KK MAYBE vs RAGAI (47:63)C lyga, "TopSport" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2013 vasario 11 d., Pirmadienis, 20:30 val. @ Ąžuolo katalikiška vidurinė mokykla, Baltų pr. 103, Kaunas, LT-48211

KK ''Maybe'' ekipai ''Ragai'' šiame sezone neįveikiama mįslė

2013 vasario 11 d., Pirmadienis, 21:57 val., peržiūros: 2614

Šiandien, vasario 11d., vyko KKL ''C'' lygos ''Iššūkio'' taurės ''O'' pogrupio rungtynės, kuriose susitiko KK ''Maybe'' (šeimininkai) ir ''Ragai'' (svečiai). Pirmajame ketvirtyje ekipos demonstravo apylygį žaidimą. Šiek tiek geriau atrodė ''Ragai'', kurie po pirmojo ketvirčio išsiveržė šešiais taškais. Jau antrajame ketvirtyje įvyko rungtynių lūžis, kuomet KK ''Maybe'' ekipa vos sukrapštė du taškus, o ''Ragai'' – devyniolika, ir po dviejų kėlinių ''Ragai'' buvo priekyje dvidešimt trimis taškais 12-35. Antroje rungtynių pusėje KK ''Maybe'' atsitiesė ir garbingai priešinosi ''Ragams'', bet rungtynių pabaigą geriau sužaidė svečiai, kurie trečią kartą šiame sezone įveikė KK ''Maybe'' ekipą. 47-63 (10:16, 2:19, 15:16, 20:12)

Pirmasis kėlinys prasidėjo taikliu ''Ragų'' dvitaškiu metimu, nors po šio taiklaus metimo, taškų badą kentė abi ekipos. Įpusėjus primajam kėliniui savo taškų sąskaitą atidarė ir šeimininkai. Kėlinio pabaigoje rezultatas buvo lygus (10-10) Kėlinio pabaigoje šiek tiek geriau žaidė ''Ragų'' ekipa, kuri kėlinį užbaigė 6-0 spurtu.Po pirmojo ketvirčio ''Ragai'' buvo priekyje 10-16. Ketvirtis ''Ragams'' galėjo pasibaigti ir liūdniau, bet laimei vieno iš ''Ragų'' ekipos nario patirta trauma pasirodė nerimta ir jis galėjo tęsti rungtynes. Antrajame ketvirtyje KK ''Maybe'' visiškai ''paskendo'' ''Ragų'' gynyboje ir per antrąjį ketvirtį įmetė vos du taškus, tuo tarpu ''Ragai'' surinko devyniolika ir po dviejų kėlinių buvo priekyje dvidešimt trimis taškais 12-35.

Trečiajame kėlinyje šeimininkai pradėjo agresyviau gintis ir svečiai pradėjo klysti aikštės viduryje. KK ''Maybe'' kėlinį pradėjo keturiais taškais iš eilės. Tuomet aikštėje vyravo apylygė kova, taškus rinko tai viena ekipa tai kita. Po KK ''Maybe'' žaidėjo G.Pajėdos tritaškio kėlinio viduryje ekipas skyrė dvidešimt taškų (23-43). Kėlinio antroje pusėje iniciatyvą vėl susigrąžino ''Ragai'', kurie kėlinį užbaigė atkarpa 7-4 ir po trijų kėlinių svečiai buvo priekyje dvidešimt keturiais taškais 27-51.

Lemiamame ketvirtajame ketvirtyje KK ''Maybe'' rankų nuleisti neketino. Šeimininkai ketvirtį pradėjo 7-2 ir sumažino deficitą iki devyniolikos taškų (34-53). Antroje kėlinio pusėje ''Ragai'' jau nebuvo linkę barstyti savo turėtos taškų persvaros ir užtikrintai užbaigė rungtynes. Rungtynes laimėjo ''Ragai'' rezultatu 47-63.

KK ''Maybe'' treneris R.Babenskas:

„ Rungtynės šiandien nieko gero. Turbut šiandien pralaimėjimą mums lėmė labai prastas pataikymo procentas.“

''Ragų'' ekipos žaidėjas E.Kursevičius:

„ Viskas gerai, šiandien biškį gausiau susirinkome, ne penkiese, nes kaip matome pradėjom vertinti varžovus, pradžioje penkiese susirinkinėjom. Pralošėme porą rungtynių. Paskutinės prieš ''Kulautuvą'' tai padarėm išvadas, pradėsim rinktis ir viskas bus gerai. Šiaip varžovai neblogi, tik šiandien laimėjo stipresni.“

KK ''Maybe'' ekipoje rezultatyviausi buvo: G.Pajėda ( 13 tšk.) T.Pekarskas ( 8 tšk.) D.Butkus ( 6 tšk.)

''Ragų'' ekipoje naudingiausi buvo: A.Blažys ( 15 tšk. 16 atk.k.) M.Račius ( 24 tšk.) J.Kursevičius ( 6 tšk.)

Paskutiniai komentarai (3 iš 12)

mmariuss2013 vasario 12 d., 22:57 val.

centras51, girtas tu ar kas yra? pakomentavai, kad baudas turetu mest tas zaidejas, kuris isprovokavo. As nei pavardziu nei numeriu tau nerasiau. Tad nesuprantu ko cia puoli. Nei as seku ta jusu statistika nei ka ;)

centras512013 vasario 12 d., 21:15 val.

MMarius. taisykis klaidas, nes taip nebuvo, nr 5 sedejo ant suolo tuo metu, kai po Justo traumos baudas mete Janonis.taip, kad suklydai tu sitoj vietoj.Aciu:)

kalibras2013 vasario 12 d., 14:07 val.

nu Linas ir filosofas tikras :} kaip pasakyta taip ir buta :D Kiek atsimenu prasizengta buvo pries metanti zaideja kuris prastai nusileido ir ji pakeite zaidejas zaides 1nr :} lyg dar tiek atsimenu :D

KK ''Maybe'' šventė pergalę prieš ''Košmaro'' penketuką (2013 vasario 27 d., trečiadienis, 22:20 val.)''Kulautuva'' įveikė KK ''Maybe'' ekipą (2013 kovo 05 d., antradienis, 01:17 val.)''Dice'' iškovojo pirmąją pergalę antrajame etape (2013 sausio 16 d., trečiadienis, 22:01 val.)''Košmaro'' nepabūgę KK ''Maybe'' šventė pergalę (2013 sausio 28 d., pirmadienis, 22:42 val.)BC ''Sporto Fėja'' sutriuškino KK ''Maybe'' ekipą (2012 gruodžio 10 d., pirmadienis, 23:47 val.)''Ragai'' po pratęsimo palaužė KK ''Maybe'' ekipą (2012 gruodžio 18 d., antradienis, 01:45 val.)Nerezultatyviuose rungtynėse ''Compensa'' nugalėjo KK ''Maybe'' ekipą (2013 vasario 14 d., ketvirtadienis, 02:31 val.)''Dice'' po atkaklios kovos nugalėjo ''Ragų'' ekipą (2013 kovo 16 d., šeštadienis, 18:53 val.)''Kolpingo Kolegija'' po labai įtemptų ir nervingų rungtynių po pratęsimo palaužė KK ''Maybe'' ekipą (2013 vasario 07 d., ketvirtadienis, 00:42 val.)''Ragų'' komandos penketukas po atkaklios kovos nugalėjo ''Dice'' ekipą (2013 kovo 14 d., ketvirtadienis, 19:41 val.)