Aurelinas vs Judam (75:63)C lyga, „eSporto baras“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2014 vasario 21 d., Penktadienis, 21:10 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas, LT-50115

„Aurelinas“ įrodė savo pranašumą

2014 vasario 21 d., Penktadienis, 23:09 val., peržiūros: 1120

Vasario 21 dieną įvyko C lygos rungtynės, kuriose susitiko "Aurelinas" ir svečiai "Judam" ekipa. Per pirmąjį kėlinį dėka kelių žaidėjų taškų šeimininkai susikrovė trapią persvarą. (17:15). Antrajį kėlinį "Judam" pradėjo trimis M.Giliaus tritaškiais, kurie sukrovė pranašumą, tačiau jis ilgai neišsilaikė ir iniciatyvą visgi perėmė šeimininkai. (35:30). Trečiajame kėlinyje "Aurelinas" surengė lemtingą spurtą 14:2 ir susikrovė saugią persvarą, užtikrintai žengdami į ketvirtąjį kėlinį. (59:44). Ketvirtajame kėlinyje svečiai nenuleido rankų ir buvo sugrąžinę intrigą, tačiau visiškai panaikinti deficito nepavyko ir pergalę šventė "Aurelinas". Galutinis rungtynių rezultatas 75:63.

Pirmajame kėlinyje "Aureliną" į priekį vedė du žaidėjai, tai E.Šalkauskas ir S.Šileika, kurie šiame kėlinyje pelnė 13 taškų. Nors svečių ekipoje pasireikšti galėjo daugiau žaidėjų, pranašumo tai nesuteikė ir viena pralošta atkarpa lėmė kad jie turėjo tenkintis besivejančiųjų vaidmeniu. Šis kėlinys pasižymėjo dideliu klaidų skaičiumi, todėl didelio rezultatyvumo nebuvo. Po pirmojo kėlinio pirmavo šeimininkai 17:15.

Antrojo kėlinio pradžioje "Judam" lyderis M.Gilius pelnė 9 taškus be atsako ir išvedė savo komandą į priekį 17:24. Į šį šou šeimininkai bendromis pastangomis atsakė spurtu 8:0 ir vėl susigrąžino lyderių poziciją. Šiame kėlinyje svečiams nedidelį atstumą nuo varžovų pavyko išlaikyti dėka minėto M.Giliaus ir T.Dolmanto, kurie pelnė beveik visus šio kėlinio komandos taškus. Paskutinėmis minutėmis pataikę keletą tritaškių "Aurelino komanda į ilgąją pertrauką žengė pirmaudama rezultatu 59:44.

Trečiajame kėlinyje susitvarkę su klaidomis ir pradėję taikliau pataikyti "Aurelinas" su kiekviena minute įrodinėjo savo pranašumą, kurio galima buvo tikėtis žiūrint į turnyrinę lentelę. Greitomis atakomis jie laimėjo atkarpą 14:2 kas lėmė saugią persvarą šiame nerezultatyviame mače. Po trečiojo kėlinio rezultatas buvo 59:44.

Ketvirtajame kėlinyje atrodė kad liko atlikti tik formalumus, tačiau mažais žingsniais "Judam" ekipa pradėjo mažinti deficitą ir likus 3 minutėm komandas skyrė 7 taškai. Per likusį laiką šeimininkai pataikė svarbius baudos metimus, bei protingai rengė atakas, kas lėmė kad oponentams pritrūko laiko sumažinti skirtumą. Galutinis rezultatas 75:63 skelbė "Aurelino" pergalę

Po rungtynių nugalėtojų treneris sakė: Iškovota svarbi pergalė, nors žaidimas ir buvo banguotas, tačiau tikrai negalima būtu sakyti kad žaidėme blogai. Viena problema kad su kiekvienom rungtynėms vis vangiau renkasi žaidėjai, tai sunku prognozuoti tolimesnių rungtynių rezultatus.

"Judam" treneris M.Balčiūnaitis sakė: Priešininkų komanda daug greitesnė, neišlaikėmė tempo, tik ketvirtjame kėlinyje išsilygino greičiai todėl galėjome pakovoti kaip lygus su lygiais.

Aurelinas: Deividas Plerpa – 20 tšk. (14 atk. kam.), Simas Šileika – 17 tšk., Egidijus Šalkauskas – 14 tšk.

Judam: Tomas Dolmantas – 21 tšk. (22 atk. kam.), Mindaugas Gilius – 18 tšk., Rimas Pavydis – 10 tšk.

Antrojoje dalyje „Aurelinas“ įrodė pranašumą (2014 balandžio 07 d., pirmadienis, 22:58 val.)„Naujokai“ įrodė savo pranašumą prieš „Judam“ komandą (2013 spalio 28 d., pirmadienis, 22:18 val.)„Aurelinas“ įveikė „ASU“ (2014 vasario 17 d., pirmadienis, 00:52 val.)Favoritais laikyti „Darbiečiai“ įrodė savo pranašumą prieš „Aurelinas“ (2013 lapkričio 22 d., penktadienis, 22:26 val.)„Aurelinas“ po pratęsimo palaužė „Judam“ (2013 gruodžio 20 d., penktadienis, 22:20 val.)„Aurelinas“ išlygino ketvirtfinalio seriją (2014 kovo 31 d., pirmadienis, 00:57 val.)„Aurelinas“ be vargo sutriuškino „Lapes“ (2014 vasario 07 d., penktadienis, 20:51 val.)„Aurelinas“ ketvirtame kėlinuke pranoko BC „Ambi“ (2014 sausio 07 d., antradienis, 00:34 val.)„Aurelinas“ aštuntfinalį pradėjo nelengva pergale (2014 kovo 18 d., antradienis, 23:43 val.)„Aurelinas“ užtikrintai artėja „Mažosios taurės“ link (2014 kovo 22 d., šeštadienis, 03:02 val.)