TOPO CENTRAS 2011 vs SPARTA (60:69)C lyga, "Top sport" pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2012 balandžio 25 d., Trečiadienis, 20:15 val. @ Vidaus reikalų ministerijos sporto centras, Griunvaldo g. 16, Kaunas, LT-44330

Pergalę šventė „Sparta“, bet į ketvirtfinalį žengė „Topo centras 2011“

2012 balandžio 25 d., Trečiadienis, 21:48 val., peržiūros: 2760

Trečiadienį (04.25), Vidaus reikalų ministerijos sporto centro salėje įvyko „Švyturio“ Kauno krepšinio C lygos atsakomosios aštunfinalio rungtynės, kuriose susitiko „Topo centras 2011“ (šeimininkai) ir „Sparta“ (svečiai). Pirmąsias rungtynes rezultatu 83:66 laimėjo „Topo centras 2011“ ir dėl didesniu skirtumu laimėtų pirmųjų pateko į ketvirtfinalį. Rungtynių pradžia žadėjo atkaklią ir įnirtingą kovą, o po pirmojo kėlinio rezultatas lygus 13:13. Įpusėjus antrajam kėliniui, po spurto 9:2 „Spartos“ krepšininkai įgijo išsiveržė į priekį 27:21, o dar po kelių akimirkų skirtumas išaugo iki 10 taškų (31:21), vis dėlto, ketvirčio pabaigoje surengę spurtą 9:0 „Topo centras“ sumažino atsilikimą iki dviejų, o įpusėjus rungtynėms rezultatas 30:31 „Spartos“ naudai. Trečiajame kėlinyje tęsėsi atkakli ir inirtinga kova, po jo trijų kėlinių priekyje „Sparta“ (52:46). Ketvirtajame kėlinyje skirtumas buvo išaugęs iki 14 taškų (64:50), tačiau sugebėjo išlaikyti pirmosios rungtynėse įgytą prašaumą į ketvirtfinalį pateko „Topo centras 2011“ ekipa. Rungtynės baigėsi rezultatu 69:60 (13:13, 18:17, 21:16, 17:14) „Sparta“ komandos naudai.

Pirmasis kėlinys prasidėjo rezultatyviomi abiejų komandų atakomis ir sužaidus 2 minutes rezultatas lygus, 5:5. Visą pirmąjį kelinį vyko atkakli kova dėl kiekieno kamuolio, o pirmaujanti komanda keitėsi ne vieną kartą. Po pirmojo kėlinio rungtynėse visiška lygybė – 13:13.

Antrąjį kėlinį kiek geriau pradėjo svečiai, „Sparta“ ekipos krepšininkai, ir kėlinį pradėjo atkarpa 5:0 išsiveržė į priekį 18:13. Vis dėlto „Topo centras 2011“ ekipa nei nesiruošė pasiduoti ir atsakę atkarpa 4:0, sumažino svečių komandos pranašumą sumažino iki 1 taško (17:18). Vis dėlto tuomet svečių komanda šovę į priekį ir įpusėjus ketvirčiui įgijo dviženklį pranašumą (31:21), bet tai dar buvo ne viskas šiame kėlinyje. Kėlinio pabaigoje 9:0 spurtavę „Topo centras“ ekipos krepšininkai, sumažino savo atsilikimą iki minimumo ir po dviejų kėlinių skirtumas buvo tik 1 taškas (30:31), priekyje „Sparta“.

Trečiąjį ketvirtį vėl geriau pradėjo „Spartos“ krepšininkai ir daugiausiai Giedriaus Prabulio tolimų metimų dėka įpusėjus kėliniui išsiveržia į priekį 49:39. Vis dėlto šeimininkams kėlinio pabaiga vėl susiklostė kiek geriau ir jiems pavyko sumažinti savo atsilikimą iki 4 taškų, o po dviejų kėlinių švieslentėje degė skaičiai 46:52 „Sparta“ komandos naudai.

Ketvirtasis kėlinys prasidėjo dviem „Topo centras 2011“ ekipos nario Domo Juknevičiaus taškais (48:52), tačiau tuomet „Sparta“ kilo į lemiamą šturmą bei sugebėjo padidinti savo ekipos pranašumą iki 14 taškų (64:50). Vis dėlto tai buvo viskas ką svečiams pavyko nuveikti šiose rungtynėse. Rungtynes nors ir laimėjo „Sparta“ rezultatu 69:60, bet dėl didesniu skirtumu laimėtų pirmųjų rungtynių, į kitą etapą pateko „Topo centras 2011“ ekipa.

Po pralaimėtų rungtynių „Topo centras 2011“ komandos treneris kalbėjo: „Kaip galvojau, taip ir buvo, tas didelis skirtumas po pirmųjų rungtynių padarė savo darbą. Pirmosiose rungtynėse nusiteikimas buvo geresnis, nors ir šiose rungtynėse nesitikėjom, jog varžovai mums leis lengvai laimėti. Daug metimų nepataikėm, skubėjom ir perskubėjom, varžovai buvo pagerinę gynybą, spaudėsi labai, sunku buvo žaisti vienas prieš vieną, gynyboj taip pat prastai gynėmės, bet vis dėlto esame patenkinti, kad patekome į kitą etapą“.

Po laimėtų rungtynių „Sparta“ komandos treneris kalbėjo: „Per dideliu skirtumu pralaimėjom pirmąsias rungtynes ir šįkart žaidimas neįsisiūbavo ir labai liūdna, kad nepavyko aukščiau pakilti“.

„Topo centras 2011“: Domas Juknevičius (19 šk., 10 atk. kam.), Mindaugas Reutas (10 tšk.), Eimantas Daunora (10 tšk., 6 atk. kam., 7 išpr. praž.).

„Sparta“: Arūnas Šunskis (18 tšk., 7 išpr. praž.), Antanas Kilas (15 tšk., 5 atk. kam.), Giedrius Prabulis (14 tšk.), Antanas Ramanavičius (13 tšk.).

Paskutiniai komentarai (3 iš 3)

100ras2012 balandžio 26 d., 15:56 val.

Tu ne pirmas, kuris apie tai šneka. C lygoje šiemet nebuvo komandų, kurios neturėtų antrojo etapo ir atkrintamųjų varžybose apie mėnesio varžybų petrauką. Kai kurios net turėjo po 2 tokias pertraukas. Būtų gerai, kad tokių skylių tvarkaraštyje nebūtų.

Taipogi būtų gerai, kad atkrintamųjų visuose be išimties etapuose būtų kovojama iki 2 pergalių su galimybe seriją nutraukti esant vienos iš komandų pranašumui 25 taškai ir daugiau vienose iš pirmų dviejų varžybų. Nuo kažkurio etapo galima šitą išlygą išbraukti ir žaisti tik iki  2 pergalių

aruncis2012 balandžio 26 d., 15:41 val.

Sakysit banalu, bet nemanau kad ilga pertrauka tarp varžybų išeina į naudą, kas šiuo atveju pasitvirtino, ir tai jau esame patyrę ir praeituose sezonuose. Esu užtikrintas savo komanda kad jei serija būtų iki 2 pergalių mes šį barjerą būtume peržengę, žinomas kas būtų jei būtų, yra kaip yra sveikinimai varžovams, sėkmės kitame etape.

P.S. siūlymas kitiems metams, ne reitinguoti komandas ir 8 palikti laukti varžovų mėnesį, o tiesiog sudaryti tokią sistemą, kad komandos patekę į atkrintamasias žaistų, o ne džiaugtūsi aukštu reitingu.

Anonimas2012 balandžio 26 d., 15:28 val.

Su visa pagarba J grupės komandoms, bet ar kas abejojo kad visos tos grupės komandos iškris po pirmojo susidūrimo atkrintamosiose? Be pačių J grupės komandų, daugiau niekas

Pirmose aštunfinalio rungtynėse "Topo centras 2011" nesunkiai įveikė "Spartos" ekipą (2012 balandžio 18 d., trečiadienis, 22:46 val.)Įtemptose ir banguotose varžybose pergalę šventė Topo centras & SK Mattas" (2011 lapkričio 03 d., ketvirtadienis, 01:48 val.)"Topo centro 2011" ekipa paskutiniu metimu iškovojo kelialapį į ketvirtfinalį (2012 balandžio 11 d., trečiadienis, 23:52 val.)Nervingose rungtynėse pergalę šventė "Sporto fėja & internetas visiems" (2012 vasario 23 d., ketvirtadienis, 23:19 val.)Puikiai sužaidę rungtynių pabaigą pergalę šventė "Spartos" komanda (2012 sausio 26 d., ketvirtadienis, 23:19 val.)Antrojoje rungtynių pusėje "Sparta" nesunkiai palaužė savo varžovus (2012 sausio 21 d., šeštadienis, 18:09 val.)"Dumblas" netikėtai lengvai įveikė "TopoCentras 2011" ekipą (2012 kovo 18 d., sekmadienis, 20:41 val.)Puikiai sužaidę trečiąjį kėlinį "Sparta" nesunkiai įveikė "Maybe" (2011 gruodžio 01 d., ketvirtadienis, 23:32 val.)Po pratęsimo pergalę išplėšė aikštelės šeimininkai "Spartos" krepšininkai (2011 lapkričio 04 d., penktadienis, 00:06 val.)Atkakliose rungtynėse „Topo centras 2011“ įveikė „Sporto manija & Ekodora & FSM“ ekipą ir pirmauja serijoje 1:0 (2012 gegužės 02 d., trečiadienis, 22:53 val.)