SK „Neveronys“ vs Birštono SC ‒ „Olimpas“ (77:51)C lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2016 kovo 30 d., Trečiadienis, 20:15 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas, LT-50115

SK „Neveronys“ ketvirtfinalį pradėjo lengva pergale prieš Birštono SC ‒ „Olimpą“

2016 kovo 30 d., Trečiadienis, 21:53 val., peržiūros: 1527

Kovo 30 dieną „Kauno technikos kolegijos“ sporto salėje įvyko „C“ lygos „ALT reklamos“ pirmenybių Didžiosios taurės pirmos ketvirtfinalio rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai SK „Neveronys“ priemė svečius Birštono SC ‒ „Olimpą“.

Rungtynių pradžioje komandos žaidė lygiai. Antrą minutę komandas skyrė vienas taškas (4:3). Netrukus spurtą pradėjo Birštono SC ‒ „Olimpas“, kurie pelnė septynis taškus be atsako (4:10). Ketvirtą minutę „Neveronys“ sumažino varžovų persvarą iki vieno taško (9:10). Vėliau septynis taškus be atsako pelnė Birštono SC ‒ „Olimpas“ (9:17). „Neveronys“ paprašė minutės pertraukėlės. Po jos prasidėjo antra kėlinio pusė, kurioje 17 taškų be atsako pelnė „Neveronys“ (26:17). Kėlinio pabaigoje komandos apsikeitė taikliais dvitaškiais (28:20).

Antrame kėlinyje komandos žaidė nerezultatyviai, o ypač gerai gynėsi „Neveronys“. Įpusėjus penktai minutei komandas skyrė 12 taškų (32:20), o Birštono SC ‒ „Olimpas“ paprašė minutės pertraukėlės. Po jos „Neveronių“ pranašumas padidėjo iki 18 taškų (38:20). Tik septintą kėlinio minutę pirmus taškus ketvirtyje pelnė Birštono SC ‒ „Olimpas“ (38:22). Į tai „Neveronys“ atsakė dar septyniais be atsako pelnytais taškais (45:22).Ketvirčio pabaigoje keturis taškus be atsako pelnė Birštono SC ‒ „Olimpas“ (45:26).

Po ilgosios pertraukos toliau aikštėje dominavo „Neveronys“. Jie įpusėjus penktai minutei buvo pelnę 11 taškų be atsako (56:26), o Birštono SC ‒ „Olimpas“ paprašė minutės pertraukėlės. Po jos dar septynis taškus be atsako pelnė „Neveronys“ (63:26). Septintą minutę pirmus taškus kėlinyje pelnė Birštono SC ‒ „Olimpas“ (63:28). Netrukus dar du svečių dvitaškiais pasiekė tikslą (63:32). Per paskutines dvi kėlinio minutes komandos žaidė apylygiai, apsikeitė taikliais metimais (65:35).

Ketvirto kėlinio pradžioje du metimus pataikė Birštono SC ‒ „Olimpas“ (65:39). Trečią minutę „Neveronių“ persvara vėl padidėjo iki 31 taško (70:39). Vėliau komandos žaidė lygiai, keitėsi taikliais metimais. Prasidėjus antrai kėlinio pusei komandas vis dar skyrė 31 taškas (74:43). Netrukus komandos apsikeitė taikliais tolimais metimais (77:46). Paskutines dvi kėlinio minutes Birštono SC ‒ „Olimpas“ gynėsi be klaidų, o „Neveronių“ persvara sumažėjo iki 26 taškų (77:51).

“Neveronys“ pasiekė pirmą pergalę ketvirtfinalyje. Antros šios poros ketvirtfinalio rungtynės vyks Balandžio 1 dieną 20:00 Birštono gimnazijos sporto salėje.

„Neveronių“ treneris J.Virbickas: „Gan sunkiai pradėjome rungtynes, bet vėliau žaidėme savo žaidimą ir žaidėme iki galo rungtynių. Bandėme kuo greitesnį žaidimą žaisti. Užpuolėme gerai ir viskas gerai.“ Paklaustas, ar komanda žaidė atsipalaidavusi, treneris atsakė: „Kai pradėjome rungtynes atsipalaidavę buvo minus aštuoni taškai, susikaupėme ir pasidarė didelė persvara.“ Paklaustas, ar mano, jog viskas baigsis taip lengvai kaip šiandien, treneris atsakė: „Ne, tikrai taip lengvai nesibaigs. Tikiuosi vyrai susikaups ir iškovos pergalę.“

Birštono SC ‒ „Olimpo“ treneris V. Kapačinskas paklaustas, ko trūko komandai, atsakė: „Labiausiai trūko žaidėjų.“ Paklaustas, ką galvoja apie kitas rungtynes, treneris atsakė: „Be abejo žaist planuojame. Varžovų sudėtis stipresnė žymiai ir skaičiumi ir meistriškumu šiuo momentu.“

SK „Neveronys“: Giedrius Purauskas – 18 tšk. (5 rezult. perd.), Erikas Rakickas – 17 tšk., Aurimas Švelnys – 14 tšk. (6 rezult. perd.), Vytautas Žvirblis – 14 tšk., Evaldas Jurgaitis – 12 tšk. (15 atk. kam., 7 rezult. perd.)

Birštono SC ‒ „Olimpas“: Artiomas Marchockis – 20 tšk. (5 rezult. perd.), Tadas Miliūnas – 12 tšk., Mantas Čepulionis – 10 tšk.

SK „Neveronys“ laimėjo ketvirtfinalio seriją prieš Birštono SC „Olimpas“ komandą. (2016 balandžio 02 d., šeštadienis, 00:20 val.)SK „Neveronys“ buvo negailestingi Birštono SC ‒ „Olimpui“ (2016 sausio 04 d., pirmadienis, 22:49 val.)SK „Neveronys“ pusfinalį pradėjo pergale po pratęsimo (2016 balandžio 20 d., trečiadienis, 23:31 val.)„Buritus“ gana nesunkiai susitvarkė su Birštono SC ‒ „Olimpu“ (2016 sausio 20 d., trečiadienis, 23:19 val.)SK „Neveronys“ nesunkiai pratęsė pergalių seriją (2015 gruodžio 10 d., ketvirtadienis, 00:04 val.)SK „Neveronys“ buvo neįkandamas riešutas „Laipsniams“ (2015 lapkričio 23 d., pirmadienis, 23:11 val.)Po pertraukos prabudę SK „Neveronys“ atėmė pergalę iš „Veiverių Amberio“ (2015 gruodžio 21 d., pirmadienis, 22:02 val.)SK „Neveronys“ užtikrintai nugalėjo „Akademijos“ ekipą (2016 kovo 21 d., pirmadienis, 00:31 val.)Komandiškai žaidę SK „Neveronys“ neturėjo vargo dvikovoje su „Randeriu“ (2015 lapkričio 13 d., penktadienis, 22:15 val.)SK „Neveronys“ nugalėjo „Kėdainių“ ekipą (2016 sausio 31 d., sekmadienis, 18:56 val.)