ENVILT / TALGA & BIG vs HIDRAULINĖS SISTEMOS & KOMPIUTERA - PLŽMMC (79:63)Įmonių lyga, "Sporto fėja" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2011 lapkričio 11 d., Penktadienis, 21:00 val. @ Ringaudų pradinė mokykla, Adresas: Gėlių g. 2., Ringaudų k., Kauno r.;

Envilt/talga & big nesunkiai susidorojo su Hidraulinės sistemos & kompiutera

2011 lapkričio 12 d., Šeštadienis, 01:06 val., peržiūros: 2196

Lapkričio 12-osios dienos vakarą, 21 val. Ringaudų pradinėje mokykloje susitiko Envilt/talga & big (šeimininkai) ir Hidraulinės sistemos & kompiutera (svečiai). Visas rungtynes pirmavę nugalėjo šeimininkai 79:63 (24:20, 20:14, 18:18, 17:11).

Rungtynės prasidėjo lygiu žaidimu ir nė viena komanda nesugebėjo įgyti didesnės persvaros. Sužaidus tris minutes rezultatas lygus 7:7.
Toliau vyko rezultatyvus žaidimas tačiau jau visą laiką kelių taškų persvarą turėjo Envilt komanda. Kėlinio pabaigoje du taškus pelnė Karolis Butkus ir švilpukas užfiksavo keturių taškų šeimininkų persvarą 24:20.

Antrasis ketvirtis prasidėjo gražiu šeimininkų puolimu ir atkarpa 8:2, ir persvara pirmą kartą pasiekė dviženklę ribą. Tokia ji išsilaikė ir iki didžiosios pertraukos 44:34.

Trečiajį kėlinuką persvara po truputį pradėjo augti ir sužaidus keturias minutes jau 57:41. Aktyvaus M.Markevičiaus pastangomis iki ketvirčio pabaigos persvara aptirpo iki jau matytos dešimties ribos 62:52.

Ketvirtąjį kėlinį nesėkmingai pradėjo Hidraulinės sistemos ir netrukus skirtumas išaugo iki devyniolikos taškų 77:58. Galutinis rungtynių rezultatas 79:63.

Po rungtynių nugaletojų komandos atstovas teigė – Dar neesam taip žaidę, kad pirmo kėlinio trečią minutę du aukštaūgiai būtų traumuoti, bet kadangi įmonių lyga, tai Magic happens. O apie rungtynes džiaugiuosi, kad ištraukėm, parodė vyrai charakterį, kad kovotojai, aukštaūgiai mūsų traumuoti lakstė šlubi tris su puse kėlinio, trūko dviejų lyderių, šiandien jie negalėjo.

Pralaimėjusieji kalbėjo – Pasipriešinom garbingai, čia pat pridūrė – šefas pavedė.

Nugalėtojams daugiausiai taškų pelnė – Nerijus Paulauskas (28), Mantas Giedraitis (18), Karolis Butkus (12, 15 atk. kam., 6 išpr. praž.) taškų.

Pralaimėjusiems – Martynas Kudakas (19, 15 atk. kam., 5 rez. perd.), Marius Markevičius (16), Saulius Klimkevičius (9) taškai.

"Envil/Talga & Big" nesunkiai susidorojo su Krasta Auto Kaunas (2011 gruodžio 06 d., antradienis, 00:54 val.)"Envilt / Talga & Big" nesunkiai susidorojo su "Kauno Tiltais" (2012 vasario 10 d., penktadienis, 23:02 val.)"Achema & Telemax" neturėjo daug vargo su "Hidraulinėm Sistemom & Kompiutera - PLŽMMC" (2012 vasario 28 d., antradienis, 23:24 val.)"Envilt/Talga & Big" žengia į didžiosios taurės pusfinalį (2012 balandžio 01 d., sekmadienis, 20:24 val.)Pirmąją rungtynių pusę gerai sužaidę "Hidraulinės Sistemos & Kompiutera - PLŽMMC" iškovojo pergalę (2011 lapkričio 08 d., antradienis, 19:35 val.)Hidraulinės sistemos & kompiutera lengvai nugalėjo Best 4 you (2011 lapkričio 20 d., sekmadienis, 23:56 val.)"ENVILT / TALGA & BIG" nesunkiai susidorojo su "BEST 4 YOU" (2011 lapkričio 04 d., penktadienis, 23:40 val.)"Hidraulinės Sistemos & Kompiutera - PLŽMMC" įsirašė lengvą (2011 lapkričio 28 d., pirmadienis, 23:02 val.)Sėkmingai trečią kėlinuką sužaidę "Hidraulinės sistemos & Kompiutera" ekipos krepšininkai iškovojo pergalę (2012 vasario 06 d., pirmadienis, 00:04 val.)"Envilt / Talga & Big" nepaliko vilčių "ESS Santermita & Įsp Dnc" (2012 sausio 27 d., penktadienis, 23:54 val.)