ROKŲ KERAMIKA & KROVINIUPERVEZIMAS.LT vs RAGAI (69:76)C lyga, "Top sport" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2012 vasario 21 d., Antradienis, 20:15 val. @ Rokų vidurinė mokykla, Vijūnų g. 2, Rokai

Tik po atkaklios kovos "Ragai" įveikė "Rokų kerarmikos & Kroviniupervezimas.lt" ekipą

2012 vasario 21 d., Antradienis, 23:42 val., peržiūros: 3762

Antradienį, vasario 21 dieną, Rokų vidurinės mokyklos sporto salėje įvyko "Švyturio" – Kauno krepšinio "C" lygos "Top Sport" pirmenybių rungtynės tarp šeimininkų "Rokų kerarmika & Kroviniupervezimas.lt" ir svečių "Ragai" ekipų. Jau pirmajame kėlinukyje "Ragų" ekipa susikrovė dviženklį pranašumą,o per antra kėlinuką sugebėjo padidinti iki 13 taškų. Po ilgosios pertraukos žaidimas aikštelėje nepasikeitė ir toliau dominavo svečių ekipa, tačiau paskutiniame ketvirtyje šeimininkai atsigavo ir ataka po atakos ėmė mažinti skirtumą, kol galiausia likus žaisti 3 minutėms pirmavo 1 taškus, bet rungtynių pabaigą sėkmingiau sužaidė "Ragų" ekipa ir šventė sunkią pergalę, rezultatu - 69:76 ( 11:22; 10:12; 19:19; 29:23).

Rungtynių pradžią sėkmingiau pradėjo šeimininkai įsiverždami į priekį 7:4, tačiau svečiai spurtavo 9:0 atkarpa ir persverė rezultatą į savas rankas ( 9:13). Abi komandos apsikeitė sėkmingomis atakomis, bet kėlinuko pabaigą užtikrinčau sužaidė svečiai ir besibaigiant ketvirčiui padidino pranašumą iki dviženklio pranašumo – 11:22.

Pasidėjus antram ketvirčiui svečiai ir toliau didino pranšumą. Po laimėtos 6:0 atkarpos išaugo iki 17 taškų ( 11:28). A.Čekanausko dvitaškis apšvelnino rezultatą, bet N.Čėsna tolimais dvitaškiais atstatė pranašumą ( 13:31). Šeimininkai nežadėjo taip lengvai pasiduoti ir spurtavo atkarpa 8:0 ir sumažino deficitą iki 10 taškų, tačiau paskutinėmis sekundėmis tolimas S.Žičkaus metimas padidino pranašumą iki 13 taškų – 21:34.

Trečias kėlinukas prasidėjo tolimu metimu svečių ( 21:37). Šeimininkai vėl sugebėjo spurtuoti ir sumažinti skirtumą iki 11 taškų (32:43). "Rokų kerarmika & Kroviniupervezimas.lt" ekipos nario, G.Bačiulio, staigius prasiveržimus svečiai sugebėdavo sustabdyti tik asmeninėmis pražangomis, kuris realizuodavo baudos metimus ir sumažino skirtumą iki 7 taškų ( 38:45), tačiau sėkmingiau ketvirčio pabaigą vėl sužaidė svečiai, kurie sugebėjo atstatyti 13 taškų pranašumą. Rezultatas – 40:53.

Paskutiniame ketvirtyje piramąsias dvi minutes abi komandos žaidė apyligiai ( 44:57), tačiau šeimininkai sukaupę paskutines jėgas sugebėjo laimėti atkarpą net 15:3 ir sumažinti skirtumą tik iki vieno taško ( 59:60). "Ragų" ekipos nario N.Čėsnos du taškai su bauda leido padidinti pranšumą iki 4 taškų, tačiau šeimininkai sugebėjo atsakyti 5:0 ir po ilgosios pertraukos buvo priekyje vienu tašku ( 64:63), bet svečiai sugebėjo atsitiesti po nokdauno ir laimėjo atkarpą 9:0 ir susikrovė 8 taškų persvarą, kurią išsaugojo iki pat rungtynių pabaigos. "Ragų" ekipa šventė sunkią pergalę rezultatu – 69:76.

Po laimėtų rungtynių "Ragų" ekipos treneris kalbėjo:"Žodinė padėka nuo visos komandos, kuri kainuoja 30 litų. Teisėjavimas buvo tragiškas. Vietomis graudu. Šiandien buvo tokios varžybos, kad net siena būtų gavusi baudą, jei į ją būtų atsitrenkę, o apie rungtynes, tai sužaidėme virš galimybių. Žaidėmė be vidurio puolėjo, prieš septynis žmones."

"Rokų kerarmika & Kroviniupervezimas.lt": G.Bačiulis ( 32tšk. 11 rez.perd. 16 išpr.praž.), E.Jančauskas ( 18tšk. 15 atk.kam.), A.Čekanauskas ( 9tšk.)

"Ragai": N.Čėsna ( 29tšk. 14 atk.kam.), P.Kalinauskas ( 17tšk. 5 išpr.praž.), M.Račius ( 13tšk. 5 išpr.praž.)

Paskutiniai komentarai (3 iš 22)

Anonimas2012 vasario 23 d., 20:03 val.

Is vis galiu pasakyti tik tiek, kad kaip zaidejas bendrauja su teiseju taip ir teisejas bendraus su zaideju. Ir beabejo atvirksciai. Man kaip teisejui neuzkliuna nei "Ragu", nei "Roku" nei dar kokia nors komanda. Ir sitie du teisejai kurie teisejavo tikrai neissikele dar saves i padanges kaip kai kurie ir su jais tikrai galima buvo normaliai kalbetis ir zaisti, ir graziai uzbaigti rungtynes.

Anonimas2012 vasario 23 d., 18:57 val.

Aplamai tas teisejas , kuris parase , jog Ragu komanda yra jam viena is nemegstamiausiu tegul prisistato, nes nemanau, jog logiskai pasielge pripazines antipatija vienai ar kitai komandai.Ir dar rasiai, kad po kiekvienu varzybu buna diskusijos apie teisejus, tai dbr 3 metu istorija atsiversk ir paskaiciuok! Visada stengiuos aiskintis santykius su teisejais internete, geriau aikstej, daznai nepavyksta, gaunu technine, susimoku, buna pamoka.Bet dazniausiai tik man, juk nerekia zmones istisai del nieko, patys suprantat, kartais musu kartais jusu klaida. Yra teiseju, su kuriais visada randu kalba.Bukit ir jus sukalbamesni, atidesni.Siaip visas mintis isdeste pries tai komentare, del ko reikia viska svilpti, o nesakyti po varzybu kaip gerb. Boza, kad pavargau, nes reikejo viska svilpti kaip mergoms. Tai jus teisejai ir turite svilpti viska, turi buti kova, bet savo ribose.  Ir buk geras, nebijok, prisistatyk 18komentatoriau, kad zinotume, kuris musu taip nemegsta ir kad galetume pasitaisyt:)

A.Alionis

Anonimas2012 vasario 23 d., 09:07 val.

Sveiki,cia as apie varzybas, aisku klaidas daro visi,bet kad jus runktyniu nekontroliavot ,tai cia net nera ka kalbeti,jus ten raset ,kad verkiat del kiekvieno prisilietimo,bet kokie tie prisiletimai,sokant kovoti del kamuolio ir piktybiskai stumia i nugara ir kelis kartus ar besiverzianciam ginyboje yra atstatomas petis ir nesvilpiat ,tai jau nelabai gerai,nes kitoje atakoje bus dar grubesni,taip ir ussileidzia varzybos ir darosi ne krepsinis ,o regbis.Kodel del teiseju ,reikia issilieti ant zaideju ir atsakyti tokiu paciu stumimu,cia ir trauma gali nesunkiai gauti.Niekad grubiai nezaidziu,bet tas varzybas asmeniskai turejau gauti 2ar 3 nesportines prazangas ,bet jokio svilpuko negirdejau,tai skatina dar grubiau zaisti,beja tose varzybose turejo buti apie 8 technines prazangas,na kam klausyti izeizdinejimus,neduodat,taip jusu ir toliau nieks negerbs.Dar vienas dalykas kur ir pats darydavau ,na paprasykit savo draugu,kad pafilmuotu  varzybas ,tada labai gerai matosi visos situacijos ir klaidos is kuriu galima pasimokyti,o dabar atrodo,kad tik atbuti varzybas ,aisku c-lyga ir teisejai tokie.Seip ROKU KERAMIKA nebloga komanda tik gero krasto jums truksta ,o izaidejas super stiprus. Sekmes visiem nepykit uz klaidas parasytas ,nes is kaimo esu su pagarba Nerijus Cesna

BC "Rykliai" po atkaklios kovos privertė kapituliuoti BC "Rokų Keramiką & Kroviniupervezimas.lt" (2012 sausio 26 d., ketvirtadienis, 23:19 val.)BC Sporto Fėja po atkaklios kovos privertė pasiduoti Rokų Keramika ir Krovinių pervežimas.lt (2012 sausio 22 d., sekmadienis, 21:15 val.)"Rokų Keramika & Kroviniupervezimas.lt" pasiekė nesunkią pergalę (2012 vasario 07 d., antradienis, 20:19 val.)Antroje rungtynių pusėje "Rokų keramikos & Kroviniupervezimas.lt" tritaškių lietus pražudė "Rezmos & Irmco" ekipą (2012 gegužės 10 d., ketvirtadienis, 23:14 val.)„Rokų Keramika & Kroviniupervezimas.lt“ įveikė dar vieną varžovą (2011 lapkričio 29 d., antradienis, 22:24 val.)"Rokų keramika & kroviniupervezimas.lt" iškovojo nelengvą pergalę namuose (2012 kovo 11 d., sekmadienis, 20:24 val.)Nors ir iššvaistė turėtą pranašumą, „Rokų Keramika & Kroviniupervezimas.lt“ vis tiek iškovojo pergalę (2012 balandžio 03 d., antradienis, 23:14 val.)"Rokų keramikos & Kroviniupervezimas.lt" ekipa tik po sunkios kovos iškovojo bronzos medalius (2012 gegužės 25 d., penktadienis, 22:07 val.)„Rokų Keramika & Kroviniupervezimas.lt“ nesunkiai įveikė "Greičio Juosta" (2011 gruodžio 13 d., antradienis, 22:02 val.)„Rokų Keramika & Kroviniupervezimas.lt“ patyrė pirmąjį pralaimėjimą (2011 gruodžio 06 d., antradienis, 22:19 val.)