Sparta vs Resmila & SmeliavimoDarbai.lt (89:51)C lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2015 spalio 20 d., Antradienis, 20:45 val. @ Milikonių vidurinė mokykla, Baltijos g. 30, Kaunas, LT-48248

„Sparta“ tik anktroje rungtynių pusėjė palaužė „Resmila & SmeliavimoDarbai.lt“

2015 spalio 20 d., Antradienis, 23:38 val., peržiūros: 1223

:Antradienio (10.20) vakarą Kauno Milikonių vid. m-klos salėje buvo sužaistos „ALT reklama“ pirmenybių reguliaraus sezono C pogrupio rungtynės. Šeimininkai „Sparta“ priėmė savo varžovus „Resmila & SmeliavimoDarbai.lt“. Abiem ekipom tai buvo pirmas mačas šiame sezone. Rungtynes kiek geriau pradėjo svečiai iš kart susikūrę 5 taškų persvarą, tačiau netrukus šeimininkai po šaldo pirmųjų minučių dušo perėmė iniciatyvą ir išlygino rezutatą. Po dar vienos sėkmingos atkarpos „Spartiečiai“ jau pirmavo 8 taškų skirtumu, bet varžovai kėlinuką užbaigė dvitaškiu su pražanga ir realizavę baudos metimą sumažino savo atsilikimą (17:14).

Antrasis ketvirtis vyko labai įtemptai ir permainingai. Nors šeimininkai visda ir pirmavo, tačiau susikurti apčiuopiamos persvaros nepavyko. Abi komandos vis keisdavosi rezultatyviomis atakomis ir paskutinę minutę „Resmila & SmeliavimoDarbai.lt“ buvo persvėrę rezultatą, bet ketvirtį sėkmingiau užbaigė šeimininkų komanda. Jie prieš ilgąją pertrauką išlaikė trapią persvarą 39:37.

Po ilgosios pertraukos abiems komandoms grįžus į aikštelę daug geriau atrodė šeimininkai. „Resmila & SmeliavimoDarbai.lt“ žaidėjai atrodė lyg nesavi. Nepataikė neblogų metimų, praėjo dažnai klysti net tik puolime, bet ir gynyboje. Po galingo spurto 17:2 „Spartos“ komanda įgijo jau solidžią 13 taškų persvarą prieš lemiamą ketvirtį 57:44.

Per paskutines 10 minučių netikėtumo užfiksuota nebuvo. „Sparta“ neatsipalaidavo bei varžovių arti neprisileido ir įpusėjus ketvirčiui pirmavo 70:47, o pasibaigus mačui šventė užtikrintą pergalę – 89:51.

„Sparta“ žaidėjai po runtynių pasidalino įspūdžiais apie rungtynes:

„Džiaugiamės pergale. Atrodo sunkiai po vasaros susirinkti pavyko, bet ir priešininkams panašiai. Gal ir akiai negražus žaidimas buvo, bet tikimės, kad komanda ateityje parodys savo tikrąjį potencialą.“

Sparta: Giedrius Prabulis – 28 tšk. (6 išpr. praž.), Juozas Kajokas – 17 tšk. (10 atk. kam.), Robertas Talevičius – 15 tšk. (13 atk. kam., 7 rezult. perd., 5 išpr. praž.)

Resmila & SmeliavimoDarbai.lt: Kęstutis Aleksandravičius – 15 tšk., Martynas Šiukščius – 14 tšk., Edgaras Jauneika – 8 tšk. (15 atk. kam., 5 perimt. kam.)

„Baltic Transline“ antroje rungtynių pusėje įveikė „Resmilą & SmeliavimoDarbai.lt“ (2015 lapkričio 22 d., sekmadienis, 16:44 val.)„Nebajeris“ aštunfinalį pradėjo pergale prieš „Resmilą & SmeliavimoDarbai.lt“ (2016 kovo 10 d., ketvirtadienis, 22:27 val.)„Laipsniai“ tik paskutinėmis minutėmis pabėgo nuo „Resmila & SmeliavimoDarbai.lt“ ekipos. (2015 gruodžio 03 d., ketvirtadienis, 22:17 val.)„Laipsniai“ be jokio vargo susidorojo su „Resmila & SmeliavimoDarbai.lt“ (2016 sausio 26 d., antradienis, 00:50 val.)„Compensa“ be vargo įveikė „Resmilą & SmeliavimoDarbai.lt“ (2016 vasario 04 d., ketvirtadienis, 22:27 val.)A.S.K „Persvara“ išvargo pergalę prieš „Resmilą & SmeliavimoDarbai.lt (2015 lapkričio 12 d., ketvirtadienis, 22:34 val.)„Kauno SRC ‒ 2“ turėjo pripažinti „Resmila & SmeliavimoDarbai.lt“ ekipos pranašumą (2016 kovo 01 d., antradienis, 22:55 val.)„Lapės“ gana nelengvai įveikė „Resmilą & SmeliavimoDarbai.lt“ (2016 vasario 07 d., sekmadienis, 16:45 val.)Itin nerezultatyvioje kovoje pergale džiaugėsi „Resmila & SmeliavimoDarbai.lt“ (2016 sausio 21 d., ketvirtadienis, 22:21 val.)BC „Straight“ antroje rungtynių pusėje palaužė šešiese susirinkusius „Spartos“ krepšininkus (2016 vasario 23 d., antradienis, 22:14 val.)