Kauno tiltai vs Vilmista (62:53)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2015 spalio 20 d., Antradienis, 19:30 val. @ Jachtklubas, M. Gimbutienės g. 35, Kaunas, LT-52337

„Kauno Tiltai“ palaužė „Vilmistos“ ekipą

2015 spalio 21 d., Trečiadienis, 05:22 val., peržiūros: 1070

Spalio 20 dieną, 19:30h, Kauno jachtklubo sporto salėje, įvyko Įmonių lygos „Rind“ pirmenybių rungtynės. Savo jėgas išbandė „Kauno Tiltai“ (šeimininkai) ir „Vilmistos“ ekipos. Nors pirmąjį kėlinuką kur kas geriau pasirodė svečiai, tačiau rungtynėms įsibėgėjant, „Kauno Tiltai“ po truputį perėmė iniciatyvą į savo rankas ir palaužė varžovus rezultatu (62 – 53)

Rungtynės kur kas geriau prasidėjo svečiams. Kur kas lengviau atakavę krepšį, „Vilmistos“ krepšininkai pirmąsias septynias pirmojo kėlinio minutes dominavo aikštelėje ir labai greitai įgavo 9 taškų pranašumą (3-12). Visgi kėlinukui baiginėjantis, jų puolimas kiek aprimo, tačiau to užteko, pirmąjam kėlinukui pasibaigus turėti dviženklį pranašumą (7 – 17)

Antrasis kėlinukas tuo tarpu buvo visiška priešingybė. Vos tik prasidėjus antram ketvirčiui, šeimininkai rodė kur kas geresnį krepšinį ir spurtavo (11-2) taip sumažindami deficitą iki minimumo (18-19). Likusi rungtynių dalis buvo kiek ramesnė, beveik nebuvo pražangų, o ir atakos tęsėsi kur kas ilgiau. Svečiams pavyko kiek geriau užbaigti antrą ketvirtį ir ilgosios pertraukos metu jie pirmavo rezultatu (26 – 30)

Antroje rungtynių pusėje kova vyko gan apylygi. Visas kėlinukas atrodė taškas į tašką, tačiau šeimininkai po truputį vis vijosi savo varžovus ir kėlinukui pasibaigus rezultatas jau buvo lygus (43 – 43)

Buvo galima tikėtis, jog paskutiniam kėlinuke intrigos netrūks. Tačiau intriga paskutiniame kėlinuke laikėsi vos pirmąsias 5 minutes. Būtent antrojoje paskutinio ketvirčio pusėje, šeimininkai galutinai palaužė savo varžovus ir išsiveržė į priekį, vis didindami savo turimą pranašumą. Jie laimėjo šias rungtynes 9 taškų skirtumu. Galutinis rezultatas (62 – 53).

Kauno tiltai: Tomas Kmitas – 21 tšk. (6 rezult. perd.), Mindaugas Mažeika – 13 tšk., Artūras Kaminskas – 7 tšk.

Vilmista: Giedrius Rinkevičius – 18 tšk. (11 atk. kam.), Egidijus Plenta – 11 tšk., Giedrius Džiaugys – 10 tšk., Gytis Mikėnas – 10 tšk.

„Kauno Tiltai“ komandos treneris A.Čekanauskas:

-Pirmąją rungtynių pusę atsilikinėjote, tačiau rungtynėms einant į galą visiškai perėmėte iniciatyvą. Kas būtent pasikeitė?

- Na matot, varžovų suolelis gan trumpas buvo tai gal pavargo. O šiaip sezono pati pradžia, dar patys pasimetę, truputį nesamones darom.. Tačiau po to pagavom savo žaidimą, pamatėm, jog tai varžovas prieš kurį galima žaisti ir tiesiog gerai sužaidėm pabaigą. Džiaugiamės pergale.

„Kauno tiltai“ antroje rungtynių pusėje palaužė „Chemcentras“ ekipą (2016 sausio 13 d., trečiadienis, 00:26 val.)„Hidraulinės sistemos“ atlaikė „Vilmistos“ šturmą (2015 lapkričio 13 d., penktadienis, 22:18 val.)„Kauno tiltai“ po atkaklios kovos privertė pasiduoti „Rapalos“ ekipą. (2015 gruodžio 15 d., antradienis, 21:32 val.)„Kauno tiltai“ neturėjo vargo su „Lemora“ (2015 gruodžio 21 d., pirmadienis, 22:53 val.)„ASS & Endress H“ atlaikė „Vilmistos“ šturmus (2016 sausio 16 d., šeštadienis, 19:32 val.)„Kauno tiltai“ po nervingos kovos privertė pasiduoti „Sanitex“ ekipą. (2016 vasario 02 d., antradienis, 21:43 val.)„Kauno tiltai“ neturėjo vargo su „Rapala“ ekipa. (2016 vasario 04 d., ketvirtadienis, 22:15 val.)Kauno „Tiltai“ neturėjo vargo su „Best 4 you“ (2015 lapkričio 15 d., sekmadienis, 20:20 val.)„Lemora“ įveikė „Vilmista“ (2015 lapkričio 16 d., pirmadienis, 22:38 val.)„ASS & Endress H“ turėjo pripažinti „Vilmistos“ pranašumą (2016 vasario 08 d., pirmadienis, 22:04 val.)