RAGAI vs KOLPINGO KOLEGIJA (72:119)C lyga, "TopSport" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2013 vasario 25 d., Pirmadienis, 20:30 val. @ J. Dobkevičiaus vidurinė mokykla, V. Čepinskio g. 7, Kaunas, LT-46257

Kolpingo Kolegija sutriuškino Ragus ir Arvydo Geišos absoliutus naudingumo lygos rekordas!

Nerealiai "užsiautė" Arvydas Geiša
2013 vasario 25 d., Pirmadienis, 22:47 val., peržiūros: 3137

2012-02-25, C lygos rungtynėse, J. Dobkevičiaus vidurinėje mokykloje susitiko Ragai (šeimininkai) ir Kolpingo Kolegija (svečiai). Rungtynes, kuriose įspūdingą rezultatyvumą pademonstravo svečiai, laimėjo Kolpingo Kolegija rezultatu – 72:119 (19:28, 12:26, 23:25, 18:40). Šiose rungtynėse "užsiautęs", kaip ant sparnų, žaidęs Arvydas Geiša pasiekė absoliutų lygos rekordą, surinkęs net 67 naudingumo balus!

Rungtynės prasidėjo penkiais Kolegijos taškais, kai trimis atsakė šeimininkai. Tuomet atkarpą 11:0 laimėjo Kolpingo Kolegija ir padidino skirtumą iki trylikos. Šešis taškus surinko Ragai, o keturiais atsakė Kolegija ir rezultatas – 9:20. Po keturis taškus apsikeitė komandos, o kėlinys pasibaigė dviem Kolegijos dvitaškiais ir dviem Ragų tritaškiais ir po pirmo kėlinio – 19:28.

Antrasis kėlinys prasidėjo komandoms apsikeitus po keturis taškus, o tuomet dar po du ir skirtumas išliko nepakitęs – 25:34. Aštuonis taškus paeiliui surinko svečiai ir skirtumas jau septyniolika taškų – 25:42. Du baudos metimus sumetė Mantas Bielskis, o tuomet svečių dar aštuoni taškai be atsako – 27:50. Kėlinį komandos užbaigė apsikeisdamos po keturis taškus ir po dviejų ketvirčių – 31:54.

Trečiasis kėlinys prasidėjo geresniu Kolegijos žaidimu ir per pirmas dvi minutes skirtumas išaugo iki 29 taškų. Aštuonis taškus be atsako surinko Ragai ir aptirpdė skrtumą – 41:62. Septynis taškus surinko svečiai, dviem atsakė šeimininkai ir rezultatas – 43:69. Atkarpą 6:2 laimėjo šeimininkai ir kiek sumažino atsilikimą – 49:71. Iki ketvirčio pabaigos penkis taškus surinko šeimininkai, devynis svečiai ir po trijų kėlinių – 54:79.

Ketvirtasis kėlinys jau tebuvo formalumas, tačiau Kolpingo Kolegija pademonstravo įspūdingą puolimą, kai per kėlinį surinko 40 taškų, varžovams leidusi įmesti 18. Ketvirtą kėlinį 7:3 pradėjo svečiai, o tuomet dar šešis jie pridėjo, kai praleido tris ir rezultatas tapo – 60:92. Kitos pusantros minutės buvo labai rezultatyvios ir šeimininkai surinko šešis, o svečiai septynis ir rezultatas – 66:99. Atkarpą 7:4 laimėjo svečiai ir dar kiek padidino skirtumą, kai tuomet sekė puiki Kolegijos atkarpa 13:0, o paskutinius taškus šiose rungtynėse pelnė Martynas Janonis ir galutinis rungtynių rezultatas – 72:119.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose pasirodė – Arvydas Geiša (49, 67 naud. bal., 20 atk. kam., 9 išpr. pr.), Aivaras Bisigirskas (25, 41 naud. bal., 18 atk. kam., 5 rez. perd.), Edvinas Masiokas (17, 18 naud. bal.), Vladimiras Burovas (11) taškų.

Pralaimėjusiems daugiausia taškų pelnė – Mantas Bielskis (28, 7 išpr. pr.), Paulius Kalinauskas (15, 10 naud. bal.), Justinas Kursevičius (14, 15 naud. bal.), Arnoldas Račickas (13, 12 naud. bal.) taškų.

"Kauno Technikos Kolegija" palaužė "Ragus" ir keliauja toliau (2013 balandžio 02 d., antradienis, 23:01 val.)"Kolpingo keolegija" neprilygo svečiams iš Kaišiadorių (2012 gruodžio 13 d., ketvirtadienis, 00:04 val.)"Kolpingo Kolegija" neturėjo vargo su "Košmaru" (2013 vasario 13 d., trečiadienis, 22:39 val.)"Kauno Technikos Kolegija" įtikinamai įveikė "Ragus" (2013 kovo 25 d., pirmadienis, 19:15 val.)"Kolpingo kolegija" įveikė "Compensą" (2013 sausio 30 d., trečiadienis, 23:04 val.)''Kolpingo Kolegija'' po labai įtemptų ir nervingų rungtynių po pratęsimo palaužė KK ''Maybe'' ekipą (2013 vasario 07 d., ketvirtadienis, 00:42 val.)''Kolpingo Kolegija'' nugalėjo ''Kulautuvos'' ekipą (2013 sausio 17 d., ketvirtadienis, 00:12 val.)Po sunkios kovos "Kolpingo Kolegija" įrodė savo pranašumą prieš "Veiverių Amberį" (2012 gruodžio 05 d., trečiadienis, 22:44 val.)"Kolpingo kolegija" nesunkiai laimėjo prieš BC "Straight" (2013 kovo 27 d., trečiadienis, 22:21 val.)Įspūdingas Justino Kursevičiaus žaidimas neišgelbėjo "Ragų" (2013 vasario 17 d., sekmadienis, 23:43 val.)