LOKIAI vs LITUANICA (42:61)C lyga, "TopSport" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2013 sausio 29 d., Antradienis, 20:15 val. @ Kauno švara, Statybininkų g. 3, Kaunas, LT-50124

''Lokiai'' priešinosi vos du kėlinius

2013 sausio 29 d., Antradienis, 23:22 val., peržiūros: 2482

Šiandien, sausio 29d., vyko KKL ''C'' lygos ''Iššūkio'' taurės rungtynės, kuriose susitiko dar nei vienos pergalės neturintys ''Lokiai'' (šeimininkai) ir tris pergales bei vieną pralaimėjimą turinti ''Lituanica'' (svečiai). Visas rungtynes šeimininkai buvo priversti vytis varžovus. Antrajame kėlinyje ''Lokiai'' buvo igiję dviejų taškų persvarą, tačiau šios trapios persvaros iki rungtynių galo išlaikyti nepavyko. Antrą rungtynių dalį kur kas geriau sužaidė svečiai ir rungtynes laimėjo ''Lituanica'' rezultatu 42-61.

Rungtynės prasidėjo ''Lokių'' atkovotu kamuoliu ir sėkminga pirmaja ataka (2-0). Į tai svečiai atsakė atkarpa 6-0 ir įšsiveržė į priekį keturiais taškais. Antroji kėlinio pusė buvo nerezultatyvi abejoms ekipoms. ''Lokiai'' pelnė vos keturis taškus, tuo tarpu ''Lituanica'' – devynis. Po pirmojo kėlinio ''Lituanica'' buvo priekyje devyniais taškais 6-15.

Antrąjį ketvirtį ''Lokiai'' pradėjo spurtu 11-2 ir rezultatas tapo lygus (17-17). Į tokį šeimininkų spurtą svečiai atsakė keturiais taškais, bet vėl sekė du ''Lokių'' tritaškiai, kurie išvedė ''Lokius'' į priekį minimaliu, dviejų taškų pranašumu (23-21). Antroje kėlinio pusėje iniciatyvą perėmė svečiai, kurie kėlinį užbaigė atkarpa 8-2 ir po dviejų kėlių ''Lituanica'' buvo priekyje keturiais taškais 25-29.

Antroje rungtynių pusėje iniciatyvos jau iš savo rankų nebepaleido svečiai. Kėlinio pradžioje abi ekipos surinko po penkis taškus, bet tuomet sekė svečių atkarpa 9-0. Ekipos dar apsikeitė keliais dvitaškiais ir po trijų ketvirčių svečiai pirmavo jau vienuolika taškų 35-46. Paskutiniame ketvirtyje staigmenų nenusimatė. Svečiai ketvirtį pradėjo 11-0. ''Lokiai'' pirmuosius taškus pelnė tik ketvirčio pabaigoje. Rungtynes užtikrintu devyniolikos taškų skirtumu laimėjo ''Lituanicos'' ekipa 42-61.

Po rungtynių laimėjusios ekipos atstovas sakė: „ Prieš rungtynes nuvertinom varžovus, todėl nesusikaupę pradėjom žaist, taip pat nemažai žaidėjų yra sugryžusių po traumų, todėl davėm daugiau jiems pasireikšt. O trečiam kėliny susikaupėm ir persvėrėm rezultatą ir pavyko laimėti rungtynes.“

''Lokių'' ekipoje naudingiausi buvo: R.Žebrauskas ( 11 tšk.) A.Kasparavičius ( 11 tšk.) J.Seniuta ( 9 tšk.)

''Lituanica'' į pergalę vedė: D.Maciulevičius (16 tšk. 10 atk.kam. 6 rez.perd.) R.Grigaliūnas (13 tšk.) A.Okulič-Kazarinas ( 8 tšk.)

'''Lokiai'' neatsilaikė prieš ''Kauno Liberalų'' tritaškių krušą (2013 sausio 07 d., pirmadienis, 11:49 val.)''Lituanica'' nugalėjo ''Vaišvydava'' (2012 lapkričio 25 d., sekmadienis, 16:45 val.)''Ice'' įveikė ''Lituanica'' ekipą (2012 lapkričio 11 d., sekmadienis, 16:18 val.)''Nebajeris'' atsirevanšavo ''Lituanicos'' ekipai (2013 kovo 24 d., sekmadienis, 21:16 val.)"Lokiai" nepasipriešino "SK Mattas" ekipai (2012 gruodžio 13 d., ketvirtadienis, 23:05 val.)Elektrėnų ''Senoji Versmė'' užtikrintai įveikė ''Lokių'' ekipą (2013 sausio 27 d., sekmadienis, 23:52 val.)''Lituanica'' šventė lengvą pergalę prieš ''Lokius'' (2013 sausio 20 d., sekmadienis, 15:21 val.)BC ''Straight'' jau antrajame kėlinyje pažabojo ''Lokius'' (2012 gruodžio 18 d., antradienis, 23:07 val.)''Forto Amicus - Diktum'' iškovojo sunkią pergalę prieš ''Lituanica'' ekipą (2012 gruodžio 17 d., pirmadienis, 02:58 val.)Įspūdingai žaidę ''Kaišiadorys'' sutriuškino ''Lituanicos'' ekipą (2012 gruodžio 23 d., sekmadienis, 16:35 val.)