Vilmista vs Omega (79:69)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2016 vasario 12 d., Penktadienis, 20:30 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (II salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

Puikiai sužaidę paskutinį ketvirtį „Vilmista“ privertė pasiduoti „Omegos“ ekipą.

2016 vasario 13 d., Šeštadienis, 00:10 val., peržiūros: 776

Penktadienį, vasario 12 dieną, A. Sabonio krepšinio centro sporto salėje įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio įmonių lygos, „RIND“ pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko šeimininkų teisėmis žaidę "Vilmista" ir svečių teisėmis žaidę "Omega" krepšininkai. Rungtynes kiek geriau pradėjo "Omegos" krepšininkai, kurie po pirmų dešimties minučių įsiveržė į priekį rezultatu – (10:21). Antrame kėlinyje šeimininkams pavyko atsitiesti ir antrasis kėlinys baigėsi rezultatu – (33:32). Trečiame kėlinyje "Omegos" krepšininkai sužaidė užtikrinčiau ir vėl po trijų kėlinių pirmavo – (47:52). Ketvirto kėlinio pradžioje puikiai sužaidę "Vilmista" krepšininkai atitolo nuo "Omegos" ekipos ir iškovojo pergalę rezultatu – (79:69).

Pirmasis kėlinys prasidėjo "Vilmista" ekipos pelnytais 2 taškais, vėliau sekė 5 iš eilės pelnyti "Omegos" ekipos žaidėjo M. Zubavičiaus taškai, po kurių sužaidus nepilną minutę rezultatas buvo – (2:5). Sužaidus dar apie 5 minutes svečiai surengė spurtą – (4:13) po kurio skirtumas tarp komandų išaugo iki 12 taškų – (6:18). Visgi kėlinį kiek geriau pavyko užbaigti šeimininkų ekipai, kuriai pavyko vienu taškų sumažinti skirtumą – (10:21).

Antrasis kėlinys prasidėjo komandoms apsikeičiant po dvi rezultatyvias atakas, po kurių sužaidus apie minutę skirtumas tarp komandų buvo 10 taškų – (15:25). Sužaidus dar apie 5 minutes ir kėliniui įpusėjus "Vilmista" ekipai pavyko surengti spurtą – (14:2), po kurio pirmaujanti ekipa pasikeitė – (29:27). Visgi kėliniui baiginėjantis svečiams buvo pavykę vėl įsiveržti į priekį, bet kėlinį geriau užbaigę šeimininkai ir po dviejų kėlinių minimaliu skirtumu pirmavo – (33:32).

Trečiasis kėlinys prasidėjo "Vilmista" ekipos tolimu metimu, vėliau sekė 6 iš eilės pelnyti "Omegos" ekipos taškai, po kurių svečiai vėl buvo priekyje – (36:38). Sužaidus dar apie 3 minutes ir kėliniui įpusėjus "Omegos" krepšininkams buvo pavykę padidinti skirtumą iki 7 taškų – (40:47). Antroje kėlinio dalyje svečiai toliau kontroliavo rungtynių eigą ir trečiasis kėlinys baigėsi rezultatu – (47:52).

Ketvirtasis kėlinys kiek netikėtai prasidėjo puikiai sužaista "Vilmista" ekipos atkarpa – (19:3), po kurios pirmaujanti ekipa pasikeitė ir skirtumas tarp komandų išaugo iki 11 taškų – (66:55). Antroje kėlinio dalyje šeimininkai neleido svečiams per daug įsibėgėti, išlaikė dviženklį pranašumą ir laimėjo rungtynes rezultatu – (79:69).

Po laimėtų rungtynių "Vilmista" ekipos treneris kalbėjo: "Na nuo pat pradžių buvo sunku įsivažiuoti. Pirmame kėlinyje pelnėme vos 10 taškų, tai taip gana labai mažai, bet kažkaip antroje pusėje įsižaidėme. Iš tikrųjų tikėjome, kad galime sužaisti, nes varžovas pažįstamas, esame žaide jau ne kartą, šiandien tikrai norėjosi gerai prieš juos sužaisti, nors jiems ir mūms šitos rungtynės nieko nereiškia, bet tiesiog norėjome garbingai su kovoti, susikurti sau gerą nuotaiką prieš kitą etapą. Sveikinu savo komandą su puikiomis rungtynėmis."

Vilmista: Giedrius Džiaugys – 19 tšk., Egidijus Plenta – 18 tšk. (10 atk. kam.), Gytis Mikėnas – 14 tšk. (5 išpr. praž.)

Omega: Mantas Zubavičius – 17 tšk. (12 atk. kam., 8 išpr. praž.), Artūras Darašas – 16 tšk., Povilas Liesis – 14 tšk. (5 išpr. praž.)

„Vilmista“ po atkaklios kovos privertė pasiduoti „Elmova“ penketuką. (2016 vasario 06 d., šeštadienis, 19:03 val.)„Vilmista“ po nervingos kovos privertė pasiduoti „Lietuvos geležinkelių“ ekipą. (2016 vasario 24 d., trečiadienis, 22:11 val.)Trečią kėlinį galingai sužaidusi „Vilmista“ įveikė „ASS & Endress H“ (2015 spalio 27 d., antradienis, 22:53 val.)„Vilmista“ nugalėjo „Enerstenos“ ekipą (2016 sausio 12 d., antradienis, 22:48 val.)Beveik visas rungtynes pirmavę „ASS & Endress H“ pratęsime turėjo pripažinti „Omegos“ pranašumą (2016 vasario 22 d., pirmadienis, 21:47 val.)„Kauno Tiltai“ palaužė „Vilmistos“ ekipą (2015 spalio 21 d., trečiadienis, 05:22 val.)„Vilmistos“ penketukas neatsilaikė prieš „Omegą“ (2016 sausio 18 d., pirmadienis, 23:02 val.)„Lemora“ ekipa po atkaklios kovos palaužė „Omegos“ komandą. (2015 lapkričio 25 d., trečiadienis, 22:24 val.)„Vilmista“ įrodė pranašumą prieš „Enersteną“ (2016 vasario 09 d., antradienis, 22:12 val.)„Vilmista“ ketvirtame kėlinyje įveikė „Elmovą“ (2015 gruodžio 21 d., pirmadienis, 22:19 val.)