Adma vs Menų kambarys ‒ BC „Rhino“ (119:50)Įmonių lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2022 sausio 11 d., Antradienis, 19:15 val. @ Santaros gimnazija, Baltų pr. 51, Kaunas, LT-48239

„Adma“ pasiekė triuškinamą pergalę

2022 sausio 11 d., Antradienis, 20:36 val., peržiūros: 206

Sausio 11 dieną, 19:15 val., "Santaros" gimnazijos sporto salėje, susitiko "Įmonių" lygos komandos "Adma" (šeimininkai) ir Menų kambarys ‒ BC „Rhino“ (svečiai). Rungtynės buvo "į vienus vartus", "Adma" be didelio vargo sutriuškino varžovus, laimėdami rungtynes net 119:50 (22:13, 28:15, 34:12, 35:10).

Rungtynių pradžia nebuvo rezultatyvi, svečiai pirmojo kėlinuko metu dar laikėsi, tačiau antrame ketvirtyje Menų kambarys ‒ BC „Rhino“ komandos žaidimas jau pradėjo byrėti. Laisvę puolime pajutę "Admos" krepšininkai ėmė rungtyniauti kur kas rezultatyviau ir prasidedant ilgajai pertraukai turėjo labai solidų pranašumą 50:28.

Antroji rungtynių dalis buvo tiesiog formalumas, Menų kambarys ‒ BC „Rhino“ neturėjo jokių ginklų prieš nesulaikomą varžovų puolimą, "Adma" puikiai išnaudojo ūgio pranašumą, nesunkiai perkopė šimto taškų ribą ir rungtynes laimėjo triuškinama persvara, rezultatu 119:50.

7 taškai

„Adma“ pasiekė triuškinamą pergalę (2022 vasario 15 d., antradienis, 20:25 val.)„Lemora & Minaltra“ pasiekė įtikinamą pergalę (2022 kovo 22 d., antradienis, 20:42 val.)„Adma“ pasiekė užtikrintą pergalę prieš „Remzą“ (2022 kovo 29 d., antradienis, 22:15 val.)„Adma“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Saldoga ‒ Košmaras“ (2022 kovo 08 d., antradienis, 20:22 val.)„Adma“ naujuosius metus pradėjo pergalingai (2022 sausio 03 d., pirmadienis, 21:08 val.)„Adma“ triuškinama persvara įveikė „Hidraulines sistemas“ (2021 gruodžio 14 d., antradienis, 22:50 val.)„Adma“ patiesė „Fredą“ ir tiesiausiu keliu žengė į finalą (2022 gegužės 09 d., pirmadienis, 22:27 val.)Tik po pratęsimo „Adma“ įveikė „Freda“ ekipą (2022 gegužės 05 d., ketvirtadienis, 22:58 val.)Po slogaus rungtynių starto atsigavusi „Adma“ iškovojo pergalę (2022 sausio 31 d., pirmadienis, 21:36 val.)„Adma“ lengvai įveikė „Eldažnis & Limobus.lt“ komandą (2021 lapkričio 29 d., pirmadienis, 22:04 val.)