DNC Eoltas & ISL Santermita vs Kautra & Mesoderma – DB (52:78)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2015 sausio 26 d., Pirmadienis, 20:15 val. @ J. Dobkevičiaus vidurinė mokykla, V. Čepinskio g. 7, Kaunas, LT-46257

„Kautra & Mesodama ‒ DB“ tvirtu mostu paguldė ant menčių „DNC Eoltą & ISL Santermitą“

2015 sausio 26 d., Pirmadienis, 22:49 val., peržiūros: 991

Sausio 26-ąją dieną, pirmadienį, J.Dobkevičiaus vidurinėje mokykloje įvyko "Įmonių" lygos "Rind" pirmenybių I pogrupio akistata tarp savo aikštėje žaidusios "DNC Eolto & ISL Santermitos" komandos ir "Kautros & Mesodama – DB" krepšininkų.

Susitikimo starte ekipos apsikeitė sėkmingomis atakos, tačiau vėliau į šturmą kilo svečiai. Spurtas 0:8 leido "Kautrai & Mesodamai – DB" atsiplėšti į priekį (2:9) ir perimti žaidimo vadžias į savo rankas. Vis dėlto "DNC Eoltas & ISL Santermita" netrukus irgi išsijudino, po truputį tirpdė atsilikimą, kol antroje kėlinio pusėje A.Latvelio tolimas šūvis pjovė skirtumą iki minimumo (14:15). Per likusį laiką aikštės šeimininkams taip ir nepavyko daugiau įsiveržti į priekį ir minimalią persvarą savo rankose išlaikė "Kautra & Mesodama – DB" – 16:17.

Antrojo ketvirčio pradžioje pasikartojo panašus scenarijus kaip ir pirmojo. Pirmosiomis minutėmis komandos keitėsi tiek tiksliomis, tiek nesėkmingomis atakomis ir skirtumas išliko trapus. Visgi vėliau ir vėl į priekį truktelėjo svečiai, kurie surinko 7 taškus be atsako ir padidino atotrūkį iki 6 taškų (20:26). Tuo "DNC Eolto & ISL Santermitos" bėdos nesibaigė ir antroje kėlinio pusėje deficitas ne tik nemažėjo, bet ir vėl ėmė augti. Žingsniu varžovus lenkiantys "Kautros & Mesodamos – DB" krepšininkai pirmą kartą šios dienos mače įgijo dviženklį pranašumą (24:35), o pirmosios dvikovos pusės finiše svečiai pridėjo dar 6 taškus iš eilės ir įpusėjus susitikimui susikrovė 15 taškų bagažą – 28:43.

Po didžiosios pertraukos "Kautros & Mesodamos – DB" persvara dar labiau išaugo (28:47), tačiau viską į buvusias vietas sugrąžino priešingoj barikadų pusėj blykstelėjęs A.Kalnutis (33:47). Tiesa labiau priartėti svečių komanda neleido ir kėlinio viduryje vėl ėmė didinti atotrūkį, kol po J.Grigaro baudų metimų skirtumas išaugo iki 20 taškų (34:54). Kėlinio tiesiojoje porą kartų iš toli driokstelėjo A.Latvelis, bet aikštės šeimininkų spragos gynyboje neleido deficitui ženkliai sumažėti. Po trijų kėlinių rezultatas buvo 40:58.

Lemiamą dvikovos dalį dvitaškiu pradėjo "DNC Eoltas & ISL Santermita", bet sekančio aikštės šeimininkų taiklaus metimo teko laukti beveik 4 minutes. Tuo netruko pasinaudoti "Kautra & Mesodama – DB", kuri varžovų tylos minutėmis pelnė 13 taškų be atsako ir palaidavojo net ir optimistiškiausias priešininkų viltis atsitiesti (42:71). Nors rungtynių pabaigoje žaidimas išsilygino ir skirtumas taip sparčiai neaugo, tačiau nuaidėjus finaliniam švilpukui "DNC Eoltas & ISL Santermita" turėjo pripažinti akivaizdų "Kautros & Mesodamos – DB" pranašumą rezultatu 52:78.

Tadas Vaitkūnas ("Kautra & Mesodama – DB"):

Laimėjot pakankamai įtikinamai. Kas padėjo laimėti ir ar tikėjotės panašaus scenarijaus?

"Nesitikėjom. Tikėjomės laimėti, tačiau maža persvara ir po atkaklesnės kovos. Šiandien nebuvo dviejų mūsų pagrindinių žaidėjų, kurie meta taškus. Bet kaip matėm ir varžovų lyderiai nesusirinko, todėl taip ir gavosi. "

Julius Demenius ("DNC Eoltas & ISL Santermita"):

"Labai blogai..."

Nugalėtojų komandoje pirmaisiais smuikais griežė A.Labanauskas (20 tšk., 6 rez. p., 5 išpr. pr., 30 naud. b.), R.Turskis (15 tk., 6 atk. k.), P.Grėbliūnas (14 tšk., 13 atk. k., 5 išpr. pr.), D.Juchnevičius (10 tšk., 12 atk. k.), J.Grigaras (10 tšk., 5 išpr. pr.) ir M.Kenstavičius (6 tšk., 7 atk. k.).

"DNC Eolto & ISL Santermitos" gretose pasižymėjo A.Latvelis (27 tšk.), A.Kalnutis (11 tšk., 12 atk. k., 2 bl.), E.Zaidelis (8 tšk., 13 atk. k., 5 išpr. pr.), J.Demenius (4 tšk.) ir P.Valentukonis (2 tšk.).

"Kautra & Mesodama – DB" "Įmonių" lygos "Rind" pirmenybių antrajame etape pasiekė penktąją pergalę ir žengia su vieninteliu pralaimėjimu (5-1). "DNC "Eoltas & ISL Santermita" patyrė trečiąją nesėkmę ir išlieka su dviem pergalėmis (2-3).

„Kautra & Mesoderma – DB“ tik rungtynių pabaigoje palaužė „Chemcentrą“ (2015 sausio 20 d., antradienis, 01:02 val.)„Kautra & Mesoderma – DB“ lengvai nugalėjo „Baltic Logistic Solutions“ (2014 lapkričio 25 d., antradienis, 23:18 val.)„Kautra & Mesoderma – DB“ sutriuškino „Vilmistos“ ekipą (2015 sausio 08 d., ketvirtadienis, 00:11 val.)„Chemcentras“ lyderio Roko Misevičiaus keturgubas dublis ir pergalė prieš „DNC Eoltas & ISL Santermita“ komandą (2015 vasario 17 d., antradienis, 00:08 val.)„Kautra & Mesoderma – DB“ nesunkiai įveikė „KAMS“ (2014 gruodžio 17 d., trečiadienis, 23:26 val.)„Kautra & Mesoderma“ – DB“ nušlavė „Kauno Grūdus“ (2015 sausio 13 d., antradienis, 01:01 val.)Emocijų kupinose rungtynėse „Restauratoriai & Hausa“ įveikė „DNC Eoltas & ISL Santermita“ ekipą (2015 balandžio 01 d., trečiadienis, 23:21 val.)„Kautra & Mesoderma – DB“ išlygino aštuntfinalio serijos rezultatą (2015 kovo 27 d., penktadienis, 19:57 val.)„Kautra & Mesoderma – DB“ įveikė „Senukus“ ir džiaugėsi antra pergale (2014 lapkričio 20 d., ketvirtadienis, 22:42 val.)Lemiamame aštuntfinalio serijos trileryje dramatišką pergalę pasiekė „DNC Eoltas & ISL Santermita“ (2015 kovo 26 d., ketvirtadienis, 22:52 val.)