Kauno „Neveronys ‒ LKK“ vs Vilniaus „Teltonika“ (96:87)Dipolio taurė 2018 » Atkrintamosios rungtynės, Didysis finalas
2018 gegužės 27 d., Sekmadienis, 16:30 val. @ Kausta, Naglio g. 4a, Kaunas, LT-52367

„Dipolio“ taurė atiteko Kauno „Neveronys ‒ LKK“ krepšininkams

2018 gegužės 27 d., Sekmadienis, 18:35 val., peržiūros: 730

Gegužės 27 dieną, 16:30 val., „Kaustos“ sporto salėje, susitiko „Dipolio“ taurės 2018 komandos Kauno „Neveronys ‒ LKK“ (šeimininkai) ir Vilniaus „Teltonika“ (svečiai). Komandos šią sekmadienio popietę stojo kovoti „Dipolio“ taurės finale. Nors pirmuosius du kėlinukus ekipos žaidė labai lygiai, tačiau po ilgosios pertraukos svečiai iš Vilniaus pateko į duobę, o „Neveronys – LKK“ atitrūko daugiau nei per 20 taškų atstumą. Tiesa, „Teltonika“ nenuleido rankų ir rungtynių pabaigoje kaip reikiant patampė šeimininkams nervus, tačiau kauniečiai sėkmingai atlaikė varžovų spurtą ir išsaugojo pergalę savo rankose 96:87 (29:25, 11:18, 36:12, 20:32).

Rungtynių starte abi komandos atrodė kupinos jėgų, žaidėjai beveik neskyrė dėmesio gynybai ir buvo žaidžiamas atviras, puolimu paremtas krepšinis. Rezultatas augo labai sparčiai, o net 7 tolimus metimus per pirmąjį kėlinuką pataikę Kauno „Neveronys ‒ LKK“ pabėgo į priekį. Tačiau visiškai kitos vaizdas buvo antrąjame ketvirtyje, dabar komandos vis sunkiau pataikė, padaugėjo pražangų, o intriga sugrįžo. Kauno „Neveronys ‒ LKK“ komandos tritaškiai buvo visiškai eliminuoti, o prieš pat ilgąją pertrauką Vilniaus komanda netgi persvėrė rezultatą savo naudai 40:43.

Antroje rungtynių dalyje kauniečiai startavo labai galingai, J. Draudvilos iniciuotas spurtas padėjo komandai žaibiškai nutolti ir skirtumas nepastebimai tapo dviženklis. Kauno „Neveronys ‒ LKK“ vėl pajuto savo žaidimą, komanda sužaidė patį rezultatyviausią kėlinuką (36 taškai) ir jau ėmė triuškinti varžovus. Skirtumas tarp komandų perkopė ir 20 taškų ribą ir vienu metu atrodė, kad tai yra viskas. Tačiau „Teltonika“ nenuleido rankų, gausiai susirinkusių sirgalių palaikomi svečiai sugebėjo atsitiesti, komanda sumetė sudėtingus ir skubotus metimus, o skirtumas ištirpo iki 5 taškelių. Bet tai jau buvo pabaiga, svečiams pritrūko laiko nuveikti kažką daugiau, o persvarą savo rankose išsaugoję Kauno „Neveronys ‒ LKK“ žaidėjai laimėjo susitikimą rezultatu 96:87.

Dienos rungtynės: SK „Neveronys“ ‒ „Grizliai“ (2016 spalio 31 d., pirmadienis, 13:22 val.)Dienos rungtynės: Neveronys ‒ KKA vs Birštono Olimpas (2021 gruodžio 09 d., ketvirtadienis, 14:33 val.)„ACME Grupės“ taurės nugalėtojais tapo „ACC Distribution“ komanda (2016 spalio 10 d., pirmadienis, 11:18 val.)Dienos rungtynės: SK „Neveronys“ ‒ „Akademija“ (2017 vasario 15 d., trečiadienis, 08:49 val.)Dipolio turnyras: Kaunas prieš Vilnių! (2009 lapkričio 05 d., ketvirtadienis, 15:53 val.)„Įmonių“ lygos „Mažosios“ taurės atkrintamųjų prognozės ‒ ketvirtfinaliai (2016 kovo 03 d., ketvirtadienis, 12:28 val.)„Įmonių“ lygos „Mažosios“ taurės atkrintamųjų prognozės ‒ pusfinaliai (2016 kovo 14 d., pirmadienis, 12:31 val.)Dienos rungtynės: Neveronys ‒ KKA vs Ice (2021 lapkričio 18 d., ketvirtadienis, 14:48 val.)Dienos rungtynės: Kauno „Švara“ ‒ SK „Mattas“ (2019 lapkričio 12 d., antradienis, 14:53 val.)„Dipolio“ turnyras 2018 ‒ Kaunas prieš Vilnių. Programa. (2018 gegužės 25 d., penktadienis, 14:10 val.)