Kulautuva vs Lituanica (63:67)C lyga, „eSporto baras“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2014 kovo 21 d., Penktadienis, 18:30 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas, LT-50115

„Lituanica“ sugebėjo atsitiesti ir išlygino serijos rezultą

2014 kovo 21 d., Penktadienis, 20:28 val., peržiūros: 893

Penktadienį, kovo 21 dieną, KTK sporto salėje įvyko C lygos, aštuntfinalio antrosios rungtynės, kuriose susitiko "Kulautuva" ( šeimininkai) ir " Lituanica" (svečiai). Per pirmus tris kėlinukus "Kulautuvos" ekipa sugebėjo susikrauti 18 taškų pranašumą, kai jau atrodė viskas baigta, "Lituanicos" ekipa sugebėjo per ketvirtąjį ketvirtį atsitiesti ir panaikinti skirtumą ir iškovojo svarbią pergalę, rezultatu – 63:67.

Rungtynes sėkmingiau pradėjo "Lituanicos" ekipa (2:6), tačiau šeimininkai panaikino skirtumą ir per keletą minučių įgijo 5 taškų pranašumą ( 13:8). Likus žaisti apie tris minutes "Kulautuvos" ekipa pademonstavo puikią gynybą, kur tai jiems leido laimėti atkarpą 9:3, kur padidino pranašumą iki 9 taškų – 22:13.

Prasidėjus antram ketvirčiui šeimininkai nieko nelaukę padidino pranašumą iki dviženklio. "Lituanicos" ekipai niekaip nepavykdavo įveikti varžovų gynybos, o pranašumas tik augo ( 37:19). Besibaigiant kėlinukui svečiai sėkmingiau sužaidė kėlinio pabaigą ir sumažino skirtumą prieš ilgąją pertrauką iki 13 taškų. Rezultatas – 37:24.

Po ilgosios pertraukos "Lituanica" niekaip nerado priešnuodžio prieš šeimininkų puolima ( 48:28). D.Maciulevičiui individualiais veiksmais pavyko apmažinti skirtumą iki 15 taškų, tačiau ketvirčio pabaigoje keletą greitų atakų užpuolę "Kaulutuvos" krepšininkai atstatė 18 taškų pranašumą. Rezultatas po trijų kėlinukų – 56:38.

Prasidėjus paskutiniam ketvirčiui vaizdas aikštelėje pasikeitė. "Lituanicos" ekipa pademonstravo puikią gynybą bei su kiekviena ataka pradėjo mažinti skirtumą, kol galiausia sumažino iki 7 taškų ( 58:51). Po minutės pertraukėlės šeimininkų žaidimas nepagerėjo, o svečiai toliau tilpo varžovams ant kulnų ir likus žaisti dvi minutes rezultatas buvo lygus ( 60:60). Po taiklaus D.Maciulevičiaus metimo svečiai įgijo 2 taškų pranašumą, bet šeimininkai sugebėjo atsakyti greitu tritaškiu metimu ( 63:62). Vis dėlto, likus žaisti mažiau nei minutę D.Kvitka sumetė svarbius metimus ir sudėliojo visus taškus ant i, kur tai leido "Lituanicai" išlyginti serijos rezultatą. Galutinis rezultatas – 63:67.

Po laimėtų rungtynių "Lituanicos" ekipos treneris, L.Vaitkevičius, kalbėjo:" Paskutiniame ketvirtyje neturėjome, ką prarasti. Pataikėme keletą svarbių metimų ir tai mus užvedė. Varžovai pasimetė, o mes tuo pasinaudojom ir atsiravenšavom jiems. Atidavėm kiekvieną prakaito lašą dėl pergalės."

Kulautuva: Liudas Čekavičius – 18 tšk., Šarūnas Urbaitis – 17 tšk. (6 rezult. perd.), Emilis Mackevičius – 12 tšk. (5 rezult. perd.)

Lituanica: Donatas Maciulevičius – 32 tšk., Andrius Šimaitis – 10 tšk., Dmitrij Kvitka – 10 tšk.

„Garliava“ nepasipriešino „Kulautuvai“ (2013 gruodžio 09 d., pirmadienis, 23:24 val.)„Lituanica“ po atkaklios kovos įveikė „Olimpo“ ekipą (2014 vasario 16 d., sekmadienis, 21:37 val.)„Kulautuva“ pergale pradėjo „C“ lygos aštuntfinalį (2014 kovo 16 d., sekmadienis, 21:39 val.)„Lituanica“ rungtynių pabaigoje pasiekė pergalę (2014 kovo 03 d., pirmadienis, 23:30 val.)Po atkaklios kovos „Lituanica“ nugalėjo BC „Ambi“ ekipą (2013 lapkričio 10 d., sekmadienis, 22:14 val.)„SportoLinija.lt“ nė iš tolo neprilygo „Kulautuvai“ (2014 sausio 16 d., ketvirtadienis, 20:48 val.) „Lituanica“ išbarstė persvarą, bet pergalės nepaleido (2013 gruodžio 15 d., sekmadienis, 21:11 val.)„Kulautuva“ nepasigailėjo „Kauno liberalų“. (2014 vasario 09 d., sekmadienis, 20:27 val.)„Vaistine.lt“ privertė „Kulautuvą“ nuryti karčią piliulę (2014 sausio 31 d., penktadienis, 22:39 val.)„Lituanica“ iššvaistė persvarą, tačiau įveikė „Komanda X“ (2014 vasario 04 d., antradienis, 22:40 val.)