Best 4 You vs ASS & Endress H (75:77)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2015 spalio 18 d., Sekmadienis, 18:20 val. @ Jono Pauliaus II gimnazija, Baltų pr. 103, Kaunas, LT-48211

Kovoje iki paskutinių sekundžių stipresni buvo „ASS & Endress H“ krepšininkai

2015 spalio 18 d., Sekmadienis, 20:41 val., peržiūros: 960

Spalio 18 dieną, 18:20 val., Jono Pauliaus II gimnazijos sporto salėje, susitiko „Įmonių“ lygos komandos „Best 4 You“ (šeimininkai) ir „ASS & Endress H“ (svečiai). Galima drąsiai sakyti, jog šiandien susitiko labai panašaus lygio komandos, nes atkakli kova tęsėsi iki pat rungtynių pabaigos. Paskutinėmis minutėmis kiek geresnėje situacijoje atsidūrė svečiai, o „Best 4 You“ ekipa privalėjo skubėti ir bandyti savo sėkmę, tačiau šį kartą išsigelbėti jiems nepavyko ir „ASS & Endress H“ krepšininkai laimėjo dramatišką kovą, rezultatu 75:77.

Rungtynių pradžioje šeimininkai atrodė labai susikaupę ir atakuodami užtikrintai greitai nutolo. Tačiau jų dominavimas netruko labai ilgai ir į tai varžovai atsakė tiksliais tritaškiais metimais, kuriuos pataikė išties puikiai. Negana to „Best 4 You“ ekipa labai sparčiai rinkosi pražangas ir tik prastas varžovų baudų pataikymas išgelbėjo juos nuo didesnių nemalonumų. Skirtumas praktiškai visą laiką išliko nedidelis, abi komandos išnaudojo savo šansus puolime, žaidimas buvo gana rezultatyvus, žaidėjai retai klydo, o prasidedant ilgajai pertraukai vos 4 taškų persvarą turėjo „ASS & Endress H“ komanda 40:44.

Antroje rungtynių pusėje „ASS & Endress H“ sugebėjo pabėgti tolyn, tiesa, jų pranašumas nebuvo didelis ir siekė 7-8 taškelius, bet ši distancija išsilaikė kone visą trečiąjį kėlinuką ir šeimininkams reikėjo imtis iniciatyvos, kol nebuvo viskas prarasta. Į lemiamą kovą „Best 4 You“ pakilo ketvirtojo kėlinuko metu, kuomet lyderio vaidmens ėmėsi K.Klimas ir po šio krepšininko indvidualaus pasirodymo skirtumas ištirpo vos iki vieno taškelio. Tačiau čia pat sekė penktoji šeimininkų lyderio pražanga, kuri labai stipriai sukomplikavo visos ekipos situaciją kovoti toliau. „ASS & Endress H“ dar kartelį nutolo, bet šeimininkai sugebėjo dar kartelį priminti apie save. Didelių pastangų metu „Best 4 You“ sugražino intrigą ir viskas sprendėsi paskutinėmis akimirkomis. Bet „ASS & Endress H“ komanda sužaidė labai gudriai, laiku prasižengė, patys išvengė klaidų ir išsaugojo trapų pranašumą savo pusėje. Susitikimas baigėsi rezultatu 75:77.

Audrius Šalaševičius („ASS & Endress H“):

„komandai dar tik pirmos varžybos, yra naujų krepšininkų, tad trūksta susižaidimo, bet smagu, jog pavyko pasiekti pergalę

Best 4 You: Rokas Jurgėlas – 28 tšk., Karolis Klimas – 17 tšk. (8 išpr. praž.), Darijus Jagminas – 7 tšk.

ASS & Endress H: Giedrius Prabulis – 17 tšk. (5 išpr. praž.), Almantas Sutkus – 15 tšk., Artūras Nausėda – 10 tšk. (11 atk. kam., 7 rezult. perd.), Marijus Dimša – 10 tšk. (5 išpr. praž.)

„Hidraulinių Sistemų“ penketukas tiesiog nušlavė „ASS & Endress H“ krepšininkus (2015 lapkričio 02 d., pirmadienis, 22:28 val.)Kietoje kovoje stipresni buvo „Omegos“ krepšininkai (2015 lapkričio 30 d., pirmadienis, 22:47 val.)Antroje rungtynių pusėje „ASS & Endress H“ įveikė „Enersteną“ (2015 gruodžio 13 d., sekmadienis, 19:37 val.)„Omega“ tik rungtynių pabaigoje palaužė „Best 4 You“ krepšininkus (2015 lapkričio 22 d., sekmadienis, 21:26 val.)Antroje rungtynių pusėje „Omega“ įrodė pranašumą prieš „ASS & Endress H“ (2016 sausio 31 d., sekmadienis, 19:10 val.)„Omegos“ penketukas nepaliko vilčių „ASS & Endress H“ komandai (2016 sausio 10 d., sekmadienis, 20:11 val.)„Elmova“ ketvirtame kėlinyje turėjo pripažinti „ASS & Endress H“ komandos pranašumą (2016 sausio 25 d., pirmadienis, 22:08 val.)„Vėjų linija & Garliavos duona“ nusileido „Ass & Endress H“ ekipai (2015 gruodžio 07 d., pirmadienis, 22:35 val.)„Kauno oro uostas & KAMS“ lengvai pasivaikščiojo su „ASS & Endress H“ (2015 lapkričio 18 d., trečiadienis, 23:37 val.)Omega palaužė ASS & Endress H penketuką (2016 vasario 28 d., sekmadienis, 23:56 val.)