KK „13" vs Elektromontuotojas (67:49)C lyga, „ALTreklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2014 lapkričio 29 d., Šeštadienis, 17:00 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (I salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

KK „13“ nugalėjo „Elektromontuotojas“ penketuką

2014 lapkričio 29 d., Šeštadienis, 19:09 val., peržiūros: 1064

Šeštadienio vakarą A.Sabonio krepšinio centre įvyko C lygos pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko KK "13" (šeimininkai) ir "Elektromontuotojas" (svečiai). Nuo pirmųjų minučių tarp ekipų vyko atkakli kova, tačiau jau antrajame ketvirtyje KK "13" įrodė savo pranašumą. Šeimininkai šventė užtikrintą pergalę, rezultatu – 67:49.

Rungtynės prasidėjo tarp ekipų taškas į tašką ( 6:6). Vis dėlto, keletą greitų atakų užpuolė KK "13" ekipa, kuri įgijo šešių taškų pranašumą. Besibaigiant kėlinukui svečiai sumažino skirtumą iki dviejų taškų, tačiau paskutinėmis sekundėmis taiklus R.Babensko dvitaškis metimas atstatė keturių taškų atotrūkį. Rezultatas – 18:14.

Antrasis ketvirtis prasidėjo šeimininkų spurtu 11:0 ( 29:14). "Elektromontuotojas" ekipa sugebėjo atgaivinti savo puolimą ir apmažinti skirtumą keletą taškų. Kėlinuko pabaigą užtikrinčiau sužaidė KK "13" ekipa, kuri atstatė turėtą pranašumą. Rezultatas prieš ilgąją pertrauką – 40:24.

Po ilgosios pertraukos "Elektromontuotojas" atsigavo ir pradėjo demonstruoti geresnį žaidimą , kur sumažino skirtumą iki 8 taškų ( 45:37). Per likusias keturias minutes KK "13" pademonstravo puikią gynybą, kur varžovams neleido pelnyti taškų, o patys laimėjo atkarpa 11:0. Rezultatas po trečio kėlinio – 56:37.

Paskutiniam ketvirčiui prasidėįus svečiai apmažino skirtumą iki 15 taškų, bet KK "13" ekipa užpuolė keletą svarbių atakų ir pranašumas išsaugo iki 21 taško ( 63:48). Likus žaisti dvi minutes "Elektromontuotojas" ekipos lyderis, K.Kolupaila, gavo penktą asmeninę pražangą ir svečiai liko žaisti keturiese. Per likusį laiką pranašumas neišaugo, o KK "13" šventė pergalę, rezultatu – 67:49.

KK „13“: Giedrius Ūkelis – 16 tšk., Audrius Labanauskas – 11 tšk. (5 perimt. kam.), Remigijus Babenskas – 11 tšk.

Elektromontuotojas: Karolis Kolupaila – 22 tšk. (8 išpr. praž.), Andrius Sanajevas – 15 tšk. (17 atk. kam., 6 perimt. kam.), Eiminas Valaitis – 6 tšk.

Paskutiniai komentarai (1 iš 1)

Zaidejas12014 lapkričio 30 d., 12:23 val.
Futbolistai - geriausi krepšininkai :)
Po atkaklios kovos „Šilainiai ‒ 2“ nugalėjo „Elektromontuotoją“ (2014 lapkričio 14 d., penktadienis, 22:34 val.)„emobilus.lt & SK „Mattas““ sutriuškino „Elektromontuotojas“ ekipą (2014 lapkričio 26 d., trečiadienis, 22:35 val.)„Elektromontuotojas“ įveikė „Kulautuvą“ (2015 vasario 04 d., trečiadienis, 22:21 val.)LCP KK „Ragai“ antrą kartą įveikė „Elektromontuotoją“ ir žengė į ketvirtfinalį (2015 kovo 04 d., trečiadienis, 22:50 val.)„Kulautuva“ išvargo pergalę prieš „Elektromontuotoją“ (2014 gruodžio 14 d., sekmadienis, 22:10 val.)„Kolpingo kolegija“ užtikrintai įveikė „Elektromontuotoją“ (2014 gruodžio 17 d., trečiadienis, 21:13 val.)Advokatų kontora „Konsus“ sutriuškino „Elektromontuotoją“ (2014 lapkričio 12 d., trečiadienis, 22:24 val.)„Lietuvos šaulių sąjunga“ neturėjo vargo rungtynėse su „Elektromontuotojas“ (2015 vasario 10 d., antradienis, 12:52 val.)„Elektromontuotojas“ iškovojo lengvą pergalę (2015 sausio 27 d., antradienis, 23:53 val.)„Elektromontuotojas“ palaužė „Kolpingo Kolegiją“ (2015 vasario 12 d., ketvirtadienis, 00:40 val.)