Aurelinas vs Grizliai (72:64)C lyga, „ALTreklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2015 vasario 04 d., Trečiadienis, 20:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Aurelinas“ antrą kartą įveikė „Grizlius“

2015 vasario 04 d., Trečiadienis, 23:29 val., peržiūros: 1312

Trečiadienį, vasario 4 dieną, Kauno kolegijos mažojoje salėje įvyko "Švyturio" – Kauno krepšinio "C" lygos, "ALTreklamos" pirmenybių rungtynės, tarp vietos "Aurelino" (5/3) ir svečių "Grizlių" ekipų. Nerezultatyvioje rungtynių pradžioje kiek geriau atrodė aikštės šeimininkai ir pirmieji pralaužę ledus šiek tiek atitolo. Vis tik, antrą bei trečią kėlinius rezultatyviau sužaidę "Grizlių" (2/5) krepšininkai perėmė iniciatyvą. Vis tik, rungtynių pabaigoje užtikrintai žaidęs "Aurelinas" sugebėjo susigrąžinti pranašumą bei pasiekti pergalę rezultatu 72:64 (19:13, 12:20, 17:20, 24:11).

Rungtynių pradžioje abi komandos ilgą laiką nesugebėjo pelnyti taškų, tačiau pirmieji savo taškų sąskaitą taikliu tolimu metimu atidarė svečiai. Vis tik, laiku atsibudę "Aurelino" žaidėjai surengė kelias sėkmingai pasibaigusias atakas iš eilės ir įgijo keleto taškų persvarą. Kiek vėliau žaidimas klostėsi apylygiai, tačiau pirmojo kėlinuko pabaigą geriau sužaidę aikštės šeimininkai sugebėjo įgyti šešių taškų pranašumą. 19:13.

Antrojo ketvirčio pradžioje abi komandos dar kartą apsikeitė rezultatyviais išpuoliais, po kurių sekė "Grizlių" spurtas 0:14, leidęs jiems persverti rezultatą savo naudai bei įgyti keturių taškų pranašumą. Likusį laiką iki ilgosios pertraukos pradžios "Aurelino" krepšininkai turėjo tenkintis besivejančiųjų vaidmeniu, kurį jie atliko gana neblogai ir sumažino skirtumą tarp komandų iki dviejų taškų. 31:33.

Po ilgosios pertraukos spurtavę aikštės šeimininkai sugebėjo susigrąžinti iniciatyvą į savo rankas, tačiau įpusėjus trečiam kėlinukui "Grizliai" sužaidė sėkmingą atkarpą, kurios dėka jie susigrąžino minimalią persvarą. Kiek vėliau "Aurelinas" dar kartą persvėrė rezultatą, tačiau labai neilgam, nes ketvirčio pabaigoje svečių krepšininkai pelnė dar šešis taškus be varžovų atsako ir įgijo penkių taškų pranašumą. 48:53.

Paskutinė ir lemiama rungtynių dalis buvo bene pati atkakliausia. Nors, jau nuo pat kėlinio pradžios "Aurelinas" susigrąžino persvarą į savo rankas, tačiau bėgant laikui pirmaujanti komanda keitėsi dar bent keletą kartų. Likus žaisti dvi minutes aikštės šeimininkai turėjo dviejų taškų pranašumą, tačiau tolimesnėje eigoje "Grizliai" stabdė priešininkus pražangomis, o šie didžiąją dalį baudos metimų realizavo, ko pasekoje džiaugėsi nelengva pergale. 72:64.

Po susitikimo nugalėtojų ekipos treneris Lukas Sutkus kalbėjo: "Buvo jau antrasis mūsų mačas su jais, varžovas tikrai stiprus, žinojome ko tikėtis. Pradžioje gal buvo neblogai, tačiau trečiame kėlinuke paleidome, teko vytis varžovus ir perimti pranašumą, kas mums puikiai pavyko, o gale protingai sužaidėme ir iškovojome pergalę".

"Aurelinas": Egidijus Šalkauskas – 22 tšk. (5 išpr. praž.), Simas Šileika – 14 tšk. (12 atk. kam.), Martynas Judickas – 12 tšk. (10 rezult. perd.), Vilius Sutkus – 10 tšk. (6 išpr. praž.)

"Grizliai": Martynas Valaitis – 29 tšk., Vaidotas Gadliauskas – 14 tšk., Mantas Čipas – 10 tšk. (11 atk. kam., 5 rezult. perd., 6 išpr. praž.)

„Aurelinas“ nesunkiai įveikė „BC Liuksą“ (2014 lapkričio 21 d., penktadienis, 23:26 val.)„Konsus“ po atkaklios kovos įveikė „Grizlius“ (2015 vasario 13 d., penktadienis, 23:00 val.)„Aurelinas“ įveikė „Grizlių“ pasipriešinimą (2015 sausio 17 d., šeštadienis, 14:42 val.)Vyriškoje kovoje „Kėdainiai & Addeco“ antrą kartą palažė „Grizlius“ (2015 vasario 12 d., ketvirtadienis, 22:38 val.)A.Birulino vedami „Partizano“ krepšininkai įveikė „Grizlius“ (2014 spalio 23 d., ketvirtadienis, 22:47 val.)„Aurelinas“ nesunkiai palaužė „Abstinentus“ (2014 gruodžio 06 d., šeštadienis, 00:35 val.)„Aurelinus“ nušlavė nuo kelio „Savi“ ekipą (2014 lapkričio 18 d., antradienis, 00:17 val.)Visas rungtynes pirmavęs „Aurelinas“ įveikė „Kauno Rami“ (2014 gruodžio 14 d., sekmadienis, 21:16 val.)„Kėdainiai & Addecco“ nesunkiai susitvarkė su „Grizliais“ (2014 gruodžio 18 d., ketvirtadienis, 22:45 val.)„Aurelinas“ nepaliko jokių vilčių „Aleksotui“ (2014 lapkričio 30 d., sekmadienis, 00:22 val.)