KAUNO SAVIVALDYBĖ & POLICIJA vs MAKROFLEX (72:71)30+ lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2013 vasario 10 d., Sekmadienis, 18:15 val. @ Kauno centro sporto mokykla, Miško g. 3, Kaunas, LT-44321

Kauno savivaldybė & Policija po dramatiškos kovos vienu tašku palaužė Makroflex

2013 vasario 10 d., Sekmadienis, 21:55 val., peržiūros: 2279

2013-02-10 dieną, 30+ lygoje, Kauno Centro Sporto Mokykloje susitiko KAUNO SAVIVALDYBĖ & POLICIJA (šeimininkai) ir MAKROFLEX (svečiai). Pirmąjame kėlinyje visiškai dominavo Makroflex vyrai susikrovę 11 taškų pranašumą. Antrąjame jau kur kas geriau atrodė Savivaldybė ir sumažino atsilikimą iki minimumo – 35:36. Trečią kėlinį taip pat geriau sužaidė šeimininkai ir po trijų kėlinių turėjo trijų taškų pranašumą. Ketvirtąjame jau žaidimas vyko taškas į tašką ir paskutinėmis sekundėmis išsaugoti trapią vieno taško persvarą pavyko šeimininkams, kurie laimėjo rungtynes rezultatu – 72:71.

Rungtynės prasidėjo penkiais Makroflexo taškais, į kuriuos dviem atsakė Tadas Ališauskas, dar keturis sumetė svečiai ir Makroflex priekyje 2:9. Keturis pelnė Savivaldybė, vienu atsakė Donatas Rimkevičius ir rezultatas – 6:10. Dvitaškį su pražanga pelnė Raimondas Baltrušaitis ir sumažino deficitą iki minimumo. Į tai tritaškiais atsakė Deivydas Milaknis ir Nerijus Dirsė ir Makroflex priekyje – 9:16. Du taškus pelnė Raimondas Baltrušaitis, o penkiais atsakė Donatas Rimkevičius – 11:21. Kėlinį atkarpa 4:5 užbaigė Makroflex ir po pirmo ketvirčio – 15:26.

Antrą kėlinį penkiais taškais pradėjo Tadas Simutis, o dvitaškiu atsakė Edvinas Bacevičius ir skirtumas aštuoni taškai. Atkarpą 11:2 laimėjo Savivaldybė & Policija ir pirmą kartą šiose rungtynėse išsiveržė į priekį – 31:30. Po du taškus pelnė komandos, o tuomet dar po du ir skirtumas išliko nepakitęs. Kėlinį dvitaškiu užbaigė Giedrius Babrauskas ir po dviejų ketvirčių – 35:36.

Trečiasis kėlinys prasidėjo keturiais šeimininkų taškais ir persvėrė rezultatą savo naudai. Penkis surinko Makroflex ir vėl persvėrė rezultatą savo naudai – 39:41. Atkarpą 10:0 laimėjo Savivaldybė ir jie jau priekyje – 49:41. Šešis taškus surinko šeimininkai, keturiais atsakė svečiai ir skirtumas pasiekė dviženklę ribą – 55:45. Penkis paeiliui surinko Makroflex ir sumažino atsilikimą perpus – 55:50. Po du baudos metimus apsikeitė komandos, o kėlinį dvitaškiu užbaigė Edvinas Bacevičius ir po trijų kėlinių – 57:54.

Ketvirtasis kėlinys prasidėjo puikiu Savivaldybės spurtu 8:0 ir skirtumas jau vienuolika taškų – 65:54. Vieną baudos metimą pataikė Donatas Rimkevičius, o tritaškiu atsakė Evaldas Sparnauskas ir skirtumas jau trylika – 68:55. Šešis taškus peiliui surinko svečiai, dviem atsakė šeimininkai ir skirtumas devyni taškai – 70:61. Po du taškus surinko komandos ir du tritaškius sumetė Edvinas Bacevičius ir Audrius Bartusevičius ir skirtumas vos trys taškai. Apsigynę Makroflex vyrai, puolime išprovokavo varžovų pražangą mesdami iš toli, tačiau A.Bartusevičiaus tik du baudos metimai buvo taiklūs ir toliau jau niekam pelnyti taškų nesugebėjo, tad galutinis rungtynių rezultatas – 72:71.

Nugalėtojų atstovas po rungtynių sakė – Na treneris sakė, kad būtinai turim laimėt, tai šįkart geriau susirinkom ir pavyko laimėt. Paklaustas kokie tikslai šiame sezone – Na tikslai, kaip ir visada buvo, bandyti laimėti viską, o jau kaip bus – matysim.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose pasirodė – Tadas Ališauskas (19, 34 naud. bal., 6 rez. perd., 9 išpr. pr.), Tadas Simutis (14), Raimondas Baltrušaitis (10, 14 naud. bal., 6 išpr. pr. ), Donatas Karalukas (10, 13 naud. bal.), Evaldas Sparnauskas (10, 5 per. kam.) taškų.

Pralaimėjusiems daugiausia taškų pelnė – Donatas Rimkevičius (19, 27 naud. bal., 13 atk. kam., 7 išpr. pr.), Nerijus Dirsė (13, 10 naud. bal.), Edvinas Bacevičius (12, 17 naud. bal., 5 rez. perd.) taškų.

Kauno savivaldybė & Policija rungtynių pabaigoje palaužė BC Spurtas & Liuksas (2012 gruodžio 09 d., sekmadienis, 22:37 val.)Kauno savivaldybė & Policija rungtynių gale vos neprisižaidė su Šernais (2013 kovo 10 d., sekmadienis, 22:39 val.)"Kauno Savivaldybės & Policijos" tritaškiai metimai pražudė BC "Spurtą & Liuksą" (2013 vasario 03 d., sekmadienis, 23:41 val.)Kauno savivaldybė & Policija išlygino serijos rezultatą dvikovoje su SLKALDK Akademija (2013 kovo 24 d., sekmadienis, 22:03 val.)"Kauno Savivaldybė & Policija" užlipo ant paskutiniojo apdovanojimų pakylos laiptelio (2013 gegužės 04 d., šeštadienis, 16:43 val.)„Kauno Savivaldybė & Policija“ pasiekė nesunkią pergalę (2013 vasario 17 d., sekmadienis, 22:53 val.)Kauno "Autobusai" nepasigailėjo "Kauno savivaldybės & Policijos" (2013 kovo 04 d., pirmadienis, 16:14 val.)"Sporto Manija & Ekodora 30+" atkaklioje kovoje palaužė "Kauno Savivaldybę & Policiją" (2012 gruodžio 02 d., sekmadienis, 23:02 val.)"SLKALDK Akademija" dramatiškose rungtynėse šventė pergalę (2013 sausio 13 d., sekmadienis, 23:52 val.)"Makroflex" nepasidavė emocijoms ir įveikė "Kauno savivaldybė & Policija" ekipą (2013 vasario 24 d., sekmadienis, 22:16 val.)