BC „BOOM“ vs Hidraulinės sistemos (61:69)C lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2016 sausio 11 d., Pirmadienis, 19:00 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Hidraulinės Sistemos“ palaužė BC „Boom“ pasipriešinimą

2016 sausio 11 d., Pirmadienis, 20:41 val., peržiūros: 1316

Sausio 11-ąją dieną, pirmadienį, Kauno Kolegijos salėje įvyko „C“ lygos „ALT reklama“ pirmenybių Didžiosios taurės I pogrupio susitikimas tarp aikštelės šeimininkų statusą turėjusių BC „Boom“ krepšininkų ir svečių vaidmenyje buvusios „Hidraulinių Sistemų“ ekipos.

Nuo pat dvikovos pradžios užvirė atkakli kova ir pirmaujanti komanda keitėsi ne kartą. 5 A.Lencevičiaus taškai išvedė BC „Boom“ į priekį (5:2), tačiau M.Markevičiau taiklūs metimai neleido aikštės šeimininkams atitrūkti, o netrukus 5 taškus paeiliui surinko L.Čekavičius ir „Hidraulinės Sistemos“ persvėrė rezultatą savo naudai. Permainga kova nesiliovė ir antroje ketvirčio pusėje. Po G.Jankausko tritaškio, likus žaisti 3 minutes, rungtynių svarstyklės nusviro L.Gudaičio kariaunos pusėn (14:11), bet tuomet „Hidraulinės Sistemos“ spurtavo 2:7 ir perėmė šturvalą (16:18). Vis dėlto, paskutinis žodis pirmajame kėlinyje priklausė A.Lencevičiui, kurio dvitaškis atstatė pusiausvyrą ir pirmosios 10 minučių baigėsi rezultatu 18:18.

Įtemptas mūšis tęsėsi ir antrajame ketvirtyje, bet po kurio laiko į priekį šovė „Hidraulinės Sistemos“. V.Kirilovo armiija su M.Kudaku priešakyje iniciavo spurtą 0:7 ir padidino atotrūkį iki 5 taškų (22:27), o antroje kėlinio dalyje ėmė smagintis L.Čekavičius. Šio žaidėjo tikslių metimų dėka svečių atotrūkis priartėjo prie dviženklės ribos (25:34), tačiau paskutinėmis pirmosios susitikimo pusės minutėmis BC „Boom“ ėmė tirpdyti deficitą. Laimėta atkarpa 7:2 padėjo aikštelės šeimininkams braukti nuostolius iki 4 taškų ir įpusėjus mačui intriga nesitraukė – 34:38.

Po didžiosios pertraukos pirmieji prabilo BC „Boom“ krepšininkai ir priartėjo iki 2 taškų (36:38). Tiesa, vėliau minėtos komandos puolime stojo 5 minučių tyla, kuria pasinaudojo oponentai. „Hidraulinės Sistemos“ papildė savo sąskaitą 6 taškais ir atitrūko 8 taškų skirtumu (36:44). Antroje kėlinio pusėje BC „Boom“ nutraukė tuščių atakų seriją, tačiau priartėti aikštės šeimininkams nepavyko, kadangi priešingoje barikadų pusėje porą tritaškių įsūdė I.Krukonis ir prieš lemiamą rungtynių dalį „Hidraulinės Sistemos“ džiaugėsi 9 taškų bagažu – 43:52.

Ketvirtojo kėlinio starte I.Krukonio šou tęsėsi ir šis krepšininkas pelnė dar 6 taškus ir dukart vedė savo ekipą į priekį dviženkliu skirtumu (43:54; 47:58). Nepaisant to, kad atsidūrė ganėtinai kėblioje padėtyje, L.Gudaičio auklėtiniai neketino sudėti ginklų ir dar patampė varžovams nervus. Antroje kėlinio pusėje A.Lencevičiaus vedami aikštės šeimininkai, po truputį mažino nuostolius, kol likus žaisti 1 minutę ir 17 sekundžių, skirtumas ištirpo iki 5 taškų (61:66). Vis dėlto, „Hidraulinės Sistemos“ pergalės iš savo rankų nepaleido ir įtvirtino laimėjimą rezultatu 61:69.

Vitalijus Kirilovas („Hidraulinės Sistemos“):

Rimtos rungtynės ir šiandien nebuvo tokių epizodų, kad galėtumėte saugiai jaustis. Varžovai nuolat alsavo Jums į nugarą, nors galima sakyti laikėte iniciatyvą savo rankose. Kas įtakojo tokį žaidimą?

„Šiandien aš galiu drąsiai sakyti – sėkmė buvo mūsų rankose. Kamuoliai patys krito į rankas ir tai buvo tikrai geras postūmis, nes nesusirenkant kamuolių, praktiškai laimėti ir neįmanoma. Varžovai kibūs. Nedavė mums atitrūkti ir intensyviai kovėsi. Mes šiandien žaidėm tokį greitą žaidimą, kuris pasiteisino. Pataikymas galėjo būti geresnis. Rungtynės buvo banguotos. Momentais tikrai gerai dalinomės kamuoliu, bet kartais žaidimas sustodavo. Po keletos minučių pertraukėlių „chebra“ sumušė rankomis ir nutarė nustoti malti … Užkūrėm šiokią tokią pirtį. Aišku stiprios pirties neužkūrėm, bet bala nematė – parodėm, kad galim laikyti iniciatyvą.“

Laisvydas Gudaitis (BC „Boom“):

Dienos rungtynių vardo vertas susitikimas. Susikirto dviejų pajėgių komandų keliai. Kodėl šiandien triumfavo varžovai?

„Vėl nesusirinkome stipriausios sudėties. Šiandien šiek tiek trūko meistriškumo. Buvo gan daug individualaus broko. Prametėm nemažai gerų metimų iš gerų situacijų. Mūsų gynyba irgi neblizgėjo. Manau, kad pralaimėjome vien dėl individualaus broko. Žaidėjai padarė per daug klaidų, ypatingai tie, kurie paprastai žaidžia mažiau. Teko šiandien remtis tuo ką turime, nes nemažai žaidėjų nesusirinko. Manau, kad tokia ir ir yra pagrindinė priežastis.“

„Hidraulines Sistemas“ į pergalę vedė L.Čekavičius (25 tšk., 11 atk. k., 7 per. k., 5 išpr. pr., 46 naud. b.), M.Kudakas (13 tšk., 6 atk. k.), I.Krukonis (13 tšk., 6 rez. p.), M.Markevičius (8 tšk.) ir T.Vainoris (8 tšk.).

BC „Boom“ gretose išsiskyrė A.Lencevičius (20 tšk., 9 atk. k., 5 išpr. pr.), D.Baranauskas (12 tšk.), A.Jakštonis (10 tšk., 13 atk. k., 5 rez. p.), G.Jankauskas (6 tšk., 6 atk. k., 3 bl.), M.Tamošauskas (6 tšk.) ir R.Ašmena (5 tšk.).

„C“ lygos „ALT reklama“ pirmenybių Didžiojoje taurėje „Hidraulinės Sistemos“ iškovojo penktąją pergalę ir išlieka su vieninteliu suklupimu (5-1). BC „Boom“ žengia su dviem laimėjimais ir keturiomis nesėkmėmis (2-4).

BC „Boom“ palaužė „Nebajerio“ pasipriešinimą (2015 lapkričio 04 d., trečiadienis, 22:29 val.)„Hidraulinės sistemos“ nepasigailėjo „Savi“ (2015 lapkričio 05 d., ketvirtadienis, 23:15 val.)„Hidraulinės sistemos“ nesulaukė pasipriešinimo iš „Baltic Transline“ (2015 gruodžio 20 d., sekmadienis, 16:30 val.)„Hidraulinės sistemos“ privertė „ICE“ ekipą patirti pirmąjį pralaimėjimą (2015 lapkričio 22 d., sekmadienis, 22:10 val.)„Hidraulinės sistemos“ nukovė A. S. K. „Persvara“ (2015 lapkričio 20 d., penktadienis, 23:31 val.)„Hidraulinės sistemos“ atsirevanšavo Jonavos LSK „Technoera“ ekipai (2016 vasario 03 d., trečiadienis, 22:44 val.)„Hidraulinės sistemos“ metus pradėjo užtikrinta pergale (2016 sausio 03 d., sekmadienis, 22:57 val.)„Hidraulinės sistemos“ po atkaklios kovos privertė pasiduoti „Kaišiadorių“ ekipą. (2016 vasario 13 d., šeštadienis, 19:55 val.)Nuožmioje kovoje „Hidraulinės Sistemos“ išplėšė kelialapį į pusfinalį (2016 kovo 31 d., ketvirtadienis, 00:04 val.)„Hidraulinės sistemos“ neturėjo vargo su savo varžovais (2015 spalio 30 d., penktadienis, 13:54 val.)