Vieningas Kaunas vs Senukai (80:69)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2015 lapkričio 04 d., Trečiadienis, 20:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

Po ilgosios pertraukos savo žaidimą atradęs „Vieningas Kaunas“ pratęsė pergalių seriją

2015 lapkričio 04 d., Trečiadienis, 22:13 val., peržiūros: 949

Trečiadienį, lapkričio 4 dieną, Kauno kolegijos sporto salėje įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio „Įmonių“ lygos, „Rind“ pirmenybių D pogrupio rungtynės, tarp vietos „Vieningo Kauno“ (3/0) ir svečių „Senukų“ (1/1) ekipų. Pirmoje rungtynių pusėje dominavę svečių ekipos krepšininkai atrodė gana užtikrintai, tačiau po ilgosios pertraukos ėmė strigti „Vieningo Kauno“ gynyboje, ko pasekoje iššvaistė įgytą persvarą. Savo žaidimą atradę aikštės šeimininkai perėmė iniciatyvą į savo rankas ir, nors ketvirtame kėlinuke svečiai dar buvo persvėrę rezultatą, sugebėjo išlaikyti efektingą žaidimą, kurio dėka pasiekė pergalę rezultatu 80:69 (15:21, 16:17, 26:16, 23:15).

Jau nuo pat susitikimo pradžios varžovus dusinti pradėję „Senukai“ įgijo kelių taškų pranašumą. Nors čia pat rezultatas buvo išlygintas, jis ilgai toks nesilaikė, nes čia pat asmeninį spurtą surengę Š.Kenstavičius ir vėl kiek atitolino savo komandą. Kiek vėliau, ir toliau nesulaikomai rungtyniavęs Š.Kenstavičius draskė priešininkų gynybą, ko pasekoje skirtumas tarp komandų siekė penkis taškus. Per likusį laiką iki kėlinuko pabaigos abi komandos apsikeitė keliomis rezultatyviomis atakomis, po kurių šešių taškų pranašumą turėjo „Senukai“. 15:21.

Antrą kėlinuką taikliu tolimu metimu pradėjęs A.Kelpšas dar labiau atitolino savo komandą, tačiau čia pat apie save priminęs M.Sadauskas pelnė du taškus su pražanga ir neleido priešininkams pernelyg atitrūkti. Kelis taškus iš eilės pelnęs R.Šapalas dar labiau priartino „Vieningą Kauną“ prie priešininkų, tačiau šie taip pat nesiruošė nusileisti ir atsakę keliais rezultatyviais išpuoliais įgijo septynių taškų pranašumą, kurį sugebėjo išlaikyti iki pat ilgosios pertraukos pradžios. 31:38.

Po ilgosios pertraukos žymiai aktyvesnį bei rezultatyvesnį puolimą pradėję demonstruoti aikštės šeimininkai mažino atsilikimą. Jų padėti dar šiek tiek apsunkino „Senukų“ snaiperiai, tačiau čia pat spurtą 9:0 surengęs „Vieningas Kaunas“ persvėrė rezultatą savo naudai ir įgijo keturių taškų pranašumą. Į tai Svečių žaidėjas A.Bulotas atsakė taikliu tolimu metimu, tačiau dar septynis taškus iš eilės pelnę šeimininkai įgijo aštuonių taškų persvarą, kurią pačioje kėlinuko pabaigoje iki trijų sugebėjo sumažinti Š.Kenstavičiaus ir T.Juodviršio taškai. 57:54.

Paskutinę ir lemiamą rungtynių dalį taikliu tolimu metimu pradėjo aikštės šeimininkai, tačiau ir vėl prabilę bei komandą į priekį traukęs Š.Kenstavičius surinko aštuonis taškus iš eilės ir išvedė „Senukus“ į priekį. Vis tik, į tai „Vieningas Kaunas“ atsakė penkiais taškais iš eilės ir susigrąžino pirmaujančiųjų rolę. Kiek vėliau svečių ekipos krepšininkai dar buvo išlyginę rezultatą, tačiau tris tolimus metimus iš eilės pataikę šeimininkai praktiškai paskandino varžovų laivą. Kiek vėliau, dar kelis taškus pridėjęs „Vieningas Kaunas“ užtvirtino savo pergalę, kurią pasiekė rezultatu 80:69.

Po pergalės nugalėtojų treneris Vilius Vaitkevičius kalbėjo: „Sunku pasakyti, kodėl buvo toks nesusikaupimas pirmoje rungtynių pusėje, bet, ačiū Dievui, mes iš jo išlipome, sugebėjome susikaupti, įjungėme aukštesnę pavarą, greitesnį žaidimą ir pasiekėme tokį rezultatą, kokio ir norėjome“.

„Vieningas Kaunas“: Mantas Sadauskas – 21 tšk. (8 rezult. perd., 5 išpr. praž.), Justas Karla – 15 tšk., Tomas Čiupas – 14 tšk., Benas Steponavičius – 11 tšk.

„Senukai“: Šarūnas Kenstavičius – 29 tšk. (5 išpr. praž.), Mantas Gudeliauskas – 17 tšk., Andrius Bulotas – 13 tšk.

Po ilgosios pertraukos puolimą pagerinęs „Vieningas Kaunas“ įveikė „Karo medicinos tarnybą“ (2016 vasario 07 d., sekmadienis, 17:32 val.)„Vieningas Kaunas“ ir toliau skina pergales (2015 gruodžio 07 d., pirmadienis, 21:54 val.)Galingai rungtyniavęs „Vieningas Kaunas“ skėlė skaudų antausį „Legamai“ (2015 spalio 24 d., šeštadienis, 20:04 val.)„Vieningas Kaunas“ palaužė LSMU ‒ „Statybų viziją“ (2015 lapkričio 29 d., sekmadienis, 20:04 val.)A. Karlos tritaškis paskutinėmis sekundėmis išvedė „Vieningą Kauną“ į pusfinalį (2016 kovo 15 d., antradienis, 00:01 val.)Artūro Lencevičiaus vedamas „Vieningas Kaunas“ nuskandino „DNC Eolto & ISL Santermitos“ laivą (2016 sausio 22 d., penktadienis, 22:20 val.)„Vieningas Kaunas“ toliau išlieka nenugalimi (2016 sausio 10 d., sekmadienis, 17:47 val.)„Vieningas Kaunas“ ir toliau lieka nenugalėtas (2015 gruodžio 11 d., penktadienis, 22:13 val.)„Vieningas Kaunas“ atsirevanšavo „Callcredit“ ekipai (2016 vasario 05 d., penktadienis, 07:31 val.)„Callcredit“ privertė pirmą kartą suklupti „Vieningo Kauno“ krepšininkus (2016 sausio 23 d., šeštadienis, 19:26 val.)