CELSIS vs KAUNO OROUOSTAS & LANA LECTA (50:65)Įmonių lyga, "Sporto fėja" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2012 vasario 15 d., Trečiadienis, 20:00 val. @ Garliavos Jonučių vid. mokykla, Vasario 16-osios g. 8 Garliava,Kauno raj.

Kauno orouostas & Lana lecta" atsirevanšavo "Celsiui"

2012 vasario 15 d., Trečiadienis, 22:43 val., peržiūros: 3275

Trečiadienį, vasario 15 dieną, Garliavos Jonučių vidurinės mokyklos sporto salėje įvyko "Švyturio" – Kauno krepšinio "Įmonių" lygos "Sporto Fėjos" pirmenybių rungtynės tarp vietos "Celsis" ir svečių "Kauno orouostas & Lana lecta" ekipų. Pirmajį kėlinuką žymiai geriau sužaidė svečiai, tačiau per antraji šeimininkai sugebėjo sumažinti atsilikimą iki penkių taškų. Trečiojo kėlinuko eiga buvo apylygė abiejų komandų atžvilgiu, o paskutinėje rungtynių dalyje geriau pasirodę svečių žaidėjai įgijo penkiolikos taškų pranašumą ir pasiekė revančą rezultatu 50:65 (6:20, 17:8, 16:15, 11:22).

Rungtynės prasidėjo taikliu M.Nevo tritaškiu metimu ir dar vienu taikliu baudos metimu. Į tai šeimininkai atsakė taikliu dvitaškiu metimu ir sumažino atsilikimą iki dviejų taškų, tačiau netrukus svečių krepšininkas smeigė dar vieną tolimą metimą ir skirtumas tarp komandų išaugo iki penkių taškų. Toliau komandos žaidė apylygiai ir likus žaisti maždaug keturioms minutėms iki pirmojo kėlinio pabaigos, svečiai surengė spurtą 10:0, kuris truko visą likusį laiką ir suteikė "Kauno orouostui & Lana lecta" ekipai keturiolikos taškų pranašumą. 6:20.

Antrąjį kėlinuką "Celsis" pradėjo taikliu tritaškiu metimu, į tai svečiai atsakė dviem taikliais baudos metimais, tačiau netrukus šeimininkai pelnė dar keturis taškus ir skirtumas tarp komandų sumažėjo iki devynių taškų. Kiek vėliau "Kauno orouostas & Lana lecta" pelnė keturis taškus iš eilės ir atsiplėšė nuo varžovų trylikos taškų skirtumu. Kėlinuko pradžioje šeimininkai susiėmė ir spurtavo 8:0 bei sumažino atsilikimą vos iki penkių taškų ir išsaugojo viltis kovoti dėl pergalės. 23:28.

Po ilgosios pertraukos aikštėje pasirodęs ir tik epizodiškai šiose rungtynėse rungtyniavęs T.Usevičius smeigė du tolimus metimus iš toli ir gerokai truktelėjo savo komandą į priekį bei suteikė jai devynių taškų persvarą. Kiek vėliau abi komandos keitėsi trumpomis atkarpomis, po kurių svečiai įgijo vienuolikos taškų pranašumą, tačiau "Celsio" krepšininkai dar nesiruošė sudėti ginklų ir surengė spurtą 8:1, kuris truko iki kėlinuko pabaigos ir sumažino skirtumą tarp komandų iki keturių taškų. 39:43.

Paskutinėje rungtynių dalyje "Kauno orouostas & Lana lecta" pajuto, kad gali pasikartoti praėjusio šių ekipų susitikimo scenarijus ir pradėjo aktyviau žaisti bei labiau saugoti kamuolį. Svečiams suaktyvinus ir gynybą, šeimininkų krepšininkai ėmė dažniau klysti, o tuo pasinaudoję svečių žaidėjai surengė spurtą 15:0 ir įgijo jau net aštuoniolikos taškų persvarą. Po šio spurto nugalėtojas jau tapo visiems aiškus ir likusi rungtynių dalis buvo tik formalumas. Iki rungtynių pabaigos "Celsis" sumažino atsilikimą iki penkiolikos taškų ir turėjo pripažinti pralaimėjimą rezultatu 50:65.

Rungtynių nugalėtojų treneris Tomas Ananka kalbėjo : " Mes turėjome laimėti šitas rungtynes, nes praeitas pralaimėjom, tai norėjom atsirevanšuoti ir norėjom parodyti, kad vis dėlto esame stipresni ". Kodėl taip sunkiai klostėsi žaidimas? : " Paprasčiausiai kol susigaudėme salėje, neturėjome kur treniruotis, tik šią savaitę pradėjome treniruotis, tai, galima sakyti, dvi su puse savaitės be treniruočių duoda savo ".

Pralaimėtojų trenerio Liutauro Pečkaičio komentaras : " Pralaimėjimo priežastis buvo kerštas. Vyrukai žaidė nusiteikę, kaip už tėvynę, o mūsų komanda kaip buvo subirusi, taip ir liko. Žaidėjai pakaitomis vieni eina, kiti neina. Mūsų "centras" tris rungtynes praleido, tai taip ir liko kaip medkirtys. Tokių didelių tikslų jau nekeliam, aišku, ši pergalė, galima sakyti, būtų pakėlusi iki trečios vietos, bet vis tvarkoj, kitais metais atsigriebsim, o šiais metais – smagu ".

"Celsis" : V.Raudonis 22 (26 naud.), E.Pietaris 9 (10 atk.kam., 7 išprov.praž.), K.Rimkevičius 6 taškai.

"Kauno orouostas & Lana lecta" : M.Dubrovas 15 (5 rez.perd., 5 išprov.praž.), M.Nevas 12, H.Butkus 10 (21 naud., 12 atk.kam., 5 rez.perd.) taškų.

Paskutiniai komentarai (1 iš 1)

Anonimas2012 vasario 16 d., 01:37 val.

Kai prisimenu pirmąjį grajų KAIP Celsis laimėjo   geras grajus, patiko. Kaip ir pasakymai "naverstnykai, 150 cm su kepure" Respektas

"Kauno orouostas & Lana Lecta " įveikė "Dobilą" (2011 lapkričio 15 d., antradienis, 22:50 val.)"Kauno Orouostas & Lana Lecta" neturėjo vargo su "Kauno Švara" (2011 gruodžio 20 d., antradienis, 21:50 val.)"Kauno Orouostas & Lana Lecta" išsaugojo pergalę savo rankose (2012 sausio 16 d., pirmadienis, 22:14 val.)"Kauno Orouostas & Lana Lecta" įtikinamai įveikė "Vijorą" (2011 lapkričio 23 d., trečiadienis, 00:20 val.)„Kauno Orouostas & Lana Lecta“ suklupo savo aikštėje (2012 sausio 23 d., pirmadienis, 23:14 val.)"Kauno Orouostas & Lana Lecta" neturėjo daug vargo su "Elektromontuotoju" (2011 gruodžio 27 d., antradienis, 20:18 val.)"Kauno Orouostas & Lana Lecta" neturėjo vargo su "Vėjų Linija & Garliavos Duona" (2011 gruodžio 13 d., antradienis, 22:15 val.)"Kauno Orouostas & Lana Lecta" patyrė apmaudžią nesėkmę (2012 sausio 07 d., šeštadienis, 17:13 val.)"Kauno oro uostas & lana lecta" po pratęsimo palaužė "Jaunalietuvių sporto organizaciją" (2011 gruodžio 04 d., sekmadienis, 22:33 val.)"Kauno Energijos" šešetukas neatsilaikė prieš "Celsio" armiją (2011 gruodžio 02 d., penktadienis, 22:44 val.)