TOPO CENTRAS vs SPORTO MANIJA & OTO (83:92)B lyga, "Baltik Sport" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2013 vasario 12 d., Antradienis, 20:30 val. @ Vidaus reikalų ministerijos sporto centras, Griunvaldo g. 16, Kaunas, LT-44330

Sporto Manija & Oto palaužė Topo Centrą

2013 vasario 13 d., Trečiadienis, 00:06 val., peržiūros: 2402

2012-02-12 (antradienį) B lygos dvikovoje, VRM sporto salėje, susitiko Topo Centras (šeimininkai) ir Sporto Manija & Oto (svečiai). Rungtynes, kuriose pirmąjame kėlinyje svečiai susikrovė solidesnę persvarą, ir ją visas rungtynes laikė apie dešimt taškų laimėjo Sporto Manija rezultatu – 83:92 (23:28, 13:18, 27:26, 20:20).

Rungtynes geriau pradėjo svečiai išsiveržę į priekį 6:0. Dvitaškiu su pražanga atsakė Vytautas Paulauskas, o tuomet Sporto Manija surinko trylika taškų be atsako ir rezultatas jau – 3:19. Po penkis taškus surinko komandos ir skirtumas išliko nepakitęs. Trylika taškų paeiliui surinko ir Topo Centras ir skirtumas ištirpo iki trijų – 21:24. Iki ketvirčio pabaigos svečiai padidino pranašumą dviem taškais ir po pirmo ketvirčio – 23:28.

Antrasis kėlinys prasidėjo šešiais paeiliui Topo Centro taškais ir jie pirmą kartą priekyje – 29:28. Sporto Manija surinko dvylika ta6k7 be atsako ir v4l staigiai nutolo – 29:41. Po du taškus apsikeitė komandos, o tuomet penkis surinko šeimininkai, dviem atsakė svečiai ir rezultatas – 36:44. Kėlinį dvitaškiu pabaigė Arminas Šaulys ir po dviejų kėlinių priekyje Sporto Manija & Oto rezultatu – 36:46.

Trečiasis kėlinys prasidėjo geriau Topo Centrui, kurie per pirmas dvi minutes skirtumą aptirpdė iki keturių – 46:50. Čia pat septynis peiliui pelnė svečiai, o dviem atsakė Gediminas Ratkevičius ir rezultatas – 48:57. Po penkis taškus apsikeitė komandos ir skirtumas išliko devyni taškai – 53:62. Keturis taškus surinko šeimininkai, aštuoniais atsakė svečiai ir skirtumas vėl padidėjo iki grėsmingos ribos – 57:70. Kėlinį atkarpa 6:2 užbaigė šeimininkai ir po trijų kėlinių – 63:72.

Ketvirtasis kėlinys daug geriau prasidėjo Topo Centrui, kurie labai greit priartėjo iki penkių taškų – 71:76. Dar viena puiki šeimininkų minutė ir skirtumas jau vos trys taškai – 75:78. Čia pat Sporto Manija susiėmė ir laimėjo atkarpą 10:2 ir skirtumas vėl akimirksniu tapo vienuolika taškų – 77:88. Atkarpą 6:2 laimėjo šeimininkai ir dar pabandė užsikabinti šiose rungtynėse, tačiau pritrūko laiko ir galutinis šių rungtynių rezultatas – 83:92.

Po rungtynių nugalėtojų treneris Modestas Vaškūnas sakė – sunkios buvo varžybos, varžovai mums labai neparankus priešininkas šį sezoną, turi labai gerą sudėtį, tiek aukštus, tiek mažiukus. Na šiandien pavyko geria sužaisti pradžią, susikrauti solidesnę persvarą, kurią išsaugojom iki pat galo.

Nugalėtojų gretose geriausiai pasirodė – Modestas Žaunieriūnas (28, 27 naud. bal.), Arminas Šaulys (18, 16 naud. bal., 6 rez. perd., 7 išpr. pr.), Giedrius Buda (13, 14 naud. bal.), Rytis Adžgauskas (13), Paulius Grigaitis (10) taškų.

Pralaimėjusiems daugiausia taškų pelnė – Vytautas Paulauskas (25, 26 naud. bal., 11 atk. kam., 5 ispr. pr.), Modestas Gailiunas (15), Eimantas Aukštikalnis (12, 14 naud. bal.), Gediminas Ratkevičius (11, 26 naud. bal., 10 atk. kam., 8 rez. perd.) taškų.

"Sporto Manija & Oto" neturėjo vargo su BK "Centre" (2013 vasario 09 d., šeštadienis, 17:45 val.)"Sporto manija & OTO" nušlavė "Eigulinių" komandą (2012 gruodžio 10 d., pirmadienis, 23:05 val.)Jaunieji "Sporto manijos & Oto" krepšininkai po atkaklios kovos pranoko "Topo centrą" (2012 lapkričio 12 d., pirmadienis, 23:33 val.)"Sporto Manija & OTO" sutriuškino "Šilainius" (2013 vasario 04 d., pirmadienis, 22:40 val.)Šešių "Sporto Manijos & Oto" ekipos žaidėjų pakako sutriuškinti BK "Centre" (2013 sausio 12 d., šeštadienis, 16:53 val.)Vangiai startavusi "Bokštuva" parklupdė "Topo Centrą" (2013 vasario 03 d., sekmadienis, 21:43 val.)"Hidraulinės Sistemos - Kompiutera" palaužė "Topo Centro" penketuką (2012 lapkričio 19 d., pirmadienis, 00:33 val.)"Sporto manija & Oto" be didesnio vargo įveikė "Šilainius" (2013 sausio 07 d., pirmadienis, 22:23 val.)"Bokštuva" rungtynių pabaigoje palaužė "Topo centrą" ir pateko į pusfinalį (2013 kovo 19 d., antradienis, 22:55 val.)"Sporto Manija & OTO" antroje rungtynių pusėje susitvarkė su "Eiguliniais" (2012 lapkričio 19 d., pirmadienis, 23:06 val.)