Sporto manija – OTO vs DNC & Sport Fairy (70:43)B lyga, „Baltic Sport“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Pusfinalis
2014 balandžio 16 d., Trečiadienis, 20:50 val. @ A. Stulginskio pagrindinė mokykla, Partizanų g. 152, Kaunas, LT-50330

„Sporto Manija ‒ OTO“ užtikrintai laimėjo rungtynes ir išlygino pusfinalio serijos rezultatą

2014 balandžio 16 d., Trečiadienis, 23:37 val., peržiūros: 1126

Trečiadienio vakarą KKL "B" lygos "Baltic Sport" pirmenybių pusfinalyje į kovą stojo "Sporto Manija – OTO" ir "DNC – Sports Fairy". Pirmąjį mačą buvo laimėję svečiai ir turėjo progą tiesiausiu keliu žengti į finalą. Vis tik, ant bedugnės krašto buvę šeimininkai net nesiruošė kelti baltos vėliavos ir nuo rungtynių pradžios ėmė dominuoti aikštėje. Skirtumas tarp komandų augo po kiekvieno kėlinio, kol galiausiai pasiekė triuškinamą ribą. Su kaupu atsirevanšavę savo skriaudikams "Sporto Manijos – OTO" vaikinai išlygino serijos rezultatą iki dviejų pergalių 1-1 ir šios poros nugalėtojas paaiškės penktadienį (70:43).

Rungtynes komandos pradėjo nestokodamos ambicijų ir noro laimėti. Po keletos atakų rezultatas buvo lygus (5:5). Tačiau netrukus "Sporto Manija – OTO" varžovus sukaustė geležine gynyba ir "DNC – Sports Fairy" visiškai sustojo puolime. Tuo tarpu šeimininkai pelnė 7-is taškus be atsako ir rezultatas tapo (12:5). Po ilgesnės pertraukos svečiai pasižymėjo dvitaškiu, tačiau į tai varžovai atsakė 4-iais taškais (16:7). Kėlinuką dvitaškiu užbaigė "DNC – Sports Fairy" (16:9).

Vos prasidėjus antrajam kėliniui Mantas Kvedaras iniciavo komandos spurtą 8:0, o rungtynių rezultatas tapo (24:9). Neilgai trukus jau svečiai laimėjo atkarpą 3:6 ir skirtumas tarp komandų kiek sumažėjo (27:15). Tačiau "Sporto Manija – OTO" ir toliau kontroliavo įvykius aikštėje bei padidino savo atotrūkį iki 16-os taškų (33:17). Vis tik, kėlinuką sėkmingiau užbaigė svečiai, kurie sumažino savo atsilikimą iki 14-os taškų (35:21).

Nors prasidėjus trečiajam kėliniui skirtumas tarp komandų greit sumažėjo iki 12-os taškų (37:25), tačiau toks skirtumas laikėsi neilgai. "Sporto Manija – OTO" sužaidė dar vieną pakilią atkarpą 9:2 ir ekipas jau skurė 19 taškų (46:27). Kėliniui baigiantis komandos sugebėjo pelnyti po du taškus ir skirtumas išliko nepakitęs (48:29).

Lemiamas ketvirtis prasidėjo šeimininkų spurtu 10:0, o rungtynių baigtis tapo aiški (58:29). Po daugiau nei tris minutes trukusio taškų "bado" svečių ekipoje keturis taškus iš eilės pelnė Giedrius Būda (58:33). Galiausiai šeimininkai suprato, jog jų pergalė šiandien neginčijama ir leido sau kiek atleisti gynybos gniaužtus. Tuo pasinaudoję "DNC – Sports Fairy" žaidėjai galėjo kiek lengviau rungtyniauti puolime ir taip sužaidė rezultatyviausią ketvirtį pelnydami 14 taškų. Savo ruožtu "Sporto Manija – OTO" per šias dešimt minučių surinko 22 taškus ir laimėjo susitikimą įtikinamu rezultatu (70:43).

Po rungtynių "DNC – Sports Fairy" ekipos strategas Donatas Budginas sakė: "Nuo pirmų minučių teisėjai išmušė iš vėžių ir nebebuvo galima komandos motyvuoti žaisti. Kitose rungtynėse viskas prasidės nuo nulio ir stengsimės laimėti lemiamas rungtynes. Komanda bus tikrai motyvuota, su sąlyga, kad viskas bus garbingo žaidimo principu. Varžvai šiandien paliko gerą įspūdį".

"Sporto Manijos – OTO" komandos žaidėjas Jonas Pacevičius po pergalingo susitikimo teigė: "Šiandien suvokėme rungtynių svarbą ir visa komanda norėjo laimėti. Pralaimėjimo atvėju finalo durys būtų užsivėrusios, todėl nebuvo kur dėtis – reikėto traukti savo šikną (šypsosi). Kitas rungtynes stengsimės laimėti, kovosime ir nežadame paleisti šios serijos. Varžvai šiandien kiek riejosi tarpusavyje, o mes savo ruožtu juos pranokome, pataikėme daugiau metimų ir laimėjome".

Sporto manija – OTO: Mantas Kvedaras – 21 tšk., Deividas Rinkūnas – 19 tšk. (5 rezult. perd., 13 išpr. praž.), Paulius Grigaitis – 9 tšk.

DNC & Sport Fairy: Giedrius Būda – 10 tšk., Marius Nenartavičius – 8 tšk., Giedrius Jevstignejevas – 7 tšk. (10 atk. kam.)

„Sporto Manija“ užtikrintai žengė į „B“ lygos pusfinalį (2014 kovo 26 d., trečiadienis, 22:59 val.)„Sporto manija ‒ OTO“ nesunkiai laimėjo prieš „Pauliukus“ (2013 lapkričio 29 d., penktadienis, 00:00 val.)„Sporto Manija ‒ OTO“ tęsia pergalių seriją (2014 sausio 23 d., ketvirtadienis, 00:10 val.)„Sporto Manija ‒ OTO“ subombardavo „Hidraulines Sistemas ‒ eSporto Barą“ (2014 sausio 17 d., penktadienis, 00:18 val.)„Sporto manija – OTO“ lengvai įveikė „BK Centre“ krepšininkus. (2013 lapkričio 23 d., šeštadienis, 16:14 val.)„Sporto manija ‒ OTO“ nesunkiai įveikė Kauno „SRC“ (2013 gruodžio 06 d., penktadienis, 23:15 val.)„Sporto manija ‒ OTO“ nepasigailėjo „Sabonio KC ‒ Vytauto“ ekipos (2013 spalio 18 d., penktadienis, 03:35 val.)„DNC & Sport Fairy“ tvirtai žengė į „B“ lygos pusfinalį (2014 kovo 17 d., pirmadienis, 22:39 val.)„Sporto manijos ‒ OTO“ jaunieji krepšininkai iškovojo antąją pergalę (2013 spalio 21 d., pirmadienis, 01:07 val.)„Sporto Manija ‒ OTO“ pasityčiojo iš BK „Centre“ (2014 vasario 19 d., trečiadienis, 23:01 val.)