Ryterna vs Trukmė & Kautra – DB (85:78)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2014 balandžio 02 d., Trečiadienis, 18:30 val. @ Kauno energija, Raudondvario pl. 84, Kaunas, LT-47179

„Ryterna“ įveikė „Trukmė & Kautra – DB“ ir išlygino serijos rezultatą

2014 balandžio 02 d., Trečiadienis, 21:53 val., peržiūros: 1306

Trečiadienio vakarą Kauno energijos sporto salėje susitiko "Rind" įmonių lygos, didžiosios taurės aštunfinalio ekipos: "Ryterna" (šeimininikai) ir "Trukmė & Kautra – DB". Pirmąjį susitikimą 85:78 laimėję "Trukmė & Kautra – DB" krepšininkai atsakomajame mače turėjo po pratęsimo pripažinti "Ryternos" pranašumą – 85:78.

Rungtynių pradžioje kiek geriau sekėsi aikštės šeimininkams, "Ryterna" po trijų M.Šidlausko dvitaškių išsiveržė į preikį 6:2, tačiau "Trukmė & Kautra – DB" netrukus persvėrė rezulatatą savo naudai – 10:11 ir išlaikė persvarą iki kėlinuko pabaigos, bet ketvirčio pabaigoje sėkmė nusišypsojo "Ryternai" – 19:18.

Antrajame kėlinyje iniciatyvą savo rankose laikė "Trukmė & Kautra – DB". Svečiai spurtavo 2:9 ir išsiveržė į priekį 21:27. Antroje kėlinuko pusėje "Trukmė & Kautra – DB" tempo nemažino ir padidino atotrūkį iki vienuolikos taškų – 33:44.

Po ilgosios pertraukos "Ryternos" krepšininkai sugįžo kovingai nusiteikę ir pradėjo ketvirtį sprtu 9:0, sumažindami skirtumą iki dviejų taškų – 42:44. Agresyvus aikštės šeimininkų žaidimas puolime sugrąžino "Ryternai" lyderio poziciją – po trijų kėlinių šeimininkai pirmavo 58:56.

Ketvirtasis kėlinys buvo itin permainingas, pirmaijanti komanda keitėsi kono po kiekvienos atakos ir nė vienai nepavyko įgyti ženklios persvaros. Pasibaigus pagrindiniam rungtynių laikui rezultatas buvo lygus – 75:75.

Papildomo kėlinuko pradžia sėkmingiau susiklostė "Ryternai", šeimininkai išsiveržė į priekį 78:75. "Trukmė & Kautra – DB" bandė vytis varžovus, tačiau netaiklūs baudų metimai trukdė svečiams sumažinti skirtumą. Negana to, "Ryternos" krepšininkai kėlinuko pabaigoje spurtavo 5:0. nepalikdami varžovams šansų. Rungtynės baigėsi "Ryternos" pergale rezultatu 85:78.

"Antroje pusėje susiėmėm, geriau gynėmės, pataikėm iš toli ir sugebėjom išsilyginti žaidimą, o pratęsime paprasčiausiai labiau šypsojosi fortūna" – kalbėjo nugalėtojų komandos treneris G.Kamarauskas.

Ryterna: Modestas Šidlauskas – 25 tšk. (9 rezult. perd., 6 išpr. praž.), Aurimas Miliūnas – 24 tšk., Gintaras Rinkevičius – 14 tšk.

Trukmė & Kautra – DB: Andrius Malinauskas – 26 tšk. (10 atk. kam., 7 išpr. praž.), Paulius Grėbliūnas – 16 tšk., Audrius Labanauskas – 12 tšk., Žilvinas Danielius – 10 tšk., Mantas Karauskas – 10 tšk.

„Ryterna“ nugalėjo penkiese žaidusius „Trukmė & Kautra – DB“ (2014 vasario 19 d., trečiadienis, 21:47 val.)„Agava ‒ Automatinių Sistemų Servisas“ nenutraukė „Trukmės & Kautros ‒ DB“ pergalių serijos (2014 sausio 30 d., ketvirtadienis, 00:20 val.)„ACME“ „Trukmei & Kautrai ‒ DB“ priešinosi tik vieną kėlinį (2013 lapkričio 19 d., antradienis, 23:14 val.)„Ryterna“ be vargo įveikė „Agavą & Automatinių sistemų servisą“ (2014 kovo 12 d., trečiadienis, 20:59 val.)„Trukmė & Kautra ‒ DB“ antrame etape išlieka nesuklupę (2014 sausio 26 d., sekmadienis, 23:07 val.)„Trukmė & Kautra – DB“ iškovojo įtikinamą pergalę (2013 lapkričio 07 d., ketvirtadienis, 01:33 val.)„Trukmė & Kautra ‒ DB“ pergalių seriją pratęsė iki septynių (2013 gruodžio 11 d., trečiadienis, 23:08 val.)„Trukmės & Kautros ‒ DB“ pralaimėjimų serija tęsiasi (2014 kovo 02 d., sekmadienis, 20:23 val.)„Trukmė & Kautra ‒ DB“ priartėjo prie finalinio ketverto (2014 balandžio 23 d., trečiadienis, 22:32 val.)Lyderių kovą laimėjo „Trukmė & Kautra – DB“ (2013 lapkričio 27 d., trečiadienis, 23:52 val.)