgauskas po laimėtos ketvirtfinalio serijos kalbėjo:

„Geros rungtynės, gera pusfinalio serija. Šiandien mes tiesiog buvome geresni.“

UNITED & Radijas Tau: Andrius Gedminas – 23 tšk. (7 rezult. perd.), Giedrius Jevstignejevas – 21 tšk. (13 atk. kam., 5 išpr. praž.), Liutauras Lukošenkinas – 9 tšk.

Sporto manija: Kęstutis Vaičekauskas – 27 tšk., Karolis Pupinis – 23 tšk. (16 atk. kam., 6 išpr. praž.), Karolis Abramavičius – 20 tšk. (5 rezult. perd.)

Paskutiniai komentarai (1 iš 1)

stocktonas2014 gegužės 26 d., 23:50 val.
Jūs meluojat. Padariau šiandien kokia 40 assistų
Visas rungtynes pirmavusi „Sporto manija“ išsaugojo pergalę ir žengė į Elito lygos finalą (2014 gegužės 29 d., ketvirtadienis, 23:08 val.)Andriaus Gedmino tritaškių šou atnešė „United & Radijui Tau“ trečią pergalę Elito lygoje (2013 gruodžio 03 d., antradienis, 23:14 val.)„Sporto Manija“ po sunkios kovos pasiekė pirmąją pergalę „Elito“ lygoje (2013 gruodžio 15 d., sekmadienis, 21:07 val.)„Sporto Manija“ atsirevanšavo SLK „Patriotams“ (2014 vasario 09 d., sekmadienis, 22:07 val.)„United & Radijas Tau“ išlygino serijos rezultatą (2014 gegužės 13 d., antradienis, 23:14 val.)„United & Radijas Tau“ netikėtai lengvai sutriuškino „Vilniaus kolegiją“ (2013 lapkričio 19 d., antradienis, 23:29 val.)18 Liutauro Lukošenkino rezultatyvių perdavimų neišgelbėjo „United & Radijo Tau“ nuo apmaudžios nesėkmės (2014 gegužės 12 d., pirmadienis, 23:35 val.)Vilniaus kolegija neprilygo „United & Radijas Tau“ komandai (2014 kovo 13 d., ketvirtadienis, 23:08 val.)„Paintysxx.com“ parklupdė be pralaimėjimų „Elito“ lygoje žengusią „UNITED & Radijas Tau“ (2014 sausio 13 d., pirmadienis, 15:37 val.)„United ‒ Radijas Tau“ antrą kartą privertė kapituliuoti „Tegrą“ (2014 vasario 05 d., trečiadienis, 00:35 val.)